Poněkud ztřeštěná Stefanie Plum je na tom mizerně. Nemá práci, nemá peníze, nemá manžela a navíc jí právě zabavili auto. Od svého bratránka dostává nabídku práce v jeho firmě, která chytá osoby, jež se nedostavily k soudu. Za jednoho takového výtečníka může shrábnout třeba i deset tisíc dolarů. Připadá jí to jako skvělá možnost výdělku a rozhodne se to zkusit. Jejím prvním případem je Joe Morelli, šaramantní bývalý policista obviněný z vraždy. Má to však háček, Morelli je její kamarád z dětství, ba možná víc než kamarád… (oficiální text distributora)

Mikli

Kdyby byla Halina Pawlowská z New Jersey a napsala by předlohu k akční rádoby komedii, ten film by vypadal takhle... ()

Bozvav

Docela vtipná, byť naivní a pitomoučká, lehce akční komedie, která neurazí a pobaví. Dobré obsazení, pár vtipných situací, slušný televizní průměr. ()

bagetka007

Poznámka: chápu, že je složité překládat určité anglické termíny, ale nahradit "bounty hunter" vysvětlením, že Heigl "chytá osoby, jež se nedostavily k soudu" se mi moc nelíbí. Sice o něco zajímavější nápad než v Bounty hunterovi, dva hezcí chlapi, ale to je asi tak vše. ()

BOURQUE

Zase jeden z mnohých filmov, kde určitá skupina ľudí (režisérka, scenárista, vedúci castingu) si myslela, že nie príliš silný scenár a príbeh sa dá zachrániť len tak, že hlavnou postavou bude veľmi atraktívna a sexi herečka (K. Heigl). Bohužiaľ, ani tentoraz to nevyšlo! Film má veľké nedostatky (nevypracované dialógy, neprepracovaný dej a muzika). Ja fakt nechápem, prečo Katherine berie takéto filmy. Podľa môjho názoru nie je taká zlá herečka, aby hrala vo filmoch, patriacich do kategórii BBB. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Gaia.M

Nebylo by to zlé, kdyby už tu takových nebylo tolik.. Je to stejné. Na jedno brdo. Nebavilo mě to. Od začátku bylo jasné, jak to skončí a koho baví se na takové filmy dívat?! :( Pardon, za mě nuda. A Katherine nemám ráda. Aspoň, že Jason je kus. S ním bych si to klíďo rozdala na podlaze v pekařství či kde že to bylo :D ()

Olík

Slečna nebezpečná aka Pravá neblondýnka s kolty proklatě hluboko v kabelce………..ale jo, něco tam je, elán, akce, vtip, sex appeal……..sice poskromnu, ale je to tam. Určitě to není ten snímek, který má Katherine Heigl zase posunout o stupínek blíže k hereckému Olympu (platí i pro Jasona O'Maru), ale cílového diváka si tato, asi krimikomedie, určitě najde. ()

Kingjiri

Mám pocit, že šlo o pokus ženský režisérky natočit akční film pro ženský. Jde o další snímek, co kombinuje hned několik žánrů, ale bohužel ani v rámci jednoho žánru se nejedná ani o průměrnou podivanou. Vtipný momenty aby člověk pohledal, akce je hodně po skromnu a příběh je dost předvídatelnej. Kdyby nebyl slušně udělanej trailer, asi bych si to vůbec nepustil. Navíc byly všechny zajímavý momenty snímku obsažený už v traileru, takže už jsem fakt neměl být čim překvapenej. Na Katherine Heigl se pěkně dívá, jenže to je všechno, co může v týhle roli nabídnout, protože na to, aby hrála akční hrdinky, prostě nemá. Vůbec nechápu, proč jde tenhle jasnej direct-to-dvd adept do český kinodistribuce, dvě slabší hvězdy. ()

pepa3rd

Průměrná komedie, pro kterou platí přesně to samé co pro v podstatě totožný film Exmanželka za odměnu. Snad jen role se tentokrát obrátily. Na popis thriller a akční v záhlaví filmu zapomeňte (to někdo trochu přestřelil), ale náznak humoru i krimi tu najdete. Celkově, na sobotní odpoledne u televize stravitelná jednohubka. 50 % ()

Eilean Donan

Dobre padlo. Prinieslo a predviedlo presne očakávané (podľa žánru). Do bodky. Film nemá ambíciu byť nejakou "dierou do sveta", takže nemám chuť ho prísne hodnotiť. Iste, že sa vyskytli aj nejaké detinskosti, ale ak mi film prinesie toľko smiechu a radosti, ako tento... nemám problém nad ním zavrieť aj dve oči. Čo nemusím B-) ()

Torgal

Riedky odvar z už aj tak podpriemernej Exmanželky za odmenu, akurát z prehodenými pohlaviami a dávajúci ešte menší zmysel. Úplná katastrofa to síce nie je, prežiť sa to bez problémov dá, i keď je to po všetkých stránkach nedomrlá a nezaujímavá záležitosť vhodná maximálne ako výplň medzi reklamy. 4-/10 ()

Oonika

Vtipné to bohužel nebylo ani trochu.... Ta zápletka nebyla špatná, před večerní zprávy na nově by se fakt hodila. Ale celé to bylo takové nijaké, blbě zahrané... ()

Psycho.R

Jaksi mi scházel správný přístup k vtipnosti, Katherine mi tu dost připomíná Sandru ve slečně drsňák před proměnou a celý je to nemastný, nesladký, suchý, jakejkoli vztah na bohu mrazu. ()

Chip89

Film s nijakými hereckými výkony, s nijak neuvěřitelným příběhem a já se přesto docela bavila. Nenáročný film, na který se dá koukat rozkouskovaně a přesto žádné kouzlo neztrácí. Film na večer před spaním. Nejvíce jsem se pobavila u scény, kdy hlavní hrdinka rychle hledá pistoli v kabelce, v tu chvíle jsem viděla většinu žen a jejich problém:D ()

Akaja

Místo večerní pohádky na dobrou noc to docela ušlo. Člověka to příjemně uspí, neruší ho to a dokonce se jednou či dvakrát i zasměje. Je to dobré na odhadování dalších scén - scénář je dopředu poměrně jasný a nenabízí moc překvapení. Za Sunjatu a postavy prostitutek dávám **. ()

E lan

Neskutečně debilní scénář, nesmyslné dialogy, špatné herecké výkony. Na toto se dá dívat sotva jako na kulisu, brrr. ()