Superhvězda Superman

• USA All-Star Superman
Ukázka z filmu

Lex Luthor, plný hněvu a žárlivosti, spřádá rafinovaný plán, jak zabít muže z oceli – a ten plán funguje. Superman je otráven sluneční radiací a umírá. V týdnech, které mu zbývají, chce naplnit své životní sny, především odhalit svou skutečnou identitu Lois Laneové. Pak ale Luthor vyhlásí svůj konečný plán na ovládnutí světa, v němž mu žádný hrdina nemůže zabránit. Supermanovy síly slábnou, přesto se ale dává do strhující a smrtící bitvy s Luthorem, která může znamenat konec největšího ochránce země. Tento ohromující a napínavý původní animovaný film DC Universe je provázen hlasy Jamese Dentona, Anthonyho LaPaglii, Christiny Hendricks a Eda Asnera. (oficiální text distributora)

toi-toi

Superman s tvárou  mladého Stalloneho umiera, obdarúva ľudí svojou silou, pretláča sa s najstupídnejšími hrdinami DC Comics a mnoho iného vo veľmi zlom sci-fi romantickom paškvili.. A to ma Stan Liu s jeho Planet Hulk poriadne navnadil. Shit ako má byť.. ()

Grizzly

Je dobře, že se DC odklonilo od naivní animace typu cartoon network a přešlo na mnohem propracovanější, což příběhu hodně sluší. Navíc All-Star Superman má krásně melancholický až temný (na komiksové animáky) příběh, který se nijak neodklání od předlohy. Žádný komiksový fanoušek přece nemůže jít pod 90%. ()

melloun odpad!

Zvládnu hodně, ale tohle už bylo příliš. Měl to být srdceryvný příběh o skonu Supermana, jenže každých pár minut se objeví sentimentální odbočka a hlavně nějaký ten WTF moment. Tohle si muž z oceli snad ani nezasloužil. ()

pend

Celkem slušný animák, který se dost věrně drží předlohy, což je + i - filmu. Zbytečná vata - Samson s Atlasem a další dva kryptoňané. ()

solid

Velmi dobrá animace a slušný závěr. Na druhou stranu mne překvapily vedlejší zápletky, které byly hodně dětinské, ale nakonec hlavní zápletka zvítězila a celkový dojem byl více než dobrý. ()

gumbo

Tohle nepochopím. Jak může Hollywodská produkce vyplýtvat supermanovské příběhy, jež by mohli každý dát na jeden celovečerák do jednoho kraťoučkého filmu? Navíc takovým způsobem, že divák neznalý komixu a všech jeho postav se v tom ztrácí jak peníze v českím rozpočtu?? Škoda. 40% ()

Luk Skywalker

Na mě je první polovina filmu až moc romantická, kdy se mimochodem dozvíme fakt cool věci z astrofyziky, které superman zná a ovládá (klíč z hvězdy, krmení "mazlíčka" slunci). Ale jinak je film v podstatě nudný, i když jsou tady bojové scény, dále některé záležitosti se vyřeší sami během chvilky (dvě postavy ze Supermanovy planety jak náhle se objevily, tak náhle zmizely - zbytečná účast) a nepochopitelné vylepšení už tak božských schopností, které nejen Superman využívá. Naopak se mi líbil vědátor Luthor, ale ten závěr... ()

JohnZ87

Zajímavé zpracování Supermana, které je lecčíms originální. Film jistě ocení zapálení komiksoví fandové, protože se zde objevuje spousta postav a předmětů (zbraní, artefaktů...), které nejsou běžnému divákovi zrovna notoricky známé. 75% ()

Zajija

Nového animovaného Supermana bych hodnotil kladne. Líbilo se mi tohle zpracování příběhem, nechyběli ostatní hrdinové a i celkovým vzezřením. Tři hvězdyčky by měli být spravedlivé hodnocení pro Superman Superhvězda. ()

VvV14

Superman je superhvězda. A tento kousek vůbec není špatný. Kresba tak jak má být, scénář nebyl nudný, i když se film tváří dost vážně. Jen mi trochu vadil chaos v ději, takže sem musel víc přemýšlet nad tím co se vlastně stalo, než sledovat co se děje právě teď. podle mě se tento animák řadí k těm hodně dobrým. ()

Bezda22

Samotnej hranej Superman mě nikdy moc nebavil, teda kromě toho seriálu. U animovanejch filmů se Supermanem jsem se vždycky bavil a ta zábava nemizí ani u tohohle filmu. Neni to tak akční, neřikám že tam neni žádná akce, to ne. Akce je tam celkem dost, ale film si tak v pohodě utíká. Hezkej příběh. Navíc konec, je fakt úžasnej. 80% ()

mark9th

Jeden z najslabších animákov aké som videl. Chaoticky podaný príbeh, v ktorom figuruje nesympatický a namyslený Superman ma nemilo prekvapil. Možno, že som v hodnotení až veľmi prísny, ale oproti ostatným DC kúskom (aj tým priemerným), to má kvalitatívne dosť ďaleko. ()

lobo87

Animovaná supermanovská variácia, ktorá však vôbec nie je určená pre deti. Príbeh nie zlý, animácia pekná, ale celkový výsledok je animovaný film, ktorý je určený asi len oddaným fanúšikom muža s "S" na hrudi...30% ()

spoock

Výborný film o konci jedné legendy, škoda, že je to jen série krátkých příběhů, které by lépe vyzněly v krátkém seriálu, než na tak malém prostoru, osobně bych raději některé pasáže nechal vystřihnout, než jim tam nechával tak krátkou stopáž. ()

spawnxp

Zajímavej pohled na smrt Supermana - (Dentonuv hlas dela 90% prace) - ale nápad se žroutem hvězd je krásnej (jakkoliv je nelogickej)... 4/5 ()