Rorschach_SK

"Musíš byť tým, kým si v tomto svete, bez ohľadu na to, čo sa deje." Film ktorý určite premietajú na teambuildingových zrazoch pracovníkov Hornbachu či Obi. Denzel, ktorému nie je dopriaty odpočinok na staré kolená, vďaka všade prítomným šmejdom z radov ruskej mafie a skorumpovaných policajtov, sa rozhodne povesiť pracovnú zásteru na vešiak a podať si ich v štýle 96 h výletu do Paríža. Denzel tak robí s ľadovým pokojom a až zvrátenou záľubou v kutilskej výbave. Záverečný súboj Vás priklincuje do slova a do písmena - spýtajte sa Csokasa, ten by vedel vyprávať. ()

FR4NK

Denzel je prostě Denzel ........... je vynikající ve všem, ikdyž hraje něco jako super speciálního ultra mega neporazitelného Batmana. Příběh Denzelovi sedl jak prdel na hrnec. Klasickej akčňák 60% a + 20% Denzel = 80% ()

jakobo46

Denzel Washington tentokrát ztvárňuje novodobého Zorra mstitele, který do chvíle než ho nasere ruská mafie, si poklidně řeže desky z dřevotřísky na poličky někde v americkým Baumaxu. Ve chvilce kdy jeho kámošku, co pravidelně potkává v nonstop fast foodu, kam si chodí číst knihy, když nemůže doma spát, zmlatí již zmiňovaná ruská mafie, jenž mladou holčinu pase. Bývalý člen elitní jednotky se tedy vydává na boj s Bostonskými gangstery aby problémy s nimi vyřešil jednou provždy. Někdo by mohl takový film označit slovem KÝČ, ale ode mě se takového slova nedočkáte. ()

Margiano

Tak od Denzela snad už ani nic jiného nečekám než charakterní postavu - Anděla pomsty. Mě se to líbilo, taková příjemná odregovačka okořeněná špetkou propagandy.Snad jen ten rozjezd mohl být kratší , ale pokud divák vydrží né dýl než pytlik brambůrek a Colu spořádá, pak nabráním tempa a působivým vygradovaným koncem jest je odměněn. Po strávení ttohoto filmu mám pocit že jsou v Americe snad i popeláři , číšníci, prodavači atd... se speciálnim výcvikem.Dobrý je výkon Vladimíra Kulicha asi nejvíc známýho z Vikingů kde hrál s Tonym Bandaskou.Líbí se mi že né všechno násilí je vidět a že něco nechal režisér i na dívákově představivosti.....Denzel mě nezklamal :-) ()

nignignigga

Tento film mě zaujal jeho jednoduchostí. Hlavní hrdina si jde pevně za svým cílem bez sebemenšího zaváhání. Strach o hlavního hrdinu mít nebudete, ale prozměnu máte možnost si vychutnat jak dobro ničí zlo. Děj nikam nezahýbá a jede jednoduše do finishe. Tento film se nesnaží pitomě překvapit nějákým zázračným zvratem na konci. Jednoduše plyne... eliminace od menších ryb po ty největší bez servítek. Za mě 5/5. ()

alphatown

Typický film s Denzelem, hudba jako u Deja vu, pomalé tempo Denzelovo filozofování, přemýšlení génia. Ale ten závěr v Obi byl takový kýč, že úplně shodil těch předešlých 90 minut. Scénář a režie tady selhaly, jako by příběh ztratil dech a musel nějak prostě dopadnout. ()

Ranulf11

Celkem neuvěřitelný film, který mě neuvěřitelně bavil. Denzel jako důchodce nezklamal, má charisma, nenudí, ačkoliv tempo filmu není kdovíjak rychlé. Akční scény jsem docela uvěřitelné. Bavil jsem se a doporučuji. Při návštěvě OBI či podobného obchodu se budu s mírnou obavou rozhlížet :-) ()

Pollini

Kvalitní akční film. Konečně se objevil někdo, kdo se nerozpakuje střílet všechny padouchy, narozdíl od těch, kteří se drží etiky a přece se nestanou tím samým, jakými jsou zločinci, které honí. Konečně někdo, kdo zbaví společnost té mafiánské lůzy. Moc jsem si užívala, jak je tam kosil všechny, kteří si nezaslouží spravedlivý soud. ()

Jeesiik

Absolutní hloupost od začátku do nekonečně dlouhého konce. Udělat z Denzla Washingtona černého Chucka Norrise, byl zajímavý pokus, který z mého pohledu nevyšel. Na filmu není nic vzrušujícího ani napínavého. Jediné plus si zaslouží skonání hlavních záporáků. ()

