Komentáře uživatelů k filmu (227)

 • J*A*S*M
  ****

  Neuvěřitelně příjemný rodinný film se spoustou vtipů, emocí, popkulturních narážek pro znalé diváky a gejzírem originálních nápadů, spojených s vědomím vlastní filmovost (ježdění po mapě a podobně). Mupeti jsou v podstatě takovej univerzální lék na špatnou náladu, kterej by měl zabrat snad na každého. Apeluju na rodiče, aby přestali brát svoje děti do kina na mrdky typu High School Musical, Twilight, nebo pohádky Zdendy Trošky a chodili s nimi radši na filmy, jako jsou Mupeti - veselé, pěkné, milé, vtipné, vkusné.(11.2.2012)

 • Zyne
  *****

  naprosto uzasny film a to i pro ne fanouska puvodnich Muppetu. film, ktery je naplneny dobrou naladou, uvolnenosti, pozitivismem az po okraj, a misty i preteka. vtipky skvele funguji, hlavni neplysovi predstavitele jsou vyborni (Segel svou prirozenosti kraluje svym scenam, Amy trochu upozadena a Cooper vyborny i jako rapper), camea jsou dokonala (Dave Grohl a Jim Parsons zvlaste), rozdovadena nalada smele a funkcne vystupuje z platna a celkove jde o film, ktery dokaze zvednout naladu. skutecne krasny, vesely a hravy film, drzici se velmi daleko od infantilnosti (: viděno v originálním znění ("Maniacal laugh, maniacal laugh!")(26.2.2012)

 • El_Rabbit
  **

  Tak jsem to zkusil a na smysl Mupetů jsem nepřišel... jediné co bylo fajn, tak sledovat některé oblíbené herce současných sitcomů, kteří se více či méně čas od času ukázali.(5.3.2012)

 • Zombi
  ****

  Chvílemi výborné - hlavně hudební čísla a všemožné fórky, vystoupení Blacka, chvílemi trochu uondané - některé nostalgické scény a hraní na city. Seriál jsem nesledoval, i když Muppety znám, a v tom je asi ten problém, není to pro mě takový kult, abych se bavil u nostalgického vzpomínání. Ale přesto je to celkově fajnový rodinný a zábavný film. Lepší 3 nebo slabší 4 hvězdy.(16.4.2012)

 • hroubek
  ****

  Mupeti si mě získali už svojí trailerovou kampaní.Parodovat trailery na Pařbu v Bangkoku a Green Lanterna bylo velmi osvěžující a zábavný.Hlavními hvězdami filmu nejsou herci ale, Mupeti.A to zcela právem.Lidské postavy dělají křoví a vůbec jim to nevadí, protože hlavní je, že se všichni baví.Písničky jsou správně roztomilé.Moc se mi líbil Chris Cooper a jeho pěvecké vystoupení a únos jedné slavné celebrity.Chápu, že spoustě lidí ten humor nesedne a bude jim připadat jiný než na jaký jsou zvyklí u filmu pro děti.Osobitý snímek, který si jde svou vlastní cestou.(4.3.2012)

 • toi-toi
  ****

  Zvrhlosť! Absolútna šialená zvrhlosť rúcajúca všetky klasické možné koncepcie filmu. Segel a Adams, skôr filmu škodia, i keď Amy má parádny hlas. Z filmu nechápem a neverím vlastným očiam a vkusu...(20.3.2012)

 • Martin_W
  ****

  Pohodová rodinná komedie s roztomilými panáčky, kteří si říkají The Muppets. Jde poznat, že je film dělán těm nejmenším, ale i tak jsem si ho já užil. Vychválit musím hlavně hudební čísla, soundtrack jsem si hned po zhlédnutí musel stáhnout.Film je hezky udělan, 110 minut uteče rychleji, než by člověk myslel. 72%(24.3.2012)

 • Ondrus
  **

  Zklamání. Neskutečně infantilní a přitroublý film s mnoha zbytečnými hudebními vsuvkami. Pár cameo rolí a docela povedených vtípků to nezachrání.(31.5.2012)

 • Erik7595
  *

  Pri sledovaní tohto údajne zábavného a rodinného filmu som si chcel vypichnúť moje uši, aby som nepočul tie uši trhajúce tanečné muzikálové čísla. K tomu absolútne nevtipný a trápny humor a postavy Muppetov, ktoré mi pripadajú neuveriteľne infantilne na to, aby som sa na nich mal zabávať. Pravdupovediac, ani som to nedopozeral do konca, nevydržal som totiž túto formu "zábavy", tak úspešnú najmä v amerických končinách. Zážitok podobný k desaťhodinového maratónu sledovania Teletubbies. Asi pochádzam z inej planéty, pozerajúc na tie relatívne dobré hodnotenia. Čo už, dávam hodnotenie 2/10, dobrovoľne nikdy viac.(19.1.2015)

 • MAJkLSON
  ****

  Na pomezí 3 a 4 hvězd. Tetelil jsem se skoro celou dobu co se zpívalo nebo dělo něco šíleného. Mezivsuvky, kdy se mluvilo, jsem se bohužel trochu nudíval. Ale budu na ty Mupety hodný a dám 4! Those songs are fucking perfect!(29.2.2012)

 • Brousitch
  ****

  "Mrzí mě, že jsme se s Piggy nemohli vydat do Francie, kam se velice těšila. Měl jsem totiž trochu obavy, jelikož mě tam mají za předkrm." - Kermit the Frog(7.3.2012)

 • ashtangi
  odpad!

