"Jsem nešťastnej, nešťastnej z lásky. A padaj mi, padaj mi vlásky." Dost v pohodě oddychovka ve stylu Prciček s ďábelskou úřední dvojicí Reynolds - Pen, která mě vždycky dokáže pobavit. Kopec fekálního humoru je samozřejmostí (a jakože scéna s psím spermatem je megafekální, ale nechci spoilerovat). Takže jestli tenhle druh filmů můžete, tak by vás to mělo aspoň trošku zaujmout, pokud jste intouši, dejte tomu předběžnej odpad.(21.5.2007)

Vůbec nevadí,že děj Sexy párty je lehce odhadnutelný,protože celý film svůj hlavní úděl splňuje. Tím účelem je pobavit diváka a to se mu u mě povedlo. Pohodový Reynold nebo šílenej Penn a k nim navíc sexy Tarra. Film má několik vtipných scén a navrch legendární nechutnou scénu s koblížky a to děla ze Sexy párty podařenou komediální oddechovku. 78%(14.12.2013)

Pri sledovani jsem se smichy malem neudrzel na sedacce. Sceny typu beh nahe mile nebo primichavani projimadla do protejnoveho koktejlu respetvive to, co se deje po tom, snad musi rozesmat i ty nejvic zasmusile divaky. V prubehu jde videt, jak se hlavni postava vyviji. Ne ze by to byl ucel celeho filmu, ale je to rozhodne prijemne. On vubec cely film je dost prijemna podivana a hlavne ma tu kouzelnou moc a dokaze cloveku prijemne zvednout naladu, takze od obrazovky vzdy vstava o kousicek veselejsi nez kdyz k ni sedal.(12.10.2009)

• tonho

Nudný, trápny, klišovitý, predvídateľný film s fekálnym humorom, otrepanými pseudovtipnými situáciami. Navyše, hlavný hrdina a večný študent Van Wilder (Kevin Reynolds) mi bol strašne nesympatický,to isté platí aj o jeho nadržanom indickom asistentovi. To sú zhruba hlavné „prednosti“ jedného z ďalších zástupcov žánru „teensploation“. Vo filme Prci, prci, prcičky 3: Svadba došlo ku konzumácii psieho extrementu, v Sexy party tvorcovia nechali protagonistov skonzumovať psí ejakulát. Nie som žiadny puritán, fekálny humor mi neprekáža, ale psie semeno tečúce po brade Van Wilderovho soka v láske je aj pre mňa dosť veľká nechutnosť a vôbec sa mi to nezdá vtipné. Konzumácia hovien, moču a semena sa zrejme definitívne stala „žánrovým klišé“ v „komédiách“ o nadržaných teenegeroch. Zasmial som sa asi 3-krát, na komédiu je to strašne málo, to si radšej x-tý krát pozriem český film Sněženky a machři. Zavádzajúci je aj názov filmu, nechápem, čo bolo na tomto filme sexy. Na Sexy party 2 a 3 si už asi netrúfnem.(20.10.2010)

Ano, je to klišé. Pro někoho i jistě tuctový a snadno zapomenutelný film, ale mělo to alespoň plno vtipných scén a navíc Ryan Renolds a Tara Reid jsou sympatičtí herci, za mě musím říct, že se mi to vážně líbilo. A co určitě nezapomenu je věta, která ve filmu zazněla - Život by se neměl brát příliš vážně. Stejně jednou umřeme..(22.11.2009)

• - Né každý možné rozpoznal, že logo společnosti Volkswagen na čepici Van Wildera (Ryan Reynolds) odkazuje na iniciály jeho postavy. (Lembi4)

• - Báseň, kterou čte profesor literatury při Vanově finále, je "The Road Not Taken" od Roberta Frosta. (HappySmile)

• - Michael Olowokandi, Darius Miles, Quentin Richardson a Lamar Odom, kteří hráli basketbalové hráče, spolu kdysi opravdu hráli v jednom týmu v NBA v Los Angeles. (HappySmile)