poster

Sexy párty

 • Německo

  Party Animals ... Wilder geht's nicht!

 • Německo

  Van Wilder

 • USA

  National Lampoon's Van Wilder

 • USA

  Van Wilder: Party Liaison

 • Slovensko

  Sexy party

 • Slovensko

  Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dwarwen
  ****

  Van Wilder vznikl v době, kdy jsem šel na střední. V tom věku to bylo přesně něco pro nás. Byla to moje nejoblíbenější studentská komedie. Ryana Raynoldse jsem v té době neznal a jako Van je skvělý no a Tara Reid se mi zase hrozně líbila. :) Když se na ten film podívám po 10 letech, už to pravda není ono, ale i tak to má svoje kouzlo. (možná jenom nostalgie) dnes bych sice dal tak 3 hvězdy, ale když přičtu tu historii, rád dám 4!(10.7.2013)

 • LaciLC
  ***

  Z Beckerovho filmu mám viac-menej zmiešané pocity, ale vzhľadom na to, že dnes vznikajú mnohé teenagerské fekálnosti, ktoré obsahujú viacej trápnosti ako skutočného humoru som sa rozhodol jemne prižmúriť oko. Ono to vlaste vôbec nie je až tak tragické. Teda, ak si odpočítam nejaké tie scény so zvieracími telesnými tekutinami, bolo to pre mňa aj stráviteľne nechutné. Samotný film je vcelku zábavný po celú stopáž, škoda niekoľkých absolútne zbytočných scén a trápnych fórov, celkovo však prevládajú tie relatívne vydarené vtipy. K tomu, že celé je to jedno veľké klišé a herci sú až na výnimku doslova príšerní sa na záver radšej vyjadrovať nebudem. Suma sumárum - 2 a 1/2*(16.6.2007)

 • peto580
  ****

  Mam jednu uchylku a tou su primitivne americke komedie. Mozno je to mojim skazenym zmyslom pre humor alebo ktovie.... A aj preto je tento film podla mna supa jako prase :) - nevadi ze je jasne jak to skonci hned od prvych minut - nevadi ze tam je primitivny humor - nevadi ze to je fekalne a sexisticke ( moja salka kavy :D ) - nevadi ze logika je uplne na vedlajsej kolaji nevadi..... a vlastne mi je to u prdele lebo tak som sa nasmial ze konec.(20.10.2011)

 • Pepinec
  **

  Je to film – nikdo není na univerzitě takový king jako Van, málokdo pozná osudovou ženu stejným způsobem jako Taj Mahal, a jen hrstce z nás projde sedmileté studium jedné školy placené bohatým tatínkem. Jde o pohádku, navíc o pohádku z Ameriky. Ovšem, jsem student. A jakožto takový se při podobných ptákovinách raduji, poněvadž brána života jest v tomto období neuzavíratelná. Samozřejmě, že realita vždy vypadá jinak, než jak ji vidí američtí filmaři. Leč podstata zůstává stejná. Věřím, že lidé nepotřebují film k tomu, aby pochopili, že život se má prožít, nikoli jen přežít. A pakliže ano, snad si vybírají filmy lepší než je tento. Avšak mě Sexy párty pobavila. Protože zítra je pondělí a mně začíná další týden studentského života…:-)(19.2.2009)

 • Tom Hardy
  ***

  U scény s psí náplní jsem musel odvrátit oči, to byla něco tak zvrhlého, že jsem to skutečně nezvládl (nicméně, pár narážek na tu scénu je dobrých). Celkově mi film nepřijde ani zdaleka tak fekální, jak se někteří zde dušují (víceméně si vybavuji pouze tři scény, které mi přišly opravdu MOC). Děj je totální klišé, některé vtípky slabé, jiné povedené a některé odhadnete už při pozvednutém obočí hlavní postavy (takový nápad s pláštěnkou je ovšem opravdu pěkný a stál by za realizaci i v soukromém životě:). Celé to stojí především na charismatickém Reynoldsovi, kterýmu toho legendárního lídra školy prostě baštím. Žánrový průměr, který plní svůj účel ...(12.12.2005)

 • - Báseň, kterou čte profesor literatury při Vanově finále, je "The Road Not Taken" od Roberta Frosta. (HappySmile)

 • - Michael Olowokandi, Darius Miles, Quentin Richardson a Lamar Odom, kteří hráli basketbalové hráče, spolu kdysi opravdu hráli v jednom týmu v NBA v Los Angeles. (HappySmile)

 • - Ryan Reynolds viděl před vydáním filmu pouze krátký úryvek, nikoli celý film. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace