Evidence

všechny plakáty

Štyria najlepší priatelia vyrazia na výlet spojený s kempovaním. Ryan túto cestu chystá už dlhšie, pretoťe chce nakrútiť dokument o kamarátovi Brettovi.Pri prechádzke lesom si táborníci čoskoro uvedomia, že tu nie sú sami. Ich cestu skríži tajomná postava, ktorá ich začne loviť. (Slavigrom)

Nika644

Myslela jsem si ,že to bude nějaký amatérský film z lesa kde budou vybafovat nějaké postavy a nakonec se pozabíjí navzájem,ale musím uznat ,že ze začátku podle toho nešikovného začátečnického kameramana se mi to moc nelíbilo,ale pak jak kempovali to bylo lepší a lepší,když je tam honila ta 'postava' bylo to strašidelné. Ale když jsem zjistila co to je za postavu tak sem se i začala trochu smát a pak sem se nijak nebála,ale provedení užasné a proto dávám 4 hvězdičky, a půl. ()

zmirix

První třetina je celkem klišoidní ale pak se to celkem rozjede.Zápletka je sice celkem originální ale bohužel mě to napadlo už na začátku filmu takže jsem to tak nějak vytušil.Váhal jsem mezi 3 a 4 ale zas taková pecka to nebyla tak dávám 3. ()

Jumper636 odpad!

zvažoval jsem jednu hvězdu za to, že tvůrce vymyslel nejabsurdnější a nejnemožnější chování postav, ale bohužel kreténství postav převážilo soucit dát jednu hvězdu. A to bohatě stačí, už ne třeba přehazovat haldu kiksů a hnisu téhle tvorby a jmenovat je. Nicméně některé diváky od 9 do 13 let by si to získat mohlo (a také si je to získala, jak jsem tu četl). Sralo mě to od začátku do konce. ()

vrch07256732

Ako já blb som sa tešil na špičkový horor prirovnávaný k rec s shok systémom a hrôzu naháňajúcimi monštrami. Namiesto toho debilná FF Kamera ktorá sa furt kazila (asi snaha vniesť originálny prvok do FF) úplne vymletými postavami, ale úplne do samotnej podstaty, rádoby nejakými idiotskými 4 nohými obludami ktoré je vidieť len v nejakom rozmazanom zábere a pripomínajú dementných orangutanov, proste nič v Tom filme nesadlo. Záver sa odohráva v nejakej tajnej stanici (ozaj podoba s hrou Halflife je okatá) kde sa len jačí behá a to je všetko. Nepamätám si ani ako sa to skončilo, či sa tí dvaja nakoniec zobrali alebo nie... Veľké sklamanie po tak pozitívnych kritikách tu na csfd. Alebo som jednoducho príliš náročný... ()

Lamarr

Utíkat jako Forrest Gump, to bylo zřejmě motto filmařů. Jedná se o čistě běžecký film, s uřvanýma babama a těžce zmrvenou pointou. Začátek dobrý, konec opravdu horor, ale ve špatném slova smylu. ()

Wiceman

Z nějakýho mě neznámýho důvodu na tenhle film rád koukám. Asi to bude ta blonďatá koza, co tak ráda ukazuje svoje BEEWBZ na kameru a pak za to vošklivě nadává svýmu trochu mrdlýmu příteli. Ta druhá taky dobrá i když ... meh ... no nic. Tenhle found footage horor je zřejmě zajímavej v tom, jak stráááášně moc Vám toho nepoví. Po lese nejenom, že běhaj typický městský 'murica frackové, ale i chlápkové s kvérama (jako kurva kdo byl ten vocas, co se přišel ohřát k ohni? Řekni ... řekníííí .... ŘEKNIIIII!!!) ale hlavně podivný chlupatý bestie, co vypadaj jako mix Swamp Thinga, pudla, medvěda a Bigfoota, no a nakonec se tu objeví i nějací zombí cosi. Jako kdybych to neviděl a četl tenhle koment, asi bych si řek, že to bude dobrá sračka. Inu ... není. Ačkoliv se film jmenuje Evidence/Důkaz pozn. překlad. :D tak do konce filmu vůbec nevíte, co se to kurva v tom lese vlastně děje, ale baví vás to :D Dvě hvězdy za film, jedna hvězda za blonďatou BEEWBZ kozu a jedna hvězda za zajímavý (a podle všeho snažíce se alespoň trochu vysvětlit stav věci) titulky. ()

Dalajlada

To co se ze začátku zdálo jako inteligentní vyvražďovačka někde v divočině, se ve finále změnilo na akční trailer na nový Half Life. První část měla velice dobrou atmosféru a čekal jsem, co se z ní vyvine. Atmosféra ve skupince houstne a když se holkám ztratí jejich kucí, tak se vydají na cestu samy. A pak se to rozjede. Tím, že je to celé natáčené z ruční kamery, tak akční scény dostávají úplně jiný rozměr. Chaotický rozměr. Asi by to tak i vypadalo, kdyby to člověk prožíval na vlastní kůži. Ve finále je z toho akční honička, která však neskončí nudnými titulkami, ale vesele pokračuje dál. Děvčata jsou k nakousnutí. Obzvláště ta blondýnka. ()