Megažralok versus crocosaurus

• Česko Megažralok vs. crocosaurus (více)
všechny plakáty

Poté, co se utkal Mega žralok s Obří chobotnicí a oba se potopili do hlubin, si všichni mysleli, že obě dvě monstra zahynula. Mega žralok však znovu na hladinu vyplul a znovu začal zabíjet a ničit. Do cesty se mu však připlete pradávný Crocosaurus, který má však jednu "výhodu" - je to totiž suchozemský tvor. A tito dva vyrovnaní soupeři proti sobě válčí a zanechávají za sebou hotovou spoušť. A je jen na lidech, aby rozhodli, který z dvojice vyhraje.... (StrYke)

foundation odpad!

Občas je zvedavosť silnejšia. Slová ako neuveriteľné a neskutočné tu nemajú šancu stačiť. Takisto ako nestačí hodnotenie. ()

Laca1313 odpad!

Klasické Asylum dílo s tradičními nedostatky a chybami (např. neustále se měnící velikost obouch příšer) a příšerným scénářem. Prostě stejná blbost jako první díl,akorát mi osobně přišli herci sympatičtější než v jedničce. Ale to nic nemění na jasném odpadu,ostatně jako u všech filmů z produkce Asylum. Těším se,až se mi konečně podaří narazit na dílko od Asylum,kterýmu budu moct dát alespoň jednu hvězdičku :) ()

Ygnor odpad!

Některé poslední díla pana Trošky mi ještě připadají vedle tohoto doslova zvěrstva jako těžké filozofické počiny.... ()

tompaulman odpad!

Příběhově, filmařsky i trikově špatné, což bych všechno dokázal odpustit. Jenže ono to není ani zábavné, narozdíl třeba od Sharknada. ()

TomStrom odpad!

Nebohé pobřeží USA... Poprvé ho zdevastoval Megashark spolu s obří chobotnicí, pak ho zpustošili vybuchující megapiraně a o pouhý rok později se na něm vyřádil znovu Megashark, nyní však spolu s Crocosaurem. Kdo chce tu poslední zkázu vidět na vlastní oči, směle do tohoto filmu. Kromě tradičně přiblblého scénáře, dialogů jak po pěti pivech, efektů evokujících léta dávno minulá a hereckých výkonů jako z amatérského porna jsou novinkou bayovsky vypadající záběry s neodmyslitelnými zpomalovačkami a epickou hudbou. Ono celkově je druhá polovina filmu samý výbuch a samý akční záběr. Jen škoda nic moc hlavních hrdinů, kam ti se hrabou na zvláštního agenta Jasona Fitche z Megapiraně. ()

Davedd

Jasně je to mizerný film. Ale snad nikdy ve mě žádný jiný nezanechal tolik, aniž bych to předem čekal. Neuvěřitelné hlášky s jadernými střelami, výbojem z elektrárny a tragické herecké výkony. Chybí sice žralok skákající po letadlech do atmosféry, ale celek bavil více než předchozí díl. V kategorii mizerné filmy, naprosto geniální film. ()

RypavaDvojka

Paradoxně se mi ze všech filmů "Mega Shark vs. Nějaká další sranda" tenhle líbil nejvíc (Ano, opravdu jsem viděl všechny díly této série, celé a bez přetáčení) a za to si odnáší jednu hvězdičku, jako pomyslný triumf nad obří chobotnicí, machanickým žralokem a Kolossem (Přitom je s hodnocením nejníž :) :) ) 10% ()

Godhaj

Příšerné zpracování filmu od kamery, hereckých projevů, hudbě a střihu ale nahrazuje vynikající zábava, pokud se divák naladí na správnou vlnu. Já se nad šílenými nápady, kterých je v tomto filmu opravdu mnoho, krásně bavil. Je to myslím důstojné pokračování filmu Mega Shark vs. Giant Octopus ()

Knor odpad!

Já myslel, že už jsem viděl všechno, ale ještě pořád se najde něco, co mě dokáže opravdu zarazit a po hlubokým zamyšlení zoufale rozesmát..... ()

beso74 odpad!

...a veď ten poster nebol až taký zlý... akurát že digitálne monštrá chytajúce ľudských mravcov sú úplne na smiech... ()

Newman_xf

za obloukový výboj v Turkey point :D:D:D:D:D bože na ty hlášky nikdy nezapomenu...Hodnocení v rámci guilty-pleasure - jinak jasný odpad. ()

jardoch

Tento film si mě získal jednou věcí.Nevzpomínám si na film,který by mě zaujal tak originálním a vtipným názvem:-DProstě v té trafice za výlohou nemohl zůstat.Bylo by nefér,dávat odpad!Jednu hvězdičku si tento film zaslouží.O ději už si asi každý udělá obrázek a není nutné film ani vidět:-)...ovšem já ho bohužel viděl:-( ()

PRobin odpad!

Agentka v těsném tílku se neusměje, krokodýl a žralok na sebe neustále krkají a lidi v ponorkách si vyzkouší, jaké to je být sardinkami v konzervě. Černý hrdina stále pobíhá s nefunkční lampičkou a bílý hrdina s velkým kvérem (tím si jistě nic nedokazuje) moc koukal na Indiana Jonese. Made in Asylum. Co dodat :) ()

ANTYCHRYST odpad!

To je hodně silná dvojka, megafalešnej přerostlej zoufalej krokodýl a žralok, kterej má v záběrech obrovskou papírovou ploutev , jak z dětskejch vystřihovánek a když skáče tak je to nafouklej balonek. Opravdu moc pěkné. Jen pro ty nejotrlejší, kteří odevzdají dobrovolně 90 min svého života. ()