Tauloo

Nebýt Krále Artuše, byl bych z Fuquou velice spokojen. Baví mě jeho příběhy a jak mi je umí naservírovat. Jinak tomu není ani u Equalizera. Washington vystupující tak trochu jako Clark Kent přes den zaměstnaný v OBI a v noci konající spravedlnost jako Superman, není sice moc originální postava, ale v jeho podání je uvěřitelný a zábavný. Marton Csokas jako padouch Teddy je sice mnohem zajimavější než Washingtonův McCall, ale s postupujícím časem, a to díky předvidatelnému konci, se stal trochu nudným, což je škoda, protože měl velký potenciál. Děj má sice pár hluchých pasáží, ale ubíhá plynule až do finále. Fuquovi zkrátka tohle prostředí temných ulic, plných gangsterů a zkorumpovaných policajtů sedí. ()

ArchAngel_

Syrová žánrovka jak má být. Nic tam nechybí a není tam nic navíc. Klasický akční film bez béčkového nádechu, nekomplikovaná akce v současném světě. Denzel se tam hodí skvěle a pořád umí. Jen tak dál! Za mě 89/100. ()

digiMonster

Po filmoch Training day a Najlepší z Brooklynu tu máme konečne další film od Antoina F. ktorý za niečo stojí.Trailer sľuboval prinajmenšom slušný akčný film, tak som bol dosť zvedaví,ale že dostanem celkom chytrý akčný film z realistickou a temnejšou atmosférou to som veľmi neočakával.Naozaj milé prekvapenie..,avšak hlavne preto ma zamrzí že to režisér z pár vecami troška nedomyslel a film ztráca na do vtedy velmi slušnej autenticite.Po hodine a pol sledujete napínavy a uveritelny film pri ktorom som si vduchu povedal, že tu máme další chytrý akčny trihler na spôsob prvého "Taken". Bohužiaľ moje hodnotenie výrazne ovplyvnil záver v hobby centre a samotný koniec, ktorý vnímam vzhľadom na slušny rozbeh a trvanie filmu za debilný. Tú nelogickú snahu zabiť "Pushkina" elektrickým skratom pričom mu jasne povedal že ho prišiel zabiť a vyvraždil mu pritom celú vilu ostatnych ludí mi príde velmi nelogicke a hlavne zbytočné..fakt ho mal strelit radšej do hlavy a bol by to lepší záver ako ten ktorý nam predviedol režisér.Takto musím dať filmu o jednu hviezdu žial menej.Škoda toho uleteného záveru ktorý mi pokazil dojem z celkom slušného filmu...69% ()

CrashHP

Osvedčená dvojka Fuqua Washington aj tentoraz klape na 100% v parádnom akčnom thrilleri. Film pripomínajúci slávny Training Day tentokrát ponúka divákovi ďalší skvelý akčný zážitok. Prvá polovica filmu avšak oveľa lepšia napriek dlhým rozhovorom. Dôkaz, že aj v akčnom filme nemusí fungovať iba akcia. ()

Bajerys

60% Film o bývalém členu vojenské jednotky McCalla (Danzel Washington), mladé dívky Teri (Chloë Cgraze Moretz) a psychopata (Marton Csokas). Film má přes dvě hodiny a v první půlhodině se ve filmu nedozvídáme skoro vůbec nic. K akčním scénám dochází až na konci filmu. Což není problém filmu, problémem filmu pro mě je, že film obsahuje scény, které jsou zbytečné a dost dlouhé. Vůbec by filmu nevadilo ty jednotlivé scény zkrátit. ()

hynek1983

Denzela mám rád a mám rád aj tento film. Akcia bola dobrá a hlavne sa mi páčil Marton Csokas v úlohe záporáka... A tie jeho kerky... Super ()

Rajca

"Dajte mi vývrtku na víno a nebudem sa zdráhať ju použiť". Slušná akcia, zábavný Denzel s dobre kontrujúcim Csokasom, dobre. K chválitebne chýba väčšia uveritelnosť a menej nadľudského výkonu. Tu na rozdiel od Bonda mi práve toto akosi vadilo. ()

quido.morava

Pohádka pro dospělé - výbornou kameru, dobrou hudbu, akční scény a samozřejmě herecký projev Denzela Washingtona zde sráží nesmyslnost vývoje celého děje a nelogičnost chování postav, včetně mnoha hluchých míst . ()

Denzel Washington chystá třetího Equalizera

Denzel Washington chystá třetího Equalizera