Bouře meteorů (TV film)

Tracey Jeffrey

Gordon Williams

Scénografie:

Michael Nemirsky

Komentáře uživatelů k TV filmu (34)

• Wacoslav1

Triky jak od Asylum ale na Takacse kterej dokazal totalne zprznit tornado to jeste nebylo nejstrasnejsi ja mam pro ty padajci sutry z nebes zkratka slabost a v tomto pripade ma Apokalypsa meteoru a podobny kousky konkurenci nakonec mi tech 85 minut uteklo celkem rychle a bez trvalejsi ujmy(13.3.2012)

• MM_Ramone

Režiséra Tibora Takácsa mám zaškatuľkovaného ako babráka, čo točí samé nízkorozpočtové, otrasné filmy. V poslednom čase prevažne pre shit produkčnú filmovú spoločnosť Nu Image. No nedávno ma príjemne prekvapil snímkom "Spiders". Dobre som sa pri ňom pobavil. Preto som s nádejou siahol aj po jeho katastrofickom sci-fi titule "Búrka meteorov". No tento krát sa žiadne prekvapenie nekonalo. Bola to neskonale hlúpa, lacná sračka tak ako som u kakáča Takácsa zvyknutý. *(26.12.2017)

• Allien.9

Ach, bože... Čekala jsem průser, ale tohle byl přímo maxi-průser. Efekty směšné, děj sestaven z debilit (ne z hloupostí, ale přímo z debilit) a postavy tak nesympatické a houpé, že byste je nejraději viděli na dně oceánu. U podobných béček/céček se většinou alespoň pobavím, "Bouře meteorů" je však drsnou výjimkou. P.S.: CO JE TO ZA NÁZEV?!? METEOR JE POUZE NEŠKODNÝ SVĚTELNÝ JEV. TO, CO PADÁ (a co je tím pádem nebezpečné), JSOU METEOROIDY, PO DOPADNUTÍ HOVOŘÍME O METEORITECH. No comment...(27.2.2011)

• lamps

Podobné katastrofické bijáky bytostně nesnáším a Bouři meteorů jsem si pouštěl pouze ze zvědavosti, jak dlouho mi bude trvat, než znechuceně vypnu televizi. Vydržel jsem úctyhodných 40 minut, během kterých se přede mnou odehrávalo něco neuvěřitelného, co se pouhým odpadem ani vyjádřit nedá. Sice jsem viděl kousek Megapirani, která v mých očích rozšířila pojem špatný film o stovky různých nadávek a přirovnání, ale tohle byl také skutečně zážitek. Já bych se asi styděl, kdybych měl stát před šíleně roztřesenou kamerou, vypouštět z úst nejhloupější dialogy v dějinách a skotačit před plátnem, na němž si někdo pohazuje s angličáky, a ještě se při tom měl tvářit drsně a vážně.. Ale někomu to zřejmě nevadí. 5%(24.11.2012)

• ARI50

Další málo slušná podívaná já prostě v těch amatérech vidím něco víc oni dokážou pěkně překvapit tady sice chybělo málo ale dalo se.(14.10.2018)

• blackrain

Zdálo se mi to nebo ta kamera byla skutečně tak roztřesená? Triky také nejsou na úrovni, na kterou jsem zvyklá. Holt, jsem asi nějak moc namlsaná jinými filmy. Letící meteority ještě ušly, ale když dopadaly na zem, tak byly až moc umělé. Příběh jede podle klasicky nastavené šablony, takže nic nového pod sluncem nebo spíše pod meteority. Na štěstí je to jenom televizní film, ale to tento film neomlouvá.(15.6.2012)

• WoWoW

A je to tu znovu. Klasika amerických tv filmů. Nudná, předvídatelná, debilní, levná, trapná, rádoby katastrofická záležitost. Vždycky jsi pak říkám, co si sakra čekal?(27.2.2011)

V hlavní roli unbinilium, neboli tajemný prvek 120. Tento nebezpečný prvek je obsažen v meteoroidech, které bombardují San Francisco, se kterým to nevypadá vůbec dobře... Bouře meteorů je parádní film, který je přímo napěchovaný vědeckými nesmysly. Většina postav se chová tak, jak se v podobných filmech očekává, tedy jako polodebilové. Svět tradičně zachrání jaderné zbraně. Takže je tu vše, u čeho se zvrhlý fanoušek špatného filmu dobře pobaví a zasměje. Film natočil oblíbený režisér Kovács ve spolupráci s kanálem SyFy. Jasných 100%(23.10.2012)

