Reklama

Reklama

Úkol, který na Barneyho a jeho bandu žoldáků ze staré školy čeká tentokrát, se zdá na první pohled celkem snadný. Nic ale od začátku nejde podle plánu. Když během akce psychotický nájemný terorista zabije jednoho z Barneyho lidí, Postradatelní v touze po okamžité odplatě rozpoutávají přímo v srdci nepřátelského území peklo na zemi a kosí jednoho protivníka za druhým. Uprostřed všeho zmatku navíc musí na poslední chvíli zajistit, aby se pět tun plutonia vhodného k výrobě jaderných zbraní nedostalo do špatných rukou. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Možná by mohl být ve třetím díle záporák Willis nebo Arnie jako třešnička na dortu a taky bych tam uvítal Kurta Russela za Escape a Death proof by si to zasloužil. 

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Naučíme pana stuntmanMIKE počítat: 1+0=1. 1+1=2. Bohužel, někdo, kdo nemá mozek to nespočítá a proto píše, že mám 2 mozky. I tak děkuji za kompliment :-).

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Testament: myslel som ze sa z toho poucis a pochopis to ked uz mas dva mozgy... zial mylil som sa

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Jeeeeeee, okopírovat nějakou hlášku z internetu s tím, že jsi mi to teda natřel. A co dál ještě umíš, kromě Ctrl+C a Ctrl+V?

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Testament:  "The first time someone calls you a horse you punch him on the nose, the second time someone calls you a horse you call him a jerk but the third time someone calls you a horse, well then perhaps it's time to go shopping for a saddle." 

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Nikomu jsem tu jako první nenadával do dementů. Jasně, založte si klub typu "Testadementům vstup zakázán" a můžete si zvesela notovat, jak máte ve všem pravdu a argumenty pro tu vaší pravdu potvrzovat odkazy z wikipedie a podobných serverů, které nejsou brány jako důvěryhodné jako zdroj informací ani na střední škole. Budiž vám přáno :-). Jinak vyhrál jsem už dávno, ano, že jsem se narodil s jedním mozkem navíc, než ty a tobě podobní :-). Nadhled je cizí slovo, že? Hledej ve slovníku.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Testament: vyhral si... dalej sa tu odmietam stebou bavit hošo a uzi si to. Nechcem tu spamovat diskusiu pre ostatnych. A ujizdeji nervy ? :D chlapce zlaty... mna nemoze hošan tvojho formatu ani zo stolicky postavit nie to este aby ma nasral. A stou toleranciou cudzich nazorov... zautocil som na teba prvy ja ? (recnicka otazka neodpovedaj) a prosim nezacinaj tu zase debatu o metale a eltonovi johnovi...  ale to nema cenu... uz chapem manonfire ked ta oznacil ako testadement :D ... ak daco este chces... prosim pis mi to do posty 

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Panáčku, jasně, až na to, že tady padaly argumenty, že Elton John je prostě bomba a metal je sračka. Tomu se říká argument :-D. A jako když mi dá někdo argument, že mi pošle nějaký odkaz na wiki, nebo něco podobného, tak to mě nezajímá. Zatímco, já jsem psal kouzelná slova "podle mě" (viz., co se týká mé poznámky od Manowar). Já si osobně myslím, že do formy se dávat nebude, ale prostě si myslím, že by to prostě, teoreticky, šlo.

Když jsme u toho, tak ty se nauč tolerovat cizí názory. S tím máš sám problémy. Nějak ujíždějí nervy, že? Dle tvojí koncentrace ostrých výrazů. No jo, za klávesnicí je každej silnej. Jen piš dál, ať se dál dobře bavím :-).

k PS: Když to soudíš podle sebe...;-)

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Testament: tak este raz... uplne zabudas na to ze ma 65 rokov... este raz ti to napisem velkymi pismenami MA 65 ROKOV !!!  A sam si napisal citujem: "Zapracuje chemie + tvrdý trénink a za 3 měsíce není co řešit" v jeho veku a po srdecnej operacii ho toto moze dostat akurat do hrobu. Jasne ze sa da makat a upravit stravu ale v obmedzenom mnozstve. Takze tvoja predpoved 3 mesiacov jee uplna bezpreha pi*ovina. A este mi povedz na zaklade coho si si ma ty vyprofiloval ze mam problem priznat chybu. Ked niekto argumentuje inteligentne a vecne kludne tu chybu priznam spitaj sa napr. vegetola alebo snipera s tejto diskusie. Ja som si ta vyprofiloval na zaklade tvoji prispevkov a nazorov ktore si sem daval ohladom metalu a predatora. Hlupo si utocil na ludi za to ze mali iny nazor ako ty. Takze moja rada pre teba... vyber si hlavu z riti a skus pocuvat aj ine nazory a respektovat ich. A az pojdes na toaletu zober si radsej prehanadlo aby si tu uz svoje sracky nerozmazaval ale nechal ich vsetky tam kde patria ;)

