Při pátrání po novém zdroji energie, se Rusku podaří nechtěně oživit obrovského robota, pozůstatek z dob studené války, který se jmenuje Kolossus. Ve stejnou dobu se objevuje nový mega žralok, který může ohrozit celosvětovou bezpečnost. (Universal Channel)

xaver odpad!

Jednoduše nepopsatelné. Primivní, inteligenci normálního (i nenormálního) člověka urážející. Plýtvání penězi a lidskou práci. Scéna, kdy v závěru Kolossus vyhodí megažraloka na oběžní dráhu a zničí s ním vojenskou družici (to vše za pár sekund), to už ani nepotřebuje komentář. Rozumně uvažující člověk se nutně musí zeptat proč. Proč má někdo potřebu natočit tuto zhůvěřilost a kdo má vůli a chuť to financovat? Odpad je ještě příliš lichotivé hodnocení. ()

IGNI

Každoroční přírůstek do megažraločí rodiny. Zřejmě jsem naopak od ostatních očekával zábavu a hned od začátku jsem se královsky bavil. ()

Hapretor

Až tak stupidní, až je to zábavné. Dobře, že si tady nikdo na nic nehraje. Herci/čky si odříkají toporně to své a vědí, že je to brak. Tak trochu to paroduje samo sebe a i jiné snímky, a já mám pocit, že se s tím počítá, a že je to účel. Třeba mě pověste, ale je to rozdíl třeba od Pacific Rim, kde se to bere vážně až strašně moc, a přitom to je snad ještě větší hovadina než toto. ()

Rathalos

Dalsi Mega Shark,tentokrat bojuje proti Kolossusovi,samozrejme opat vsetky veci okolo filmu stoja za prd,ale ta takmer neustala akcia a zabava stoji za to...:-) ()

beso74

Vypuste Krakena, útočí Golém! Chýba tomu takmer všetko, čo má mať dobrý film, jeden robot a jedna prerastená ryba totiž sami o sebe nič neznamenajú. Asylum ma tentokrát nepotešil. ()

Cisarpan

Upřímně přiznávám, neviděl sem celé, jen druhou polovinu, ale scénka, kdy robotický Kolossus vyhodí žraloka až do vesmíru a ten zde zničí družici je dokonalá a v jakém jiném filmu toto mužete vidět!!! Akční scény jsou dobré, nápad vesměs originální, zábava to je! ()

brasek odpad!

Ak má niekto šesť rokov a túži byť mega hrdinom tak vo svojej detskej fantázii dokáže vyprodukovať podobný príbeh. Ale natočiť z toho film to je nie odvaha, ale šialenstvo. ()

Nathaniel8

Megažralok / Kolossus / Megažralok / Kolossus.. Vlastně ani nevíte komu fandit. Já osobně doufám, že příště... Příště bude megalodon ještě mnóóóhem větší a nakonec třeba slupne na jedno polknutí celou letadlovou loď. Takže Megažralokům 3x hurá. ()

Pollini

Tohle je ale komerce! Expertky v lakovaných oblečcích s namalovavou hubou, zeby mohly ploty natírat, oduševnělé dialogy a robot peroucí se se žralokem. Filmů s žraločí tématikou jsou spousty. Nechápu, proč se točí pořád další, když je to úplně vyždímané. Nebudu dávat hvězdičky za to, jak to bylo trapné. ()

MrAldridge odpad!

Na Zemi každý desátý člověk hladoví, a někteří utrácí milióny za takovou zhovadiost, jako je tento "film". Kolik malých černoušků by se asi za rozpočet tohohle díla najedlo? ()

Aceboris

Asylum neprekvapilo a ponúklo haluz im vlastnú. Tentokrát použili obrieho Golema aby konečne skoncoval s tým bakaným megalodonom, ktorý terorizuje celú planétu. Asylum by sa malo vážne zamyslieť nad možnosťou točiť porno filmy. pretože tie dialógy sú v takej kvalite, nehovoriac o takých scénach ako bola tu na začiatku, kde dievčence v ponorkách tak krásne oblečené zbytočne zomreli bez väčšej pridanej hodnoty. Určite by získali dosť veľkú základňu podporovateľov a fanúšikov. Akonáhle  by to spravili verím, že dej ktorý ponúkajú by každí bral ako pridanú hodnotu v porno kvalite.Za mňa úplná hlúposť s totálne primitívnym dejom a hereckými výkonmi. 1/10 ()