Sexy párty

• Německo

Van Wilder

• Německo

Party Animals ... Wilder geht's nicht!

National Lampoon's Van Wilder

Van Wilder: Party Liaison

Sexy party

Sexi párty

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

Když tady vidím ty odpady , tak je plně chápu.Sexy párty je jen pro úzkou věkovou kategorii do které si myslím , že většina zdejších uživatelů už nepatří .... narozdíl ode mě.Vtípky jsou zvrhlé , hnusné až jak tady bylo řečeno fekální , ale narozdíl od jiných komediálních bratrů aspoň z části originální.Mě takovýto druh srandy nevadil, nepobuřoval mě ba naopak jsem se dost bavil.Jelikoz jsem momentalne take vysokoskolakem , tak si tuhle komedii poustim porad dokola, aby me vytrhla z reality a mohl jsem si aspon chvili namlouvat , ze je vlastne ta vejska uplne supr :D(26.7.2007)

• MickeyStuma

Další teenagerovská komedie plná narážek na sex. Jasně, fekální humor je to, co má diváka pobavit. Vtom se tu sice tolik netlačí na pilu, jako u podobných snímků, přesto se tu několik nechutností objeví. Zábavnost pokleslá, nevtipná, slabá. Snímek sjíždějící na vlně 'American Pie' zůstal na půli cesty. Kdyby se těch nechutností tvůrci vyvarovali, mohl by vzniknout příjemnější snímek s kapkou romantismu. Takhle je to velice slabé.(12.12.2013)

• tonho

Nudný, trápny, klišovitý, predvídateľný film s fekálnym humorom, otrepanými pseudovtipnými situáciami. Navyše, hlavný hrdina a večný študent Van Wilder (Kevin Reynolds) mi bol strašne nesympatický,to isté platí aj o jeho nadržanom indickom asistentovi. To sú zhruba hlavné „prednosti“ jedného z ďalších zástupcov žánru „teensploation“. Vo filme Prci, prci, prcičky 3: Svadba došlo ku konzumácii psieho extrementu, v Sexy party tvorcovia nechali protagonistov skonzumovať psí ejakulát. Nie som žiadny puritán, fekálny humor mi neprekáža, ale psie semeno tečúce po brade Van Wilderovho soka v láske je aj pre mňa dosť veľká nechutnosť a vôbec sa mi to nezdá vtipné. Konzumácia hovien, moču a semena sa zrejme definitívne stala „žánrovým klišé“ v „komédiách“ o nadržaných teenegeroch. Zasmial som sa asi 3-krát, na komédiu je to strašne málo, to si radšej x-tý krát pozriem český film Sněženky a machři. Zavádzajúci je aj názov filmu, nechápem, čo bolo na tomto filme sexy. Na Sexy party 2 a 3 si už asi netrúfnem.(20.10.2010)

Film, kterej v podstate udelal Reynoldse, kterej tady dostal prvni vyraznejsi prilezitost a beze zbytku ji vyuzil se sice na obalu dvd pysni kecem divocejsi uz to nebude, coz mozna platilo v roce 2002, ale dneska je kazda druha dobytkarska komedie daleko vostrejsi, tady dojde jen na neco malo kozicek, sprostejch hlasek minimum a par humusaren, i kdyz je fakt, ze akci s coklem se i dneska vyrovna malo co, to bylo fakt o hozeni savle. No ale i presto to je fakt pohodova zabava, ktera nudi jen minimalne, Penn ve vedlejsi roli si to uziva a je jen trochu skoda toho romanticko-ubobrovaciho zaveru. Ale i tak to ty 4* da.(18.6.2010)

U scény s psí náplní jsem musel odvrátit oči, to byla něco tak zvrhlého, že jsem to skutečně nezvládl (nicméně, pár narážek na tu scénu je dobrých). Celkově mi film nepřijde ani zdaleka tak fekální, jak se někteří zde dušují (víceméně si vybavuji pouze tři scény, které mi přišly opravdu MOC). Děj je totální klišé, některé vtípky slabé, jiné povedené a některé odhadnete už při pozvednutém obočí hlavní postavy (takový nápad s pláštěnkou je ovšem opravdu pěkný a stál by za realizaci i v soukromém životě:). Celé to stojí především na charismatickém Reynoldsovi, kterýmu toho legendárního lídra školy prostě baštím. Žánrový průměr, který plní svůj účel ...(12.12.2005)

• - Báseň, kterou čte profesor literatury při Vanově finále, je "The Road Not Taken" od Roberta Frosta. (HappySmile)

• - Ryan Reynolds viděl před vydáním filmu pouze krátký úryvek, nikoli celý film. (Cheeker)

• - Né každý možné rozpoznal, že logo společnosti Volkswagen na čepici Van Wildera (Ryan Reynolds) odkazuje na iniciály jeho postavy. (Lembi4)