Godzilla

• USA Godzilla (více)
USA / Japonsko, 2014, 123 min

Nejznámější impozantní monstrum na světě se ve filmu postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí. (Warner Bros. CZ)

OrelCop

golfista: Já už se tady nedivím ničemu, když jeden z nejlepších filmů je zde největší debilovina Forest Gump ... za mě 10% pro tuto Godzillu. Nuda, hnus! ()

Patt1

...dve monstra, ktore sa zivia radioaktivnym odpadom a jedno monsturm, ktore ich jedoducho zabije a zachrani svet. Akoze vacsiu blbost som uz vidiet nemohol... To mohli tvorcovia rovno zariadit, aby sa planeta zbavila radioaktivneho odpadu a az potom ich znicit. Zleee...celeee zleeeeee... Mimochodom, nie je vsetko radioaktivne aj nadalej radioaktivne? Ked niekto zozerie radioaktivny material, co ma potom za zlozenie, ked nim ta radioaktivita akosi neprenikla? Iba nejake elektromagneticke rusenie?? Nemusim chapat vsetkemu... 1 hviezda, aj to len preto, ze som to vydrzal pozerat do konca. ()

Ranulf11

Myslel jsem, že Bitevní loď a Pacific Rim nic nepřekoná, zmýlil jsem se. Neskutečná blbost. Nicméně respektuji, že jiným se podobný žánr může líbit. ()

Zsir

No rozhodně godzilla z roku 1998 je na jiné urovni. Tohle trochu přehnaly. Ale, že by mě to vyloženě nebavilo, to rozhodně ne. ()

ferdomravec

Ze bolo monsters vo filme vidiet len sem tam ? mozno. Ze tej akcie nebolo vela ? mozno. Ale malo to atmosferu malo to spad akcia postacujuca. Nie su to 4+ ako napr. v Cloverfield ale su to 4+. ()

smirec1

Je to ten druh filmu, kde si sadnete pred obrazovku po namahavom dni zapnete si tento film a pozerate bez toho aby ste rozmyslali nad dejom... ()

koboldek

Souhlasím s golfistou, je jasné , že o děj v tomto "díle nepůjde. Problém je když je kvůli efektům i hloubka a zážitek z celého filmu degradován na úroveň intra videohry. Po to všem povyku kolem musím říct , že tohle si můj sobotní večer rozhodně nezasloužilo. ()

vincenzzo7

Pocit z filmu nebyl tak dobrý jak jsem očekával, na vzdory tomu že film byl velmi dobře dotovaný finančně, tak zbytek filmu nestál za velkou podívanou. Velké procento scén se odehrávalo ve tmě což z filmu udělalo velmi nudné překvapení a celkový děj mi přišel hodně odfláknutý a ne moc zajímavý. Film je dobrý, tak možná na jedno shlédnutí nedá se srovnávat s předchozí Godzillou r.1998 na kterou se rád příležitostně podívám . ()

jiri88

Já asi viděl jiný film než vy, protože za mě je to skoro největší **** roku 2014. (SPOILER!!!) Co to má být ty dvě příšery? Vždyť je to jak spojení vetřelce a arachnoidů z Hvězdný pěchoty, který nakreslil 10letý grafik začátečník... Za mě nedoporučuji, dost jsem se nudil. ()

eexDon

Für mich - 60%, - /zase kecy o rodině a všechna zaběhnutá schémata průběhu filmu tu byla, jinak herci nic extra, děj a zápletka nic extra, všechna akce nic extra a ještě ve tmě a celkově film nuda, nuda, nuda, kromě začátku, jinak nuda, nuda/, + /hudba ušla a 1. polovina filmu/možná spíše třetina/ docela šla, jakože nic moc, ale vzhledem ke zbytku filmu/, hodnocení - docela průměrný film, někdy/dosti často až podprůměrný a ten finále/dojezd mě dosti nudil, ostatně jako skoro celý film ()

Ollivander

Příběhem je to obdoba Pacific Rim, souboj obřích monster. Až na to, že zde se toho neúčastní lidé a tak jsou zde v podstatě zbyteční. Ale natočeno je to parádně, má to atmosféru a spoustu scén jsem si vyloženě užíval. Hudba (Alexandre Desplat): 3z5 (60%) ()

Onanista

Godzilla nám s dobrým srdcem zachraňuje lidstvo a to tím, že pobije kobylky velkolepých rozměrů. Prvních asi tak 30 minut mě i docela bavilo, jelikož se tam vysvětloval vznik a byla tam i nějaká ta konspirace ale zbytek stojí za prd. Je to jen graficky dobře provedená nuda a onanie. A nechápu proč by měla Godzilla plyvat modrý plamen a mohla by si dojít na liposukci. ()

pauli88

Nehoráznost! Béčkové herecké výkony a vše kolem! Ani na oddech to není...už mě dlouho nenaštval žádný film jako tenhle! ()

MonoBlog

Dívala jsem se na to tak, že filmový nadšenec natočil film a jako nadšenecká vykrádačka všech podobných témat to bylo skvělý. Jinak je to teda ale superfail, sorry Garethe. ()

Prokop23

Takže...tenhle film je strašná sračka. Příběh nula, herecké výkony nula. Chybí Žán Renó a jeho žvýkající parta, co vypadá výc emericky kámo. Tento film ukojí hárdkór milovníky komiksů rozsypaného čaje, taktéž individua se zájmem v entomologii, paleontologii a také zoologii plazů s přesahem ke štěpení jádra a Dárvin ví, k čemu ještě, a taktéž běžného Frantu uživatele, který prostě vypne palici a užívá si miliardové efekty na plátně. O tom žádná. Vizuálně je to žranice, ale trochu zbytečná. A po pořádné žranici? Po té následuje zastávka u kašny a husí brk. ()

Gareth Edwards a nový Jurský svět?

Gareth Edwards a nový Jurský svět?

21.02.2024

Kolem dinosauří série začíná opět být čím dál víc rušno. Není tomu ani tolik dnů od chvíle, co jste se zde mohli dočíst, že ohledně natočení nového dílu Jurského světa z pera scenáristy prvních dvou… (více)

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

27.11.2020

Godzilla vs. Kong se nejspíš posune

Godzilla vs. Kong se nejspíš posune

26.05.2020

Nadcházející snímek Godzilla vs. Kong režiséra Adama Wingarda, jenž má zakončit čtyřdílnou filmovou sérii odstartovanou filmem Godzilla z roku 2014, měl původně dorazit už tento měsíc. Později byl… (více)