Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiální text distributora)

Figuto

Viděl jsem jen části několika dílů, moc mě to nebavilo, ale ten poslední za to stál. Zdejší hodnocení nepochopím. ()

burg odpad!

Doporučuju vyhodit TV z okna a koupit kamna. Tam dávají stokrát lepší pořady, které i zahřejí! ()

kohout08 odpad!

Talentmánia byla opravdu ztráta času. Viděl jsem jen jeden díl z celý série a myslel jsem že se pozvracím. Už nikdy..! ()

JARDAHONDA odpad!

Talent mania neboli konkurence : česko-slovensko má talent, byla trapná a zastaralá. Porota nezajímavá, Alena Šeredová musela odstoupit, protože nebyla schopná vlastních názorů. Genzer-Suchánek- profláknuté figurky, které měli humorně spestřit tuto mrtvou show. Jaksi se nestalo.............nemám k tomu co dál napsat, ztráta času !! ()

nalevka odpad!

Mareše mám rád, ale ta porota byla fakt ubohá, v čele s Troškou. Soutěžící se nedají s ČS má talent vůbec srovnávat, klidně mě tady ukameenujte, ale ten postížený klučina tam neměl co dělat.. To lítost ho tam držela a postoupil na úkor lidí, kteří tam aspoň něco dokázali. ČS má talent je o 100% lepší, tohle je ubohost. :) ()

P/\/EL odpad!

český celebrity, ale to je problém celý západní kultury, lidi, co, co ty lidi vlastně tvoří, už nic, nebo nikdy nic, ale tak....známe je, né....to stačí, takže co.......nečumte na tohle a raději hledejte nějakej svůj talent, dobře, nic, nevadí, ale aspoň nesledujte tohle, sakra, celej net je plnej zajmavostí, tisíce talentů..............................no, já si vybavuju snad nějaký zahájení týhle soutěže, to bylo teda epic, brrr.........nevnucujte mi ty celebrity, neřikejte mi nic, většina těch lidí si nezaslouží pozornost...většina je tak ještě navíc hnusně nudná...teď myslim celebrity, co se týče soutěžících, asi všecko nebylo k zahození, ale stejně mám pocit, že se hoděn krade v zahraničí a taky, je to moc velkej, nechci urazit cirkus, je to megaestráda, megakýčovitá a.....prostě..... ()

Wafs odpad!

Obyčajné trápne opakovanie ČSMT s trápnou porotou. A potom tam už tá Alena Šeredová ani nechodila. Tak to je už o čom? Videla som pár častí ale mala som dosť. ()

Profík

Tohle se těžko hodnotí. Formát se rychle ušil, aby byla konkurence originálnímu talentua chyby to mělo, i když některé odlišnosti byly spíš k lepšímu. astingové kola nebyly nic extra. Ale! To nejdůležitější v tomto formátu jsou soutěžící a ti byli vybráni velmi dobře. A nakonec se podařilo vybrat vítězku, která má opravdu obří talenta je asi nejlepší zpěvačkou ze všech možných našich talentových soutěží. Mínusy oproti originálu - asi castingové kola a nedotaženost. Plusy - větší talenty, v první řadě i lehce lepší moderátor (ve druhé řadě talentu už byli Prachař s Rauschem mnohem lepší) a fundovanější porota. Za provedení pořadu tak slabých 30%, ale za ty talenty, které zazářily v superfinále cca 90. To by bylo v průměru 60, ale těm talentům přeci jen přidám lehce větší váhu, tak nakonec 75%. ()

Ventil55 odpad!

Proč?? Proč vždycky TV NOVA udělá přesný opak soutěžě a nějak si neuvědomuje, že to bude asi průšvih. A hlavně, Mareš. Ať už zaleze někam!! ()

jindrisak3

Nic moc, celkem nuda. Špatně vybraný moderátor i porotci. Banášová a Šeredová mi tam neseděli, Habera byl sice objektivní, ale celkem nudný, Troškův humor se mi nelíbí. Všichni byli nemastní, neslaní, bez emocí... I celá soutěž jako taková nebyla tak dobrá jako Československo má talent. Talentmánii jsem zapla jen občas abych se sem tam podívala na talenty, např. Patricie Janečková neměla chybu... ()