  Naprosto strašné! Jeden z nejhorších filmů. Už dlouho jsem nic tak hrozného, nudného a ukníkaného neviděl.(15.6.2012)

 • kenkaku
  ****

  K nadprůměrnému hodnocení jsou nutné tři předpoklady: a) divák ví co je "Muppet show", b) musí mít v sobě jistou dávku infantility, c) mít rád muzikály. Já nesnáším muzikály. Proto u mě Muppetům utekla ta pátá hvězda. Jo a proč mluvím apriori jen o nadprůměrném hodnocení? No protože jen idiot poleze do kina na film co se jmenuje "Muppeti" když nemá rád Muppety (nebo alespoň Sesame Street)... (na film Šmoulové taky do kina nepolezu a ani si ho nenechám vnutit za pár kaček v potravinách, když mi lezou krkem... proto jsem je taky neviděl a jejich hodnocení u mě nenajdete. To dá rozum...)(10.7.2012)

 • Lyžař
  **

  Je mi líto. Mupety jsem sice v mládí zažil, ač jenom okrajově, ale tehdá mi to připadalo všechno nějak vtipnější. Možná jsem jenom odrostl a tak je chyba na mém přijímači. No a možná je problém na straně druhé. Spousta pokusů o vtip, ale já se v tom prostě nevyznám. Je to komedie, muzikál, nebo smutný příběh postavičky, která přichází o své oblíbence? Dle mého vkusu je to až moc nevyhraněný snímek. A to rád nemám. Bohužel.(24.10.2012)

 • Matli
  odpad!

  Hodně dlouho jsem tomu dával šanci, ale fakt to nejde, když už musím přetáčet ty strašný písničky, tak to už je co říct a že vydržím hodně. Nechápu jak se tam mohlo objevit tolik známých tváří, o hlavní mužské postavě nemluvě, asi nějakej zkrat. Ani tomu díděti se to nelíbilo. 4% za snahu(19.10.2014)

 • Ryuuhei
  ***

  Ve své podstatě je to strašná hovadina. Na druhou stranu, docela ucházející příběh to má, výborně to paroduje hromadu věcí a tím i boří čtvrtou zeď a vůbec, jako taková zábavná jednorázovka to není špatné. Tedy, kazily to hlavně trapné hudební sekvence, které osobně nesnáším v každém muzikále (a ano, vím, že bez nich by to jen těžko byl muzikál). Ale jinak na to, jaký jsem od toho očekával odpad (kterým je mimochodem druhý, naprosto zbytečný film), mě to i trochu mile překvapilo. Mupety jako takové jsem nikdy nesledoval, ale i tak mě to tématu dokázalo aspoň trochu přiblížit.(3.4.2016)

 • Mahoney.
  *****

  Krásny film. Všetci moji obľúbení herci v jednom peknom príbehu. Jason Segel opäť ukázal že dokáže napísať scénar a zároveň aj zahrať hlavnú úlohu. ♥ Plus - veľmi som sa potešila keď som tam zbadala Jima Parsonsa a samozrejme aj NPH - moja srdcová záležitosť. ♥ :-)(12.2.2012)

 • tbb
  **

  Nikdy jsem se na vlně fenoménu Muppets nevezl. Po včerejšku vím, že asi nikdy nepovezu. Spousta plyšového (?) čehosi v takové stopáži (110 minut) je prostě moc. Sofistikovaně infantilní humor muppetů by možná fungoval, nebýt lidského osazenstva, které bylo pouze infantilní....(12.3.2012)

 • JoSte
  *****

  Pravá nefalšovaná láska k Muppetům, přehled v "popkultuře", skvělý svérázný humor a velice inteligentní propojení Muppetů s realitou. Díky těmto věcem vznikl z The Muppets ohromně vtipný, milý a hřejivý film. Nejvíce ho ocení ti, kteří viděli původní The Muppet Movie (1979) http://www.csfd.cz/film/15494-muppet-movie-the/ a mají aspoň trochu přehled ve filmu/popkultuře.(21.10.2012)

 • Jaro_slav
  *****

  Nějak si ani pořádně nepamatuju, o co v tom šlo, protože Muppeti. Kdyby tam nezaznělo ManhaManha, dal bych tomu čtyřhvězdu, ale takhle je to fullhouse s výhledem na runway. Určitě je v tom schováné i nějaké morální ponaučení o přátelství a chamtivosti a tak. "The question is: who cares?!"(17.2.2013)

 • Ydrosten
  ***

  Po zemi jsem se zrovna smíchy neválel, ale zasmál jsem se docela dost ( až se po mě začaly dívat okolosedící maminky ) Moje dcera se kvůli tomu za mě i styděla :-)(9.7.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace