Josh Kovacs je manažerem jednoho z nejluxusnějších hotelů v New Yorku. Nejvyšší patro má pronajaté burzovní magnát Arthur Shaw. Když ho zatkne FBI za podvod, považuje to Josh nejprve za omyl. Pak se ale zjistí, že Shaw zdefraudoval nejen obrovské částky, ale i peníze hotelových zaměstnanců, kteří je vložili do penzijního fondu. Cítí obrovskou vinu, protože on sám Shawa o jeho spravování požádal. Vrátný Lester, který se jako ostatní ocitl na mizině, se pokusí o sebevraždu. Teprve tehdy Josh prozře a v záchvatu vzteku roztříská červené Ferrari, které Shaw vystavuje ve svém bytě. Spolu se dvěma dalšími kolegy je okamžitě propuštěn. Poté se rozhodne vzít odplatu do vlastních rukou. Od agentky FBI se dozví, že v Shawově bytě je ukrytý trezor s 20 miliony dolarů. Josh k připravované loupeži přibere bývalého burzovního makléře, který kdysi v hotelu bydlel, a dávného spolužáka - profesionálního zloděje. Trezor je ale prázdný. Ve chvíli čirého zoufalství si Josh uvědomí, že poničené Ferrari je ze zlata. Teď už jen zbývá vymyslet, jak dostat nepozorovaně Ferrari z nejvyššího patra mrakodrapu. (TV Nova)

helloween93

Docela suchá "krimi-komedie", kterou oživuje účast Murphyho. Celkově dost nabité obsazení, ale hrozně nudnej a tuctovej scénář. 2* ()

Rathalos

Bena Stillera mam rad,tak ako aj jeho komedie,ale tato sa az tak nevydarila,nebolo to zle,ale chybalo viac humoru,srandy,malo vtipne,cize viac ako tri hviezdicky dat nemozem...:-) ()

Ssoumess

Zajímavý námět, jímavý začátek, tmavý od poloviny. Začátek byl velice našláplej, druhá polovina filmu ale jak kdyby byla sestříhána na polovinu. Přišlo mi, že každou půlku psal a točil někdo jinej. Zajímavé mi přijde, že i když jsem se zasmál jenom jednou, tak mě ten film vůbec nenudil. Proto taky dávám 5/10. ()

Kingjiri

Známí herci museli dostat pořádně tučný honoráře (nebo nečetli scénář), když se nechali uvrtat do takovýhle tuctový a místy až podprůměrný "komedie". Slovo komedie v uvozovkách, protože se skoro žádný gagy nepovedly, a já se pořádně nezasmál ani jednou. Scénář byl totiž hodně odfláknutej, přitom se toho dalo vymyslet docela dost, byť šlo o hodně provařenou zápletku. Když se k tomu přidala absence povedený akce a spoustu prázdnejch dialogů, selhal příběh a jeho zábavnost na plný čáře. Zbytečný mrhání potenciálem a časem diváka, velká škoda. ()

Skleni

Veľmi zaujímave ponatie Hustle. Prišlo mi to niečo medzi drámou a komédiou s inteligentným koncom. Čo nevídame ani v jednom z menovaných žánrov v poslednej dobe. Ben Stiller je dobrý, Matthew vydal čo vie, Eddie sa vrátil v slušnej forme a Sacey ma znova dojal jeo odporným hlasom. Postava vrátnika bola skvelá a celkový spôsob akým sa film vyvíjal ma zaujal až od druhej polovice. Tam sa to nie len rozbehlo ale aj dalo do rovnovýhy medzi záujmom a podávanými informáciami. Už to nebolo len nudné prežívanie medzi prestrihmi ako v prvej polovici čo najviac uberá filmu. ()

darkreider

Ratner a spol to tentokrát s vtipom nepreháňajú, až sa dá povedať, že ho tam vnášajú len náhodne. No napriek tomu si to drží punc príjemnej oddychovky. A Eddie zase po čase dostal fajnovú postavu, kde mohlo povstať jeho zabudnuté alterego. S týmto ansámblom sa rozhodne dá vysekať väčšia sranda, ale odbremenený od fekalít a iných vtipov, ktoré sú aktuálne "IN", som celkom spokojný. Dokonca natoľko, že pominiem ako sa partia vyschlých obšoustov hravo popasuje s niekoľko tonovým kusom pekne sformovaného zlata. ()

