Superpoldové

Super poliši

Superpolicajti

Komedie / Krimi / Mysteriózní

USA, 2001, 96 min

Nepokrytě závidím každému, kdo si umí svou práci pořádně užít. Patrně proto jsem rychle zatoužil stát se řádným členem bavícího se spolku dopraváků, stresovat s nimi feťáky, zkusit si "Opakovače", zasouložit si s konkurenční kolegyní či jen vytáčet mňoukáním kontrolované řidiče. Kdybych nebyl svědkem zbytečného pokusu spojit dopravácké fórky chabým dějem, tak bych se bavil maximálně.(28.1.2012)

Pohodová komédia z policajného prostredia. Nečakajte trápnosť v štýle policajnej akadémie množstvo vydarených vtipov a fórov robí z tohto filmu celkom príjemnú záležitosť. Samozrejme je tu aj pár nechutností a trápností, no tie sú v menšine. S väčším rozpočtom a lepším promom by sa dalo z námetu a scenáru vytĺcť o dosť viac, no ani teraz to nieje na zahodenie a stratu času. Odporúčam na fakt blbú náladu, aby sa vylepšila. A kto so mňau nesúhlasí, nech mňau kontaktuje. Vysvetlím mu to. MŇAU! :o)(31.3.2010)

• juta

Tohle šlo úplně mimo mě. Od začátku to vypadalo nadějně, myslel jsem si, že tři týpci, kteří byli sympatičtí nakonec převezmou hlavní dějovou linku. Tu ale nakonec převzali nevýrazní policajti, kteří mi jednoduše k srdci nepřirostli. Možná to byla vina dabingu, ale stejně gagy absolutně nefungovaly a nakonec mě to celé otravovalo a to prostě nejde, když má být něco vtipné a ono to vtipné není. A bylo to o ničem!(24.9.2015)

• kolodej1

no, tedy, tohle je docela průser. Jedna hvězdička za snahu. Tohle téma je docela vděčné a i vícekrát zpracované, ovšem tohle se vážně nepovedlo. Nebylo to o moc lepší než hrůzostrašný český pokus o policejní akademii alá major Maisner. Jinak hlavním problémem tohoto dílka je to, že vzhledem k tomu, že by se mělo jedna to komedii, měly by tam být vtipné scény, alespoň občas. Zato pocit trapnosti za neúspěšné pokusy o humor, ty se dostavovaly opakovaně. Ubohá sračka a dějově prostoduchá slátanina bez jediného pořádného nápadu, která je silně nadhodnocena, přitom by si zasloužila být v černých procentech.(1.4.2013)

Dálniční poldové jsou takoví loosři - jejich stanici chtějí zrušit, navíc se chovají jako paka. Tato béčková komedie je plná lehce obhroublých žertů, u kterých jsem se velmi bavil. Mám rád ztřeštěnosti a vůbec mi nevadí, že vlastně tento film není vůbec originální. Škoda, že jsem neměl po ruce trošku travky jako hlavní hrdinové.(16.3.2009)

• - Daniel von Bargen, který v tomto filmu hraje šéfa "zlé" místní policie, hrál ve filmu Mlčení jehňátek (1991) komunikačního důstojníka S.W.A.T. Naopak Brian Cox, který zde hrál náčelníka "hodné" dálniční policie, si ve filmu Červený drak (2002) zahrál roli Dr. Hannibala Lectera. (SFalconJ)

• - Po scéně, kdy policisté kouří marihuanu při sledování animovaného seriálu Johnny Chimpo, mají kvůli věrohodnosti zarudlé oči. Bylo toho dosaženo tak, že jim maskérka do očí foukala právě mentol. (SFalconJ)

• - Ve scéně, kdy jde policista Farva (Kevin Heffernan) k vozidlu páru, které zastavil, a má říct dvojici vulgární výraz, v originále "chicken fucker", hrají pár jeho praví rodiče. Ti čekali, že jim má říct něco sprostého, ale na tento skutečně explicitní výraz připraveni nebyli a jejich šok nebyl ani trochu hraný. (SFalconJ)