PS: kamarati ich nezaplatia to mas pravdu... za teba ich este zrejme plati mamka

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Já jsem ale NIKDE nepsal o steroidech. Že měl operaci srdce, OK, ale jsou mraky doplňků stravy, co tě nakopnou a vylepší formu, nemusí se jednat o steroidy. Jasně, s nimi to jde rychleji a lépe, to se nehádám. Nikde jsem nepsal, že Arnold by měl makat jako dřív. Psal jsem, že do formy se může dostat, za krátkou dobu. Genetiku má a svalová paměť funguje, to ale znáš sám....(př.:po dlouhodobější nemoci, atd.)

A ten tvůj psychologický rozbor-to můžu klidně taky říct, že spadáš do té kategorie taky. Asi ses chtěl chvíli cítit silnej, že?Vklidu, opsal jsem si to na papír a až půjdu na toaletu, nezapomenu to vzít sebou a použít.

PS: Jinak internetoví (ani jiní) kamarádi za mě složenky nezaplatí.

ssfan

ssfan (hodnocení, recenze)

http://www.joblo.com/horror-movies/news/

 

A couple weeks ago Randy Couture came out in an interview with BJJ Addict and stated how he would be filming THE EXPENDABLES 3 this Fall. Now we chose not to run with the story because there had been no talk of a third EXPENDABLES flick prior to this and more often then not when one guy is talking about a sequel it usually doesn't pan out. But when two guys bring it up that's a different story...
Especially when one of the guys isn't even in EXPENDABLES 2! None other than Steven Seagal is the latest name to possibly get on the EXPENDABLES train. In a recent interview with international site Excessif Seagal not only confirmed that EXPENDABLES 3 will happen but that he's been offered a role as well! When asked if he would consider joining the crew for a third film Seagal responded:

"He [Sylvester Stallone] plans to do another one and I have already been made an offer. We'll see ... "

I'd still take this with a grain of salt but if you can't trust Steven Seagal who can you trust?!

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Myslel som iné fotky boli dve alebo tri. A na tých bol o niečo svalnatekší ako na tvojej. To bolo ako ohlásil comeback ale potom sa zrazu stiahol a na 4-5 mesiacov zmizol z diania a potom sa vratil obstojne nabušený. Už to nie to čo to bývalo ale má to ďaleko od fotiek ovislého na pláži. Mám pocit, že chlapci sa dávajú dokopy. Na čele Sly za ním JCVD, Arnie a aj Lundgren vyzerá na fotkách z Universal soldier: New dimenssion oveľa lepšie ako sme ho mohli vidieť napr. v command performance

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Testament: pytal si sa na moje skusenosti... tak ti to poviem inak... arnold ma 65 rokov a ako spravne dodal Macias ma operaciu srdca za sebou. Tym padom sa moznost steroidov ako to robil sly alebo dillet dava bokom. Arnold uz nemoze makat ako kedysi a to pochop ty. Mimochodom vsimol som si na tebe ze rad napadas ludi urcitym sposobom. Ake som mal nezmyselne argumenty ? A aku mas pravdu ty ? Mam pocit ze si ten clovek co si mysli ze vsetko vie vsade bol a kde nebol sa chysta a rozumie vsetkemu najlepsie ci uz ide o hudbu, film, hercov, cvicenie... Takychto ludi nikto nema rad davaj si na to pozor... aby si nestratil aspon internetovych kamaratov 

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Vyhýbáš se odpovědi, mě ani nikoho jiného nezajímá, jak dlouho cvičíš. Ale je problém tady v diskuzi uznat, že má jiný uživatel pravdu, že? To tady pár uživatelům dělá problém a radši hledají nesmyslné argumenty.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: ved ok, zase tak vazne to brat nemusis, len som ta trochu podpichol. Tiez budem rad, ked sa da Arnie dokopy.

