Sexy párty

• Německo

Van Wilder

• Německo

Party Animals ... Wilder geht's nicht!

National Lampoon's Van Wilder

Van Wilder: Party Liaison

Sexy party

Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

Mam jednu uchylku a tou su primitivne americke komedie. Mozno je to mojim skazenym zmyslom pre humor alebo ktovie.... A aj preto je tento film podla mna supa jako prase :) - nevadi ze je jasne jak to skonci hned od prvych minut - nevadi ze tam je primitivny humor - nevadi ze to je fekalne a sexisticke ( moja salka kavy :D ) - nevadi ze logika je uplne na vedlajsej kolaji nevadi..... a vlastne mi je to u prdele lebo tak som sa nasmial ze konec.(20.10.2011)

• tonho

Nudný, trápny, klišovitý, predvídateľný film s fekálnym humorom, otrepanými pseudovtipnými situáciami. Navyše, hlavný hrdina a večný študent Van Wilder (Kevin Reynolds) mi bol strašne nesympatický,to isté platí aj o jeho nadržanom indickom asistentovi. To sú zhruba hlavné „prednosti“ jedného z ďalších zástupcov žánru „teensploation“. Vo filme Prci, prci, prcičky 3: Svadba došlo ku konzumácii psieho extrementu, v Sexy party tvorcovia nechali protagonistov skonzumovať psí ejakulát. Nie som žiadny puritán, fekálny humor mi neprekáža, ale psie semeno tečúce po brade Van Wilderovho soka v láske je aj pre mňa dosť veľká nechutnosť a vôbec sa mi to nezdá vtipné. Konzumácia hovien, moču a semena sa zrejme definitívne stala „žánrovým klišé“ v „komédiách“ o nadržaných teenegeroch. Zasmial som sa asi 3-krát, na komédiu je to strašne málo, to si radšej x-tý krát pozriem český film Sněženky a machři. Zavádzajúci je aj názov filmu, nechápem, čo bolo na tomto filme sexy. Na Sexy party 2 a 3 si už asi netrúfnem.(20.10.2010)

• klerik

To s tým psom bol fakt hnus, ale celkovo to nie je až taký hnus :) SUPERLIEK bol na tom podobne, ale keby toto nemalo peknú Taru Reid, neviem či by som to dopozeral. To, že tam hrá (alebo ako to nazvať) Ryan "Hannibal King" Reynolds som našťastie zistil až oveľa neskôr ako som na tento film zabudol...(22.1.2007)

Z Beckerovho filmu mám viac-menej zmiešané pocity, ale vzhľadom na to, že dnes vznikajú mnohé teenagerské fekálnosti, ktoré obsahujú viacej trápnosti ako skutočného humoru som sa rozhodol jemne prižmúriť oko. Ono to vlaste vôbec nie je až tak tragické. Teda, ak si odpočítam nejaké tie scény so zvieracími telesnými tekutinami, bolo to pre mňa aj stráviteľne nechutné. Samotný film je vcelku zábavný po celú stopáž, škoda niekoľkých absolútne zbytočných scén a trápnych fórov, celkovo však prevládajú tie relatívne vydarené vtipy. K tomu, že celé je to jedno veľké klišé a herci sú až na výnimku doslova príšerní sa na záver radšej vyjadrovať nebudem. Suma sumárum - 2 a 1/2*(16.6.2007)

• cross

Další příspěvek do kategorie naprosto zbytečných teen-filmů, který se stejně jako spousta jeho bratříčků snaží tvářit maximálně vtipně, romanticky a zábavně zároveň, ale v podstatě se mu to nedaří ani v jednom směru, natož ve všech zároveň.O perverzní nechutnosti nejvyššího kalibru opět není nouze, ale chyba je především v tom, že jsou nevypointované a většinou zcela nadbytečné, což platí dvojnásob o inteligentních kecích o životě, lásce a ostatních "vážných" témetech, které jsou chtě nechtě spíše trapně úsměvné! K podobným taškařicím mám vcelku kladný vztah a nestydím se tak přiznat, že jsem se chvílemi relativně bavil a zasmál i u Vana Wildera, ale tyto chvilky byly s přehledem převálcovány celkovou až odstrašující kvalitou zbytku filmu.(21.1.2004)

• - Né každý možné rozpoznal, že logo společnosti Volkswagen na čepici Van Wildera (Ryan Reynolds) odkazuje na iniciály jeho postavy. (Lembi4)

• - Báseň, kterou čte profesor literatury při Vanově finále, je "The Road Not Taken" od Roberta Frosta. (HappySmile)

• - Ryan Reynolds viděl před vydáním filmu pouze krátký úryvek, nikoli celý film. (Cheeker)