Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (TV seriál)

The Avengers: Earth's Mightiest Heroes

Animovaný / Akční / Sci-Fi / Fantasy

USA, 2010–2012, 19 h 15 min (Minutáž: 22–23 min)

Úžasnej kreslenáč, po prvních dílech jsem nadšen a pokud to takhle bude dál, tak to bude stejně nezapomenutelná jízda jako ta filmová. Skvělá kresba, báječní padouši (Hydra), příběhy a akce, vše je na jedničku. Nejprve jsou představovací solovky Iron Mana, Thora, Hulka a Americy a pak už bude nějaká ta týmová práce. Avengers seriálem jsem nadšený, baví mě, těším se na každý další díl. Tak a´t se udrží kvalita, protože zatím to je fakt bez chyby.(2.8.2012)

Dobrá animovaná jednohubka nejen pro "malé" diváky, když není po ruce nějaký dobrý celovečerák. Ze začátku dost akční, zajímavé, pro mě poutavé, ne nudné, chytlavá úvodní znělka, postavy sympatické, animace dobrá. Ke konci mi to už ale přišlo pořád to samé. Objeví se padouši, je bitka, bitka skončí, Avengers vyhrajou (jako vždy), nakonec se dozvíme, že to nejhorší má přijít. Když to nejhorší už přišlo snad po šesté, začal jsem se nudit a říkal jsem si, že mi to trochu připomíná VKVčka, kde je vždy konec tak debilně udělán, jako aby nalákal sledovat seriál dál. Nechápal jsem taky zopakování jednoho či dvou dílů po pěti předešlých? K postavám: Hulk - největší borec, který se s ničím nesere. Nejdřív mlátí, pak se ptá. Wasp - miloučká slečinka se správnými grimasy. Ale radši bych ji píchal žihadlem já. Thor - nesmrtelný magor, který pořád poučuje o cti a statečnosti. Ten rádoby pocit válečníka mu prostě hodně leze na mozek. Iron Man - (Tony Stark) namyšlené hovado, ale technicky velmi zručný a s dobrými hláškami. Giant Man - zbytečně moralisticky smýšlející, rádoby vše urovnavač a vyjednavač a málo výrazná postava. Tedy pokud zrovna nebyl zvětšený na max. Kapitán Amerika - voják, jak má být. Přišel mi jako nejsympatičtější. HawkEye - správně sarkastický a rychle jednající. Black Panther - královský původ nezapře v jeho rozvážném přístupu k boji a taktice. Zrovna on mě nejednou překvapil, jak se vypořádal s určitejma hajzlama.(20.5.2011)

Skvělý a bravurní pilot. Takhle bych si i představoval začátek filmových Avengers, prostě tím, jak se dali do kupy. Potom chválím geniální nápad vypustit všechny padouchy z Marvelovského světa. Skvěle zvolená délka pak eliminuje nudnější části, které by vznikly delší stopáží. A ta úvodní cool rocková znělka je tež boží. Zatím 4 a hodlám dál sledovat. P.S. Bohužel v Americe se rozhodli, že děj prolínající více než jednu epizodu, je pro hloupé děti strašně složité. A tak nám zrušili jeden z nejlepších animovaných seriálu. Ach jo.(6.4.2011)

Velmi luxusní záležitost. Chápu, že kdo to nezná, tak se ze začátku ztrácí, ale pro mě - jako fanouška a znalce Avengers absolutní pohoda. Vše je propojeno jak má a vy si v klidu užíváte akci. A o akci u těchto filmů jde. Kdyby takhle vypadala zápletka hraného Avengers, byl bych nadmíru spokojen. Každý (snad kromě Vosy) se mě líbil, každopádně největší borec je prostě HULK. Je fakt, že bordel by mohl dělat větší, za to od nějakého 6 dílu všechny rozmázne. Sice moc nemluví, za to co věta, to trefná hláška... :-) JEN TAK DÁL.....(3.11.2011)

Nevím proč z toho mám velmi podobné pocity, jako z animovaného Star Wars seriálu... Tedy že to vlastně není úplná zbytečnost (kouká se na to hezky!), ale svět by se bez toho klidně obešel. Jak komiksový, tak i ten opravdový, plný šílených geeků a fanoušků. V létě 2012 bude tahle televizní epizodka dávno zapomenuta - Nejmocnější hrdinové světa jsou tak pouhým zabijákem času pro všechny, kteří jej mají nadbytek a těší se na film (hodnoceno po S01E01).(13.8.2011)

• - Spoiler: S výjimkou Mockingbird a Kapitána Mar-Vella se v poslední epizodě seriálu objevili téměř všichni hrdinové seriálu. (jh666)

• - Ve stejném univerzu jako tento se odehrává také seriál Wolverine a X-meni (od r. 2008) a filmy Hulk Vs. (2009) a Thor: Příběhy z Asgardu (2011). (jh666)

• - Hank Pym používá v tomto seriálu obě své identity Ant-Mana i Giant-Mana. (liquido26)