• Šakalík

No tohle je děs! Ještě ze začátku, když padaly jenom ty malé šutry, to s jistou dávkou sebezapření sledovat šlo, ovšem jakmile tam – pozor SPOILER – spadl ten most, bolestivě jsem zakňučel. Já jsem už viděl jako ledacos, ale to, že by Golden Gate, který je konstruovaný tak, aby odolal i těm nejsilnějším zemětřesením, zničil náraz tři kamenů, to teda ještě ne! Úplně nejhorší na filmu je, že se to tváří strašně vážně a rádoby vědecky – objevuje se nový prvek 120, ruší se frekvence, vysílají balistické rakety. Jenomže je to strašně povrchní. Nebo někdo fakt uvěří tomu, že lze připravit raketoplán ke startu během tří hodin? Že by ten asteroid šlo odklonit na jinou dráhu poté, co už vstoupil do atmosféry? O zcela zavádějícím názvu tady již referovala kolegyně Allien.9. Nelze přehlédnout ani naprosto idiocké chování snad všech postav, které zcela záměrně běhají meteoroidům takříkajíc do rány. Škoda slov, tohle je prostě odpad. Já přesto udělím jednu hvězdu ze soucitu pro Michaela Trucca, kterého jsem si oblíbil v Battlestar Galactice.(13.3.2011)

• Autogram

Geniálna sexi vedkyňa, dôverčivý dobrozlý generál, americký prezident aspoň na telefóne a ruský prezident na druhej linke toho amerického, to stačí na biedny katastrofický film, ktorý je založený hlavne na konverzácii. Postavy sa pohybujú pred plátnom, kam sa premieta pozadie, o efektoch radšej ani nepísať.(28.7.2013)

Šílené katastrofické béčko, které ale přece jen dokázalo trochu překvapit - jediné, co tady skutečně stojí za řeč, jsou jakž takž povedené triky - a to je vše. Příběh samozřejmě naprosto příšerný, herecké výkony mě bavily - v dobrém i špatném smyslu slova. Co mě nepotěšilo, bylo nčení mého milovaného Golden Gate, i když to bylo poměrně efektní. To byla jediná scéna, která stála za to, ale ať už to netočí, tyhle katastrofické filmy jsou katastrofou samy o sobě a stejně to je pořád o jednom a tom samém. 45%.(12.8.2012)

• arcticsky

Náhodou to byl dost srandovní film, často jsem propukal v smích. Tolik nelogičností a nesmyslů aby pohledal. To bylo tak blbé, až jsem to dokoukal do konce....(26.2.2013)

• fortex

Náhodou je to docela sranda v dnešní vypjaté politické situaci,kuk.(8.11.2012)

• E lan

Nu, od podobného typu filmu s takovým hodnocením člověk čeká katastrofu a proto se záměrně dívá aby se bavil. Bohužel tohle béčko či možná lépe céčko je hodně nudné, takže tradiční * za trapnost se tentokrát nekoná. Trochu se dařilo této metě přiblížit generálovi s "palebným řešením", to slušně pobavilo, ale jinak je nuda nuda nuda...(5.10.2011)

• coco.brice

tak tenhle film ve mně vyvolal leda takou bouři meteorismu...:-)(27.2.2013)

• Renie42

Triky jako z nějaké počítačové hry, herci nic moc. Jednu hvězdu dávám za nápad na film, ale víc si toho nezaslouží. Jo a od kdy je ve vakuu slyšet vzduch? Myslím, že ten výbuch ve vesmíru neměl být ozvučený.(17.7.2017)

• DansteR

Jen další snaha o katastrofický film. Koukat se na to snad i dá, ovšem vážně jen jednou. A stejně je to dost pošahaný katastrofický film.(4.8.2012)

• DrakMrak

Jedna s odřenejma ušima.... viděl jsem i horší šroty ale jinak je to parodie na katastrofický film ....(26.2.2013)

• srolyma

Tak já bych to zas tak černě neviděl. Stupidní dialogy? Tak určitě, ale nic uširvoucího. Taky to není Hamlet, že? Nelogické chování postav? A jak byste se chovali vy, kdyby vám na hlavu padaly vesmírný šutráky? Trapné efekty? Ano, ve srovnání s Pánem prstenů zcela jistě. Nesympatické postavy? Asi jak komu. Ten hlavní klaďák, známý z BSG, mi připadal sympatický naopak velice. Takže normální katastrofický film v televizní kvalitě, který vidím jako slabší průměr, ale rozhodně ne jako odpad. Na to jsou jiní adepti.(22.11.2013)

• BLStryker

Název filmu je dost nepřesný, správně by měl znít: "Bouře nudy, klišé a amatérů omylem najatých do hereckých rolí". A ještě bych přidal podtitul: "Mizerné efekty, jak se na správný odpad sluší". Já nemám problém dát špatnému filmu 1-2* pokud mě alespoň trochu - třeba i nechtěně - pobaví. Nebudu ale hvězdičkovat strašně vážně se tvářící slátaninu, ve které stojí za zmínku snad jen to, že autoři pojmenovali kometu ohrožující Zemi "Leder-Bay" (hádejte, kdo režíroval Drtivý dopad a Armageddon?). Upřímně doufám, že se takovýchto katastrof ještě pár natočí, aby konečně zkrachovala všechna studia, která je produkují.(10.1.2012)

• Mr.Lordi

Tak po přečtení komentářů jsem čekal katastroficky katastrofický film. Když odečtu mizerně laciné efekty, skřípající výkony herců, demenci obyvatel, fyzikální zákony postavené zadnicí vzhůru a přičtu pár vtipných hlodů a láhev vína v mojí osobě, co mi vyjde? 20%-ní film s jednou hvězdičkou ;-)(1.8.2012)

<< předchozí 1 2