poster

Superpoldové

 • USA

  Super Troopers

 • Slovensko

  Super poliši

 • Slovensko

  Superpolicajti

Komedie / Krimi / Mysteriózní

USA, 2001, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fiftis
  *****

  Venujem tejto snímke jej 100.komentár. Jedná sa skutočne o veľmi vydarenú a bláznivú komédiu, ktorej hlavní predstavitelia nie sú okukaní a skvele im to spolu funguje. Síce to nedosahuje kvalít Prežil som Októberfest! (2006), ale i tu je naozaj dostatok veľmi podarených vtipov a vlastne aj akcie. Rozhodne tejto snímke svedčí rok je vzniku, pretože to bola zlatá doba komédií a priznám sa, že tým dnešným niečo chýba. Však sami porovnajte túto snímku s jej o 17 rokov starším pokračovaním Super Troopers 2 (2018). Neporovnateľné. Ešte by som zdôraznil, že toto nieje jedna z tých úchylných komédií, kde sa banda študentov oblizuje a snaží sa pretiahnuť všetko čo sa hýbe. Je to veľmi slušná snímka, ktorá nevsadila na nechutné vtipy.(11.10.2019)

 • Ivoshek
  ****

  Je to trochu nablblé, ale rozhodně velmi, velmi vtipné. Připomnělo mi to kousky jako Eurotrip, Harold & Kumar go to White Castle (Zahulíme, uvidíme) nebo třeba Beerfest. Film, který se naprosto nesnaží tvářit jako umění, ale v drtivé většině času baví. Jen tak namátkou vybírám pír scének - už podle nich si každý může udělat obrázek, jestli je to film pro něj.....Ukázečky: dálniční policista masturbuje v autě namísto měření rychlosti, strážník obcuje s medvědem, jiný strážník zběsile mlátí obsluhu ve fast foodu za to, že mu naplivali do burgru a drze odmítají pochopit výraz "litre o ´cola", soutěže o drzejší chování při silniční kontrole (10x mňau, chickenfucker, močení na auto)...... Strážník Farva je absolutní král.(26.10.2008)

 • Cortesz
  ***

  Sice docela neuvěřitelně absurdní komedie, která se snaží dělat srandu z dálniční policie, ale dělá to tak nešťastně, že se tomu zkártka nedá věřit, ale je pravda, že jsem se docela bavil. Vtipná situace střídá vtipnější, má to i pár solidních hlášek, herci sice neznámí, ale za to sympatičtí, kriminální zápletka je sice zanedbatelná, ale na konci dojde k zajímavému zvratu.(31.7.2008)

 • Godhaj
  odpad!

  ,,Lady in blue coming through!“ Superpoldové je maximálně buranská komedie, kde jsou primitivní fóry natahované tak dlouho, až mi z toho bylo trapně. Veškeré postavy jsou skrz na skrz hloupé, chovají se jako rozmazlené děti a jedna banda poldů vymýšlí různé pastičky a chytáky na druhou bandu poldů. Jejich pošťuchování mě však nechalo zcela vklidu, protože ani v jedné skupině nebyl nikdo, s kým bych se mohl alespoň minimálně ztotožnit. Krimi zápletka o marihuaně je tam vsazena jen tak, aby se neřeklo, a zabírá jen tu nejnutnější stopáž. Suma sumárum, je to hrůza bez sebemenšího světlého momentu, kvůli kterému by snad stálo za to tento film zkouknout.(1.7.2018)

 • freddy
  ***

  Nemám rád filmy o policajtech. Samozřejmě však i u mne existují výjimky. Takovou výjimkou byla například švédská komedie Policajti nebo právě tento film. Jedná se o zajímavý film, který v sobě skrývá i několik milých a hlavně vtipných scének. Například jak ten policajt při těle nakupuje ve fast foodu nebo při bitce mezi dvěma policejními týmy, kdy opilý policajt přepere střízlivého, nemluvě o suprové závěrečné přepadovce. Ať si říká kdo chce co chce, já jsem se skvěle bavil a tahle komedie se mi prostě líbila. Byla vtipná, napaditá a koukatelná. Tři hvězdičky jsou podle mne odpovídajícím hodnocením pro tenhle film. Dvě hvězdičky jsem ubral prostě proto, že už jsem viděl i lepší a vtipnější filmy, a tenhle film je takový průměr. Ale i toto hodnocení je vcelku dobré a podle mne plně odráží kvalitu filmu.(5.8.2007)

 • - Scéna s "neprůstřelným šálkem" byla natáčena přímo vedle opravdové vesnice. Zatímco Mac (Steve Lemme) stál a měl na sobě právě pouze onen "neprůstřelný šálek", vězni se mačkali u plotu a celou dobu na něj pokřikovali. (SFalconJ)

 • - Mac (Steve Lemme) nosí hodinky značky Bell & Ross Professional Type Demineur a kapitán O'Hagan (Brian Cox) nosí hodinky Swatch.
  (dyfur)

 • - Když se Thorny (Jay Chandrasekhar) chystá vystřelit ve scéně s "neprůstřelným šálkem", lze slyšet cvaknutí bezpečnostní pojistky. Thorny přitom v ruce drží glock, který tuto pojistku nemá. (SFalconJ)