Reklama

Reklama

Láska u fjordu

(TV seriál)
  • Česko Letní příběh lásky (více)
Drama / Romantický
Německo, (2010–2016), 14 h 56 min (Minutáž: 87–90 min)

Hrají:

Floriane Daniel, Susanna Simon, Jutta Speidel, Senta Berger, Matthias Habich, Hannelore Elsner, Esther Schweins, Katja Flint, (více)
(další profese)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Jednotlivé díly: 1.- (Sommersturm) 2.- Cesta naděje (Der Gesang des Windes) - Když syn Hanny a Kaara potřebuje darovat ledvinu vyplouvá na povrch její letité tajemství... Jedinou nadějí je vypátrat synova biologického otce. Vydávají se na cestu, která může pro jejich rodinu znamenat definitivní konec, ale i nový začátek...
3.- (Das Ende der Eiszeit) 4.- (Das Meer der Frauen) 5.- Nečekané vzplanutí (Abschied von Hannah) - Po smrti maželky je Henrik zdrcen a odmítá se smířit s bolestivou ztrátou. Jeho již dospělé děti ho přesvědčí uspořádat důstojné rozloučení pro všechny známé. A právě při této příležitosti se stane něco neočekávaného a Henrik nachází nový smysl života...
6.- Letní bouře (Zwei Sommer) - Zklamaná Johanna se po nevydařeném manželství vrací do rodné vesnice a velkou oporou jí je dávná přítelkyně a její manžel. Dvě ženy nemohou společně sdílet všechno a milostný trojúhelník na sebe nenechá dlouho čekat...
7.- V zajetí lásky (Sog der Gezeiten) - Architektce Agnes Wallemové se naskytne ohromná příležitost v jejím profesním životě. Má zrestaurovat jeden z nejkrásnějších norských kostelů v malém městečku nedaleko překrásných fjordů. Agnes si je vědoma důležitosti tohoto projektu. Vše se zdá být naprosto idylické do chvíle, kdy zjišťuje, že na projektu bude pracovat se svou láskou z mládí. (TV Barrandov)

(více)

Recenze (4)

Michalechal 

všechny recenze uživatele

Tak ne každá "romantika" z Německa se povede ... a tahle se teda nepovedla. Vlastně jsem už po půl hodině zapomněl, jak to dopadlo a musel jsem se přeptat :-) Nemělo to spád, herecké obsazení po vizuální stránce dost pokulhávalo ... ()

laik_60 

všechny recenze uživatele

dve letá, čo dávala STV stáli za pr ....d ... strašné herečky ... strašnýý prííbeh ... tí sentimentálni nemci niekedy naozajnemaju vkus ... :( ()

Reklama

Generi odpad!

všechny recenze uživatele

Tak na tieto romantické sračky z Nemecka alebo Rakúska nemám žalúdok. Rovnaké scenérie, rovnaké príbehy, akoby ich jedna mater mala... ()

suzanne1997 

všechny recenze uživatele

Musím přiznat, že jsem se podívala na část nečekané vzplanutí, ale ani deset minut před koncem jsem žádný vzplanutí neobjevila, možná,. že herci byli dobří, ale tady nejde o herce, ale o ten příběh, takže musím dát záporné hodnocení, alespoň pro tuto část, další části ohodnotím později, ale tahle se vůbec nedala sledovat, proto nedoporučuji. ()

Galerie (276)

Reklama

Reklama