KOOHA

Stupidní komedie, která nemusela být vůbec natočena. Ztráta času se na to jen dívat a vyhozený peníze pokud na to někdo šel do kina. Nemá to s realitou nic společného ()

Torgal

Toho humoru som čakal teda viac a to málo čo ho tu bolo ani nebolo ktovieako podareného. Ako komédia teda nič moc, ale čo ten heist? Ešte horšie. Samotné okrádanie je tak zamorené logickými nezmyslami a vyslovenými kravinami (ako to auto preboha dostali z toho výťahu do bazéna by ma náramne zaujímalo), že sa to ani veriť nechce. Skrátka, je to blbosť čo sa nemôže oprieť ani o technické a herecké kvality zúčastnených. Znesiteľné áno, zábavné ani nie. 4+/10 ()

Yancl

Osekaná verze 'Dannyho parťáků' v komediálním kabátku, kterou neohroženě vede B. Stiller a jeho (ne)úsměvný humor. Po příběhové stránce se opravdu nejedná o žádný skvost, spíše taková okoukaná záležitost po americku. Nejtěžší zádrhel filmu spočívá v totální zmatenosti žánrů (byla to akce nebo komedie?), poněvadž ani jedno nešlape přinejmenším přijatelně. Pár vtípků, trocha napětí .. ale žádná pořádná legrace. [46%] ()

asfalt

Áno, to moje hodnotenie je fakt prehnané, ale neviem si pomôcť. Je to prvá komédia s E.Murphym, v ktorej mi neliezol na nervy. Navyše postava C.Afflecka sa mi fakt páčila a B.Stiller konečne nebol "ťuťko". Navyše to pôsobilo dosť veľkolepo a Alan Alda snáď ani nestárne :) ()

bolf!k

Všichni jsou tak nějak sympatičtí (Až na Afflecka), ale zasmál jsem tak 2x a to si nejsem jist, že v momentech, kdy by to autoři očekávali. 60% ()

Dm1tr1j

Typická "Stillerovka" bez vtipu ale aspoň so svižným tempom. Ale je to určite menej tuctové ako jeho ostatné počiny o komédiu.-A má rád Alana Aldu :) ()

PEZ

Ani akcna, ani komedia. Je to vlastne drama o blbcoch. Este prva polovica dava nadej na rozumny film. Ta druha veskeru nadej majstrovsky pochova. Vsetky tie hollywoodske mena absolutne nevyuzite. Zaver na smiech. Slabe ako stisk anorekticky. 4/10 ()

pepa3rd

Pro Bena Stillera naprosto netypická komedie, ve které ukazuje, že dokáže zahrát i "vážnější" role prosté vulgarit a fekálních vtipů. Matthew Broderick je trochu nevýrazný a Eddie Murphy naštěstí nedostal tolik prostoru, aby tento film dokázal poslat do kytek. Nemůžu říct, že bych se za břicho popadal, ale jako odlehčená akční krimi to docela dobře funguje. Lehce nadprůměrných 60 % ()

Hpatrik

Už si pomalu začínám zvykat na to, že když se Stiller do něčeho pustí, je z toho většinou podprůměrnej úlet, u kterého nevím jestli ho mám brát vážně nebo se mu smát, což je v podstatě případ i tohohle "majstrštyku". Scénář je tak neuvěřitelně hloupý, až se z toho stává parodie a to filmu paradoxně prospívá. Z hvězdného obsazení musím vyzdvihnout Eddieho, kterému tyhle komediální role opravdu sedí a ten chlap snad vůbec nestárne. ()

Whitebeard

Hodně slibnej začátek. Zajímavý uvedení postav, první půl hodinka skvělá. Pak se to začíná trochu kazit, ale pořád neni nouze o docela krkolomný situace. Stiler vynikající, jako vždy. I ostatní herci (a že jich těch známých tu je požehnaně) se toho nebojí a jedou naplno. Za mě lepší trojka, skoro 4, ale nedosáhlo to. ()

Eddie Murphy touží po Oscarech

Eddie Murphy touží po Oscarech

07.09.2011

A dostane je. Protože je bude moderovat. Jistě, je to především součást kampaně před uvedením pestře obsazené krimikomedie Mistrovský plán, kterou natočil Brett Ratner. A Ratner je i jedním z… (více)

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (více)