Nespominam si, ze by v nejakom novsom rozhovore spominal, ci ma v plane na sebe zapracovat. Ale kedze uz berie svoj comeback vazne, tak predpokladam, ze ano.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Testament: tak cvicim uz 10 rokov... a hoci viem ze ked je telo zvyknute na to tak lahsie nabehne na ten system ako ked nie. Ale treba si uvedomit ze arnold ma 65 rokov... 

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: A jaké máš zkušenosti, že o Arniem takhle mluvíš? Svalová paměť funguje. Jasně na některých záběrech z pláže je Arnie "povislý", ale dostat se do formy není problém. Zapracuje chemie + tvrdý trénink a za 3 měsíce není co řešit. Př.: Paul Dilllet a jeho "forma", když necvičil roky-byl s pupkem a během měsíce se na bench pressu zlepšil o 80 kg...A v dnešní době stačí i moderní technika - Brad Pitt z filmu Troja by mohl vyprávět.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

skipercak: zaklad ma urcite o tom ziadna... len ono je to skoro 10 rokov od T3 pocas ktorych zrejme necvicil podla niektorych foto... a predsa len ma uz svoj vek... uvidime... inak ten prvy a treti link mi nejde otvorit...ale diki

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: No Arnie zaklady urcite ma..A podla mna sa do toho rychlo dostane...Ved ked si spominam ne tretieho Terminatora tak tam sa vypracoval uplne super. Rok alebo dva pred tym ked som ho videl v Siestom dni a Protiudere tak nebol nic moc...a potom prisiel treti Terminator a tam vyzeral super! Myslim ze mal okolo 55 rokov! Tu je zopar fotiek z natačania: http://www.moviepicturedb.com/pictures/11_08/2003/181852/l_181852_715b36d6.jpg

http://www.theterminatorfans.com/multimedia/t3/behind-scenes/Terminator3-01-large.jpg

http://www.moviepicturedb.com/pictures/11_08/2003/181852/l_181852_93709c6d.jpg

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike: a potom stale sa tu rozoberaju tragedi typu dudikoff lamas norris a spol... preco nepodiskutovat o skutocnej legende

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike: nezalezi... len som to chcel vidiet cisto zo zaujimavosti. Obzvlast kvoli The Tomb a Unknow soldier. Stale je to arnie  len ma zaujima ci sa da pocitat stym ze bude mat v dalsich filmoch takuto prednost. Kazdy akcny hrdina ma nieco... Bruce mal hlasky, niektori sa vedia bit, a arnie a sly boli svaly... cisto len preto. Inak viem ze ako tusim 6 nasobny Mr. Olympia nic dokazovat nemusi len som chcel vediet ci ma ambiciu dostat sa do formy ako Sly... to je cele :)

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: a vyzlecie sa vobec Arnie v jeho najblizsich filmoch? A ako velmi ti na tom zalezi?

Mne je to viacmenej jedno. V tvari vyzera dobre a to mi staci.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Podla mna vyzera dobre. Zase nemozno ocakavat, ze bude vysekany ako Sly, kedze pocas guvernerovania asi necvicil nejak intenzivne, ak vobec.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Keď načrieš hlboko do fóra expandables II, sú fotky kde už mu pod obtiahnutým tričkom vidno solídny hrudník a bicáky. Ale cez google som nenašiel vizuálne, len text. Našiel som ešte jednu fotky na bicykli a pri strečingu, ale to bolo rok a pol dozadu a vtedy len začínal s tréningom takže vyzeral hrozne.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

chcem sa opytat ci neviete nahodou o dakych fotkach alebo videu kde by bolo mozne vidiet arnolda aku ma postavu momentalne... respektive ci zo sebou nieco robi ako sly.

Související novinky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (více)

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Stejně jako v loňském roce, i letos vám přinášíme přehled nejlepších filmů uplynulého roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Nejoblíbenějším… (více)

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3

20.12.2012

Dvojka v tržbách překonala jedničku a souhrnně má na kontě kulatých 300 milionů dolarů. Trojka nepochybně bude. Ostatně, producenti i Sylvester Stallone to už několikrát potvrdili. Teď nás už zajímá… (více)

Reklama

Reklama