Sexy párty

• Německo

Party Animals ... Wilder geht's nicht!

• Německo

Van Wilder

National Lampoon's Van Wilder

Van Wilder: Party Liaison

Sexy party

Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

Sice musím říct, že je to víceméně o ničem, ale je to celkem vtipné, tři hlavní postavy, to jest Ryan Reynolds, Tara Reid a Kal Penn, i docela slušně hrajou, takže se na to dobře dívá. Tara Reid je tu navíc ještě mladá, takže krásná a sexy...takže jestli nemůžete odolat jejímu dokonalému tělu, krásné tváři a svůdným očím, tak jako já, rozhodně se podívejte....akorát je trochu škoda, že ji režisér nevysvlíknul...:-D(25.11.2011)

• Lukoboss

Je to ujetý, fakt hodně ujetý a jak tady hodně lidí zmiňuje, vygraduje to u scény s hot dogama. Musím říct, že nebyl dobrej nápad u toho večeřet. Nicméně množství a síla vtipu není taková, aby si to zasloužilo vyšší hodnocení. Něco tomu chybí a naopak je to podle klasických postupů - on / zvrhlík, kterej má všechno na háku a kašle na učení; ona / hodná, cudná, šikovná, která chodí se školním premiantem, nicméně tihle dva se potkají, pochopitelně se zamilujou a ona mu pomůže prozřít, takže najednou má chuť školu dodělat atd. No blá, blá, známe to přece, ne?!(4.3.2015)

• metal.storm

Až na ten koniec to bola nuda, dosť primitívna kravina bez humoru. Pomaly každá s týchto vecí nedá nikomu do života nič, ale pri tomto sa ani nezabavíte. Zbytočnosti ako vzťahy medzi otcom a synom a nútené zásnuby a nezmyselné pomsty. V tomto prípade naozaj nesympaticky škaredá hrdinka pri ktorej bolo na 100% predpokladateľné čo spraví a čo povie.(20.9.2015)

• ScarPoul

Nie naozaj nie. Ja som za každú srandu ale TOTO nie. Fekálne, nevtipné a hlavne absolútne podkopávajúce herecký talent Ryana Reynoldsa. na tomto filme nie je absolútne žiadna scéna natoľko vtipná aby som sa jej mohol zasmiať. Tara reid ako slušné dievča - pch pch pch. Dovoľte aby som pokrútil hlavou. Becker absolútne nedokáže zosinchronizovať vtipy tak aby boli vtipné alebo DOKONCA dávali zmysel. Jediné čo na tento film môžem je nadávať.(15.10.2008)

I přesto, že to je německý (!), že skoro všechny vtipy už někde byly, že Ryan Reynolds... no, dejme tomu hraje, že blondatá bohyně Tara hraje... blondatou bohyni Taru bez emocí, že tam je více klišé než psího spermatu, že to dopadne přesně podle očekávání a že to je opravdu hloupé, tak mě to i po letech (prvně jsem to viděl v pubertě) pořád baví.(25.2.2016)

• - Michael Olowokandi, Darius Miles, Quentin Richardson a Lamar Odom, kteří hráli basketbalové hráče, spolu kdysi opravdu hráli v jednom týmu v NBA v Los Angeles. (HappySmile)

• - Né každý možné rozpoznal, že logo společnosti Volkswagen na čepici Van Wildera (Ryan Reynolds) odkazuje na iniciály jeho postavy. (Lembi4)

• - Ryan Reynolds viděl před vydáním filmu pouze krátký úryvek, nikoli celý film. (Cheeker)