Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiální text distributora)

Kolikokoli odpad!

Nova neumí dělat pořádnou show. Show totiž nemá být o neustálém hluku, opakování toho, jak jsou "originální" a už vůbec nemá být show s Marešem v čele. Show má být zábavná, má mít spád a člověka zaujmout. Pozlátkem mě ale Nova neošálí. Jen kopírují a tak se ztrapňují... ()

WolfR odpad!

Tohle je tak trapná show až to bolí! V porotě sedí idioti, o zábavu se pokoušejí naprosto nezábavní soutěžící a celé to moderuje okoukaný šašek. To vše a mnohem víc v produkci TV Nova! Odpad! ()

KajusaK

Víc nedám, už jen porota mi vůbec ale vůbec neseděla, soutěžící byli jakštakš ucházející , ale to je tak vše. Klasická česká blbinka. ()

Noviik odpad!

Rozhodl jsem se tedy také hodnotit a nepatřím k těm, kteří dávají toto hodnocení ze zásady. Pokoušel jsem se dívat stejně jako na ČSHS, kde jsem to dokonce dokoukal do konce. Tady je však použito až moc kýče a trapnosti v jednom. Úvod byl právě ten kýč a přehnané "moderování" Mareše je ta trapnost. Porota ve složení pan Okoukaný, slečna moderátorka, paní nevímcovlastnějezačnejspíšmodelkaconemáužcoukazovatapotřebujepeníze a pan režisér, který se sem prostě moc nehodí. Navíc ta přehnaná snaha o to být lepší než Prima... ()

sir-dave odpad!

Nova selhala, kopíruje úspěšnější pořad. Mareš jako moderátor není špatný ale poměrně ohraný. Několik Superstar, Big Brother, X Factor a další., neškodilo obměnit. Na Trošku v porotě jsem si taky nezvykl.. Dávám přednost lépe zvládnutému formátu a toho okolo na Primě. ()

zombkiler

Po dalším zhlédnutí tentokrát Finále musím říct že to bylo debilní ale ještě se na to dalo koukat a to né díky Marešovi. ()

drexik odpad!

Mareš na stý způsob a pořád stejný, to opravdu nemůžete sehnat nikoho jiného? Další ze série pompézních nováckých průserů, a nepodařených pokusů o kontr primě, ale prostě jsou mezi námi lidi, kteří se nepoučí nikdy. ()

st.verka odpad!

Kdy už na N@vě pochopí, že na tuhle trapnou moderátorskou sestavu už nikdo není zvědavý. A čím to, že jim Prima vytřela zrak? Někdo by se tam měl nad tím zamyslet a nedělat z nás hlupáky, kteří spolknou všechno, co jim obrazovka nabídne. Tuhle soutěž projeli na celé čáře. Zkrátka další trapný X faktor. ()

M-arta odpad!

Nejpříjemnější na celé věci je vědět o té svobodě: chce-li si někdo veřejně zaexhibovat, provětrat mezery ve zdravém sebehodnocení či se až ztrapnit, má možnost. Nechce-li se na to někdo dívat, nemusí... ()

SG_ever

Relativně zábavná show, jejíž největší síla tkví v samotných soutěžících, které se rozhodla NOVA upřednostnit před tím ostatním. Místy to sklouzne k nesmírné tuposti a patosu, Alena Šeredová je neustále mimo mísu (a upřímně, ani tím vzhledem už to nezachrání), Miro se zmírnil a skvěle se doplňují z Banášovou a Troška je překvapivě snesitelný. Leoš, byť ohraný, je furt Leoš a dokáže pobavit a překvapit. Celkově vzato se na soutěž vyplatí dívat jen kvůli zajímavým talentům a občasným vtipným hláškám, celkově však lepší na Novu přepínat jen o reklamě. Kdyby na to koukal jako nedělní "hlavní program" asi bych hodnotil ještě níž, jako doplnění je to ucházející. (50%) ()

LiborGondek

Zoufalá snaha TV Nova ukořistit pro sebe také pár eSeMeSek, ale v boji s Česko Slovensko Má Talent, tou původní show z Velké Británie, tenhle paskvil nikdy uspět ani nemohl. Nicméně lidé tam byli také velmi nadaní a proto, za jejich výkony, alespoň jedna hvězda. ()

tnp101 odpad!

Nova je (ehm) nečekaně naprosto trapná. Milionkrát viděný Mareš, trapná porota a stovky dalších klišé ... zkrátka klasika. Ale ZAPA teda zabila všechno. Ta zcela změnila můj postoj k vnímání trpanosti. Jestli to takto půjde dál, netroufám si představovat, co bude Nova svým divákům servírovat za nějakých 10 let. Kvalita rychle padá a trapnost strmě stoupá. ()

Zdeňka odpad!

Přiznávám se viděla jsem dohromady asi tak 15 minut - déle se to nedá vydržet! Ale připadá mi to, že se tu někomu povedlo udělat z výborné svíčkové pěkně hnusnou koprovku!!! ()

ivan bohatyr

Všichni na to nadávají a já také nemůžu říct snad žádnou chválu na tento pořad. Jako většina komentujících si nenechám ujít srovnání s česko slovensko má talent, že je talentmania horší, s tím souhlasím, spousta lidí tady nadává na pitominky, co tam vybírají, na Mareše, na porotu a způsob hodnocení, s tím také souhlasím a beru jako negativní na talentmanii. Ale po tomto všem, co dál si budem říkat, mají to takle schválně, aby na to nalákali lidi, aby je oblbli a věřím, že to funguje, že ta hloupost má větší sledovanost než česko slovensko má talent a já se nedivím, protože ty jednoduché lidi to prostě baví. Já se k nim tedy neřadím, ale tímto také neříkám, že se na to někdy nepodívám, protože někdy tam sou opravdu perdy, kde takovy lidi vyhrabali, jen kroutim hlavou. Ale ať je to okopírované, hloupé apod. lidi to nezajímá oni po takové zábavě jdou a dokud tohle bude vydělávat, jako že bude, protože těch jednoduchým lidí je mnoho a těch filmových kritiků tady, co to odsoudí, málo, tak bude takových pořadů jedině přibývat. Jasný příklad ulice - je to na odpad, ale znám mraky, mraky lidí, co se na to dívají a žerou to každým dnem. ()