Reklama

Reklama

Sexy párty

  • Německo Party Animals ... Wilder geht's nicht! (více)
Trailer

Obsahy(1)

Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho. Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil. Takže tady je část jeho dotazníku: NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku. Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat. Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky. Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex). Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika. Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu." (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (194)

dobytek 

všechny recenze uživatele

Takže tu máme další "fekální teen komedii" - muj oblíbenej žánr. Příběh, jak se dalo čekat, je celkem o ničem. Taková školní romantická blbinka a celej film tak nějak od začátku pomalu spěje k očekávanýmu happy endu. Žádný překvapení se tedy nekoná. Ale to neni až tak důležitý. Důležitý je, že jsem se u toho zasmál. Vtípek se zákuskama, který jsou plněný psim spermatem a nebo scény s projímadlem a následnym sranim do odpadkovýho koše před zraky profesorů (to bylo snad ještě lepší, jak projímadlová scéna v Blbý a blbější) asi většina lidí na čsfd moc neocení, ale já jsem se naopak při tomhle skvěle bavil. Na druhou stranu dodávám, že ta koncentrace povedenejch vtipů neni zase až taková, jako třeba v American pie nebo Road tripu a pár dalších podobnejch filmech. No celkově to je docela dobrej film a hlavně Tara Reid je neodolatelná. Přesto dávám jenom 3 hvězdičky, ale ta čtvrtá unikla jen o kousek. ()

Yardie 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že mi se to docela líbilo, i k mému velkému překvapení. Nemohu souhlasit s tím, že by to byla další fekální komedie. Bylo zde sice pár tvrdších kousků, ale nic strašného. Naopak bych řekl, že i trošku drsnější či fekálnější scény byly podány opravdu vtipně a "rozumně". K mému údivu jsem se dost nasmál a bavil. Je tam spousta slovních vtipů, komentářů, glos a hlášek, pár vtipných situací a celkově rozumně ulítlé. Já se bavil. 70%. Howgh! ()

Reklama

Rudyamon 

všechny recenze uživatele

Velice jednoduchá komedie, ale docela povedená. Možná ani ne jako celek, spíš jako sbírka povedených hlášek a hodně „hustých“ scén. Ono to začalo už s akcí Hulimiho (rozkošné jméno ...) a pokračovalo třeba „prďáckou akcí“ s popisem uvolněných tajů ženského trávení, nebo úvodním monologem nadějného asistenta. To „hustý“ začalo (a s povděkem jsem kvitoval, že i skončilo) scénou s bagetami a jejich výrobou. To mě už trošku ... no, nakonec oběd zůstal, kde měl. Za všechny hlášky alespoň jedna: „Bude to večírek, na který přijdou hlavně lidi ...“. Celkově se na to fakt dalo koukat, byť to srovnávání s Prcičkami trošku děj míchalo. Ale nakonec, jaký děj, no ne? V jednoduchosti je sice síla, tady ale jednoduchost byla zábavná a víc nic. Příjemné výkony herců, dobré gagy, pár superhlášek ... a čas jde vlastní cestou. Takový zdravý a nezávazný průměr. 3 hvězdičky - 50%. Pokud jsem si ale z filmu přece něco odnesl (bagetu ne!!!) tak to je velké moudro: „Abys někoho hlouběji poznal, musíš poznat víc, než jen jeho spodky.“ Kouzelné ... :-) ()

alambert 

všechny recenze uživatele

Sice musím říct, že je to víceméně o ničem, ale je to celkem vtipné, tři hlavní postavy, to jest Ryan Reynolds, Tara Reid a Kal Penn, i docela slušně hrajou, takže se na to dobře dívá. Tara Reid je tu navíc ještě mladá, takže krásná a sexy...takže jestli nemůžete odolat jejímu dokonalému tělu, krásné tváři a svůdným očím, tak jako já, rozhodně se podívejte....akorát je trochu škoda, že ji režisér nevysvlíknul...:-D ()

ScarPoul odpad!

všechny recenze uživatele

Nie naozaj nie. Ja som za každú srandu ale TOTO nie. Fekálne, nevtipné a hlavne absolútne podkopávajúce herecký talent Ryana Reynoldsa. na tomto filme nie je absolútne žiadna scéna natoľko vtipná aby som sa jej mohol zasmiať. Tara reid ako slušné dievča - pch pch pch. Dovoľte aby som pokrútil hlavou. Becker absolútne nedokáže zosinchronizovať vtipy tak aby boli vtipné alebo DOKONCA dávali zmysel. Jediné čo na tento film môžem je nadávať. ()

Galerie (78)

Zajímavosti (6)

  • Né každý možné rozpoznal, že logo společnosti Volkswagen na čepici Van Wildera (Ryan Reynolds) odkazuje na iniciály jeho postavy. (Lembi4)
  • Michael Olowokandi, Darius Miles, Quentin Richardson a Lamar Odom, kteří hráli basketbalové hráče, spolu kdysi opravdu hráli v jednom týmu v NBA v Los Angeles. (HappySmile)
  • Spousta příběhových prvků je založena na článku „The Undergraduate“ z Rolling Stone magazínu, který popisoval život komika Berta Kreischera na vysoké škole. (figgo jr.)

Reklama

Reklama