Sexy párty

• Německo

Party Animals ... Wilder geht's nicht!

• Německo

Van Wilder

National Lampoon's Van Wilder

Van Wilder: Party Liaison

Sexy party

Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

• MikyAff

Bez výrazného děje nebo zápletky. Bez zajímavých herců, snad až s vyjímkou Ryana Reynoldse. Ten byl tak to jediný, co mi dokázalo odradit od vypnutí. Bez vtipu. Sakra, to byla ale ztráta času. Trojka nebyl zas tak špatná a čekala bych, že jako u většiny filmů, bude jednička daleko lepší. Nojo, mýlila jsem se.(26.5.2016)

Tu to komédiu som pozeral viac krát a viac krát ju vidieť budem. Komu sa páčilo American Pie, tak tento film sa im musí páčiť tiež. Je tam par nechutností ako napr. z tím psím sem.... to sa vždy otočím, keď si pomyslím, že by to poslal niekto mne. Ale teraz hodnotím celkový dojem a ten je veľmi dobrý. Túto komédiu a American Pie zaradujem medzi top komédie tohto žánru. A dvaja hlavní predstavitelia ťahali celí film a bez nich by som dal slabšie hodnotenie. R. Reynolds ako boss školy bol fakt skvelí a naozaj som mu to všetko veril. T. Reid bola po jeho boku ozdobou a spolu im to pristalo. Keď si chcem príjemne oddýchnuť pri filme, tak si pozriem práve tento.(30.10.2013)

• klerik

To s tým psom bol fakt hnus, ale celkovo to nie je až taký hnus :) SUPERLIEK bol na tom podobne, ale keby toto nemalo peknú Taru Reid, neviem či by som to dopozeral. To, že tam hrá (alebo ako to nazvať) Ryan "Hannibal King" Reynolds som našťastie zistil až oveľa neskôr ako som na tento film zabudol...(22.1.2007)

Musím říct, že mi se to docela líbilo, i k mému velkému překvapení. Nemohu souhlasit s tím, že by to byla další fekální komedie. Bylo zde sice pár tvrdších kousků, ale nic strašného. Naopak bych řekl, že i trošku drsnější či fekálnější scény byly podány opravdu vtipně a "rozumně". K mému údivu jsem se dost nasmál a bavil. Je tam spousta slovních vtipů, komentářů, glos a hlášek, pár vtipných situací a celkově rozumně ulítlé. Já se bavil. 70%. Howgh!(31.5.2012)

Další Lampoons...já jich tedy znám pár a vždycky jsem se bavil. Chápu špatná hodnocení místních "kritiků", film kvalitativně stojí celkem za výplodek análu, já si jej ale po pár pivech celkem užil. Zaprvé je to z období prciček a podobných sexy-teen-comedií, které tehdy měly jakýsi boom a já to žral, zadruhé je to taková nějaká lehce nekorektní prdel, kterou už dnes v době multikulti-politicky korektní-genderově-rasově a snad brzy i druhově- vyvážené připosrané zvláštní současnosti těžko hledat. Za mě tedy hlavně sentiment, ale když si srovnám všechny tyhlety fekálstyl-prcičkové-highschool komedie té doby mé puberty a srovnám je s dnešní produkcí, tak řeknu jedno: "dejte mi VHSky, video, telku a zavřete mě do jeskyně". Dneska se už na to dá těžko dívat. Asi působím jako důchodce, ale je mi to jedno. A Ryan Reynolds je tady perfektní, až teď si uvědomuju, že ten chlap snad nestárne a Deadpoola asi ani nehraje. O to hůř se mi dívalo na plastovou Taru Reid, ta už v té době byla plastikovou panenkou a když si vygooglujete jak vypadá dnes, pochopíte, že k tomu směřovala celou dobu. Smutné.(10.6.2018)

• - Báseň, kterou čte profesor literatury při Vanově finále, je "The Road Not Taken" od Roberta Frosta. (HappySmile)

• - Ryan Reynolds viděl před vydáním filmu pouze krátký úryvek, nikoli celý film. (Cheeker)

• - Michael Olowokandi, Darius Miles, Quentin Richardson a Lamar Odom, kteří hráli basketbalové hráče, spolu kdysi opravdu hráli v jednom týmu v NBA v Los Angeles. (HappySmile)