Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (TV seriál)

The Avengers: Earth's Mightiest Heroes

Animovaný / Akční / Sci-Fi / Fantasy

USA, 2010, 52x23 min

Zhlédnuta celá první řada. Teď už si jen počkat na druhou řadu do 2012. Seriál mě okamžitě chytnul a i přes neustálou tendenci se opakovat (v každém díle jiný nepřítel a furt to samé dokola), tak se objevovaly i sofistikovanější zápletky (Captain America a Black Widow ). Poměrně chytlavý seriál, který nám v animovaném kabátě může nabídnout věci, které hraný film nemůže. Postavy sympatické okamžitě a neměl jsem s nikým problémy. Nevím proč, ale nejvíc mi asi sedl nejméně opěvovaný Ant Man. Takový sympatický frajer :D ... Na druhou řadu se nesmírně těším, protože do Avengers přijdou nové posily. (Black Widow, Mr. Marvel, Mockingbird atd.) Btw. Loki je "kokot" jak v Thorovi, tak i tady :D (Nemyslím to ve zlém slova smyslu)(9.11.2011)

Mocný seroš, na který jsem narazil úplně náhodou (ehm), když se koukal můj mladší bratr. Postavy, ač je to dětský animák, skvěle vykresleny a vůbec bych se nezlobil, pokud by budoucí filmy načerpaly trochu inspirace. Pěkně mě zvedli žluč, že ho nakonec zrušili, tak ať jim navazující "Avengers Assemble" pěkně vyjde. Ten úvodní song by ale mohli zachovat, není vůbec zlý: http://www.youtube.com/watch?v=deEoHxi7X4Y(5.7.2012)

• JohnnyD

V univerze DC mám už vďaka Batman: The Brave and the Bold (TBATB) celkom prehľad, tak som seriál o Avengers bral ako fajn príležitosť na zoznámenie so svetom Marvelu. Sklamanie bolo veľké. Možno som zhýčkaný nadpozemsky dokonalým TBATB, no toto tu je generáciu nielen za menovaným seriálom, ale všeobecne za tým, čo momentálne DC produkuje na televíznych obrazovkách. Každý diel TBATB sa začína predtitulkovou pasážou s absurdnou akčnou scénou. Jednotlivé diely Earth's Mightiest Heroes majú prinajlepšom tak isto príbehu a dialógov ako tá štvorminútová predtitulková pasáž v TBATB. Pre prckov, ktorí chcú pozerať na to, ako všetko vybuchuje, ako hrdinovia pobehujú hore dole a mlátia sa hlava nehlava, je to fajn, ale ja som rozmaznaný vyšším štandardom.(3.2.2013)

Skvělý a bravurní pilot. Takhle bych si i představoval začátek filmových Avengers, prostě tím, jak se dali do kupy. Potom chválím geniální nápad vypustit všechny padouchy z Marvelovského světa. Skvěle zvolená délka pak eliminuje nudnější části, které by vznikly delší stopáží. A ta úvodní cool rocková znělka je tež boží. Zatím 4 a hodlám dál sledovat. P.S. Bohužel v Americe se rozhodli, že děj prolínající více než jednu epizodu, je pro hloupé děti strašně složité. A tak nám zrušili jeden z nejlepších animovaných seriálu. Ach jo.(6.4.2011)

Už dlouho jsem čekal na pořádný seriál o Avengers, který by klidně stál za pár dioptrií navíc:) a Tjadááá..Přání se mi vyplnilo!! - už mám dvě!!:D. Mezi nejlepší díl určitě patří gamma svět část 2., který doporučuji zhlédnout - tak chytře promyšlený díl jsem totiž v životě neviděl!!(díl gamma svět č.1. ale také stál za to!) Neohromují však jen Avengers, ale i jejich protivníci, kteří se jim moc povedli - zejména Absorbing-man, Leader A Zzzax - ti si zaslouží cenu za nejlepší zločince roku!:)(26.3.2015)

• - Ve stejném univerzu jako tento se odehrává také seriál Wolverine a X-meni (od r. 2008) a filmy Hulk Vs. (2009) a Thor: Příběhy z Asgardu (2011). (jh666)

• - Seriál skončil odvysíláním druhé série a v roce 2013 byl nahrazen seriálem Avengers Assemble (od r. 2013). Ten vychází z natočených filmů Marvel Studios, zatímco seriál Avengers: Nejmocnější hrdinové světa čerpal z původních komiksů. (Spiker01)

• - Hank Pym používá v tomto seriálu obě své identity Ant-Mana i Giant-Mana. (liquido26)