Sexy párty

• Německo Party Animals ... Wilder geht's nicht! (více)

Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho. Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil. Takže tady je část jeho dotazníku: NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku. Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat. Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky. Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex). Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika. Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu." (oficiální text distributora)

Camel91

Jo napsat reportáž u sukničkáři a králi večírků dobrý nápad, super komedie, Reynolds je sympaťák a Tara Reid taky ještě vypadá super než jí znetvořilo žraločí tornádo nebo to byli plastické zákroky ? teď vůbec nevím ()

as-minor

Mám rád fekálne teenagerské komédie. Dokonca musím uznať, že ma snímok potešil tým, že sa nesnažil - ako jemu podobné filmy - o okázalú typologizáciu jednotlivých vzoriek, respektíve skupín študentov. Čo ma však nebavilo boli ťažkopádne prechody z komediálnej roviny do dramatickej. Akoby medzi nimi neexistovali hranice. Akoby fekálnosť splývala so sentimentálnosťou. Veď to nedáva význam. (V preklade: Fekálne scény nárazovo, alogicky a neprirodzene striedala chvíľková dramatická rovina príbehu) A druhým, závažnejším problémom bolo to, že ma humor moc nebavil. ()

Little_Sawy

Docela v pohode aj keď som väčšinu filmu didn't perceive I don't know, zrejme ten kvázy humor už nieje pre mňa. Sem tam to šťavu malo, čo sa týka Couleových Spermodogov s extra náplňou, alebo aj vedľajších scén čo ma pobavili a na ktorých som sa celkom hehaha. Dávam hviezdy naviac za obsadenatvo člena z (určite viete odkiaľ) akého sitcomu, a druhá je za 3 sekundovú scénu Aarona. Fekálného humoru a aktivít tam je docela dosť, čo je niekedy už celkom otravné. ()

viktoria00

Dobra komedia az na niektore hluche a nudne casti v nej...obsadenie Tari Reid prave do tejto komedia nebola podla mna najstastnejsia volba... ()

mitush

Tak toto je presne film, ktorý si nechutnosti doslova žiada. Pozerali sme to s kamošmi na chate a bavili sme sa jak puberťáci.Ryan Reynolds sem sadne ako riť na šerbeľ a Kal Penn nemá vadu. ()

Vilda

Některé scénky byly opravdu zábavné a jedna dokonce až nechutně (baštění "krémové" náplně), ale na komedii bych snesl i více toho humoru. Ale jinak myslím že jsem stejné ani víc neočekával. 45% ()

jobina

Stupidní teenegerovská blbina, pár totálně přihlouplých scén, humor dětinského důchodce. P.S. chvílema mne něco na tom bavilo ()

kratajirka

Tara Reid v dobách své největší slávy a krásy a Ryan, co by vydělávající studentík. Asi jediná dvě želízka v ohni tohoto filmu. Klasická teenage US comedy - chlast chlast chlast, děvky, svalnatí borci, inteligentní dementi - a že jich je Amerika fakt plná! ()

serbero

Niečo na spôsob prci prcičiek. Máme tu bohateho magora čo si mysli , že je cool a top partia a potom tu máme lajdaka , ktorého baví byť na škole lebo je tam sranda. Teenage americká komedia so svojimi typickymi fekalnymi vtipmi. Podojiť buldoga a semenom naplniť kolačky pre verejného nepriateľa čislo jedna bolo dosť už aj na mňa. ()