Poněkud ztřeštěná Stefanie Plum je na tom mizerně. Nemá práci, nemá peníze, nemá manžela a navíc jí právě zabavili auto. Od svého bratránka dostává nabídku práce v jeho firmě, která chytá osoby, jež se nedostavily k soudu. Za jednoho takového výtečníka může shrábnout třeba i deset tisíc dolarů. Připadá jí to jako skvělá možnost výdělku a rozhodne se to zkusit. Jejím prvním případem je Joe Morelli, šaramantní bývalý policista obviněný z vraždy. Má to však háček, Morelli je její kamarád z dětství, ba možná víc než kamarád… (oficiální text distributora)

Acrobat odpad!

Z americkej tradície, ktorá už beztakk robí hanbu prezumpcii neviny a ochrany súkromia, urobia ešte tupý film, kde po úsmeve a krimi nie je ani stopa. V teplom bahne preváľané gagy a reči, kde si sypem popol len a len na svoju hlavu, že možno som mal počúvnuť pud sebazáchovy. Na druhej strane ma sem priviedli prsia Heigl. Námatkovo len... Hnus vzťahov a degradácia slova. (videné 07.02.2016, JOJ archív) ()

Likan7

Krimi akční komedie, která není ani jedno z toho. Místo nějaké alespoň tupé zábavy jsem chtěl po 20 minutách všechny odprásknout a jít koukat do zdi. Producenty, který čas od času napadne odsadit do hlavní role Heigl, by měli zakopat. Ta ženská je totálně nesympatická ve všem, tady je k tomu ještě za příšernou k*ávu. 90 minut a přišlo mi to delší než Titanic. ()

TommyDiamond

Tento film byl hodně podobný snímku Ex-manželka za odměnu. Podobnost byla evidentní po pár minutách. V tomto filmu byl padouchem muž, ve snímku Exmanželka za odměnu to bylo naopak. Když pominu podobnost, tak mě snímek překvapil a hlavní hrdinka Stefanie byla docela vtipná. Konec byl sice trochu víc vlahý, ale na celkovém dojmu to nic nezměnilo. Celkově 55% ()

dogma97

Solidní akční komedie, dobře zahraná, smysluplný děj, nadprůměrně vtipné dialogy. A ještě vyzdvihnu skutečnost, že se jiskření a boj mezi hlavními postavami v půlce nezvrhne do tradičně nechutného milostného cukrování jako v klasické romantické komedii, nýbrž vydrží až do konce. ()

Uesbe

prvý dojem.....pre pána. ale tak, hovorím si, je pred polnocou, nepotrebujem nič hlboké, ak tam budú dva vtipy, fajn.......a na koniec, áno je to pozerateľné, a vtipov bolo cca 5......... ()

Mara12

Mám slabost pro romantické filmy s Katherine Heigl a mám slabost pro Jason O'Maru bez košile, ale tím to končí. Slečna nebezpečná je zmatený film s pomatenou hlavní hrdinkou. Její přerod z naivní Stefanie od vedle, na naivní Stefanie s pistolí je totální propadák a krom toho Stefanie snad ani nejde o to Joea zatknout, spíš hledá důvody proto proč to neudělat a to dosti zvláštními způsoby. Jediná ucházející postava je Ranger a jediná ucházející scéna je ta finální. ()

vieriX

Jak začít no zaprvé je to hodně nenáročná podivana už z principu z toho, že holka co prodává spodní prádlo a stane se z ní z ničeho nic lovkyně lidí je lehce úsměvná. Stopáž 90 minut je naprosto dostačující na Katherine se pěkné dívá to někomu může stačit, ale i nemusí. Jako na zabití 90 minut je to dostačující zábava ani nenadchne ani neurazí. Takový fajný průměr. ()

Týnidlo

Já vím, já vím, já vím.. Byla to hovadina a její krutopřísnej hlas:D a vyprávění je taky hovadský, ale já se bavila:), fakt. ()

J.Cobra

Lepší dvojka. A taky vám připadá, že vám tvůrci něco zapomněli říct a více jak půl filmu přemýšlíte, jestli jste něco nezaspali? Ke konci jsem se ale docela nasmáli :) ()

Alca

Vážně? Myslela jsem, že filmy s Katherine Heigl jsou sice průměr, ale pohladí na duši. Tohle mi fakt nepřišlo dobrý, možná by měla KH zůstat u těch romantických komedií. ()

Kubi21

Žádná sláva. Pouze obyčejná jednohubka, která Vás sice nenechá ukousat nudou, ale že by nabídla nějaké extra scény, vtípky apod. tak to zase ne. Vyšetřování tak nějak plyne a ani špičkování mezi hlavními hrdiny není úplně to pravé ořechové. Dá se to vydržet, parkrát se člověk i pěkně pobaví, ale v konečném důsledku ve Vás nezůstane nic. ()

lobo87

Nie je to vyslovene zlé, ale je to úplne zbytočné. Na podobnú tému tu bola prednedávnom Exmanželka za odmenu, čo síce tiež nebolo prelomové dielo, ale Butler mal charizmu a svoj part si pekne užíval. Heigl nie je zlá herečka, ale tu nemala čo hrať. Nebolo to príliš vtipné, chýbala tomu elementárna logika, a mužské postavy boli podľa mňa také nijaké. Pre Robinsonovú je to len druhý celovečerný film, ale treba povedať, že ten prvý (Posledná pieseň) bol oveľa lepší a nenaznačoval nám, že od režisérky môžeme čakať takéto niečo. Snáď nabudúce... 55% ()

lulu37

bez humoru, bez nápadu a ja bez nálady...katherine heigl ma dokáže upútať, ale tuto ani nemala čo poriadne hrať, lepší scenár by sme možno aj my na csfd zbúchali...so zatvoreným okom 2* ()

SheldonShamy

Velice zábavná a oddechová krimikomedie, kde se objevuje i kousek té pravé americké romantiky - Stefanie se zamiluje přesně do Joea Morelliho, kterého má chytit. Láska jak z románu, trochu té akce, střílení a mlácení a docela milý scénář. Nic vážného a nezapomenutelného, ale nečekejte. ()

Hrus

Jak Katherine, tak Jason O'Mara mi tady byli hodně sympatický a jenom oni vytáhli tenhle film pro mě nad průměr. Na kriminální komedii je tu totiž málo vtipů i málo akce. Škoda, Katherine Heigl by si zasloužila nějaký lepší scénář. V poslední době vznikají v tomto žánru samý už několikrát viděný průměrnosti. ()