Sexy párty

• Německo

Van Wilder

• Německo

Party Animals ... Wilder geht's nicht!

National Lampoon's Van Wilder

Van Wilder: Party Liaison

Sexy party

Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

Van Wilder a jeho neskutečnej studentskej život. Jedna z nejpodařenějších teenage komedií, co jsem měl možnost vidět. Na Koulose a jeho sexuální explozi jednoduše nejde zapomenout (chudák pes), stejně jako na skutečně žhavou noc Kala Penna. Mohlo by se zdát, že některý scény byly fakt za čarou, ale bylo jich jen pár a dalo se to v pohodě snést.. =)(5.5.2014)

Další Lampoons...já jich tedy znám pár a vždycky jsem se bavil. Chápu špatná hodnocení místních "kritiků", film kvalitativně stojí celkem za výplodek análu, já si jej ale po pár pivech celkem užil. Zaprvé je to z období prciček a podobných sexy-teen-comedií, které tehdy měly jakýsi boom a já to žral, zadruhé je to taková nějaká lehce nekorektní prdel, kterou už dnes v době multikulti-politicky korektní-genderově-rasově a snad brzy i druhově- vyvážené připosrané zvláštní současnosti těžko hledat. Za mě tedy hlavně sentiment, ale když si srovnám všechny tyhlety fekálstyl-prcičkové-highschool komedie té doby mé puberty a srovnám je s dnešní produkcí, tak řeknu jedno: "dejte mi VHSky, video, telku a zavřete mě do jeskyně". Dneska se už na to dá těžko dívat. Asi působím jako důchodce, ale je mi to jedno. A Ryan Reynolds je tady perfektní, až teď si uvědomuju, že ten chlap snad nestárne a Deadpoola asi ani nehraje. O to hůř se mi dívalo na plastovou Taru Reid, ta už v té době byla plastikovou panenkou a když si vygooglujete jak vypadá dnes, pochopíte, že k tomu směřovala celou dobu. Smutné.(10.6.2018)

U scény s psí náplní jsem musel odvrátit oči, to byla něco tak zvrhlého, že jsem to skutečně nezvládl (nicméně, pár narážek na tu scénu je dobrých). Celkově mi film nepřijde ani zdaleka tak fekální, jak se někteří zde dušují (víceméně si vybavuji pouze tři scény, které mi přišly opravdu MOC). Děj je totální klišé, některé vtípky slabé, jiné povedené a některé odhadnete už při pozvednutém obočí hlavní postavy (takový nápad s pláštěnkou je ovšem opravdu pěkný a stál by za realizaci i v soukromém životě:). Celé to stojí především na charismatickém Reynoldsovi, kterýmu toho legendárního lídra školy prostě baštím. Žánrový průměr, který plní svůj účel ...(12.12.2005)

Priemerná teenegerská komédia. Niečo na spôsob prci, prci ... ale nie až tak vtipné a bez energie. Herecké začiatky Ryana Reynoldsa síce boli všelijaké, ale musel nejako začať. Tara Reid tu bola ešte k svetu a bez plastik. Pár vtipov, pár komických situácii no žiadna sláva. Ak by to bolo trošku viac prešpekulované, tak by to bolo fajn. No tak to je len občasná sranda s pekne vyzerajúcimi hercami. A ešte jedna maličkosť. Neviem ako je na tom český dabing, no ten slovenský je dosť nepodarený.(25.8.2012)

• Lichty

Jsem asi jediný, komu Ryan Reynolds nepřijde ani trochu cool a film, ač je to jen jednoduchá teenagerská komedie, prostě neutáhne. Několik vtípků sice chválím (například scénu v bazénu), ale tyto světlé okamžiky jsou posílány na smrt zbytečnými a prvoplánovými fekáliemi, bez kterých by se Van Wilder v klidu obešel. Harold a Kumar je prostě úplně jiná liga.(31.1.2008)

• - Báseň, kterou čte profesor literatury při Vanově finále, je "The Road Not Taken" od Roberta Frosta. (HappySmile)

• - Né každý možné rozpoznal, že logo společnosti Volkswagen na čepici Van Wildera (Ryan Reynolds) odkazuje na iniciály jeho postavy. (Lembi4)

• - Michael Olowokandi, Darius Miles, Quentin Richardson a Lamar Odom, kteří hráli basketbalové hráče, spolu kdysi opravdu hráli v jednom týmu v NBA v Los Angeles. (HappySmile)