herr_carter

Trefa téměř do černého. Potom, co jsem nedávno s otevřenou hubou odsledoval brilantní Narcos, jsem naštěstí narazil na tento nový film, který si opět bere do úst medelínskou tématiku a mafii narkobaronů kolem epochálního Pavla Eskobarů. Je mi jasné, že si budu muset výhledově udělat čas a nakoukat celého Perníkového dědka, jelikož Bryan Cranston, to je opravdu třída a je vidět, že do drogové tématiky zapadá jak zadek do hrnce. Filmu prakticky nemohu nic vytknout, to stoupající napětí se dá krájet a člověk si jenom říká, kdy to těm nastrčeným agentům přestanou kolumbijci a jejich podplacené přátelé žrát. A to je asi právě jediné zrnko pochybnosti na celém filmu - Pan Musella se do kartelu dostal jako když louskne prstem a co nevidět se začal stýkat pomalu s Escobarem, ta rychle získaná důvěryhodnost mi trošku neseděla, jinak ale pecka ve svém oboru. I Benjamin Bratt už přechodil pubertu a dokazuje, že si dokáže střihnout jednu z pravých končetin největšího drogového bosse všech dob hodně uvěřitelně................moje hodnocení = 8 z 10. ()

luka4615

Bryan Cranston exceluje v tomto jinak průměrném a hodně nataženém snímku. The Infiltrator ve srovnání s jinými filmy podobného ražení těžce zaostává rozpočtem, umnějším scénářem či lepším dějovým spádem. Je to veliká škoda, jelikož toto téma zůstává atraktivní i po tolika letech a nesčetných filmových zpracováních. Tak snad příště Brade Furmane - pořád totiž věřím, že Lincoln Lawyer nebyl pouhá šťastná náhoda! ()

Gilmour93

Vždycky mě fascinují nářky sportovců, jak je to těžké pracovat pod tlakem. Tohle je tlak, vážení.. Pardál Cranston s vizáží Horsta Schimanskiho si své odvede, ale co je to platné, když Furmanův film jede jako na klavíru položený metronom. Když se k tomu ještě přidá, že člověk předem ví jméno autora knižní předlohy, dostává dramatický oblouk další povážlivé trhliny. Ještěže má agent Bob Mazur zkušenosti s praním, protože já na jeho místě bych nyní při každém startování auta propotil košili a nezůstalo by jen u ní.. ()

Fíla

Pro mě skvělá záležitost! Diane Kruger na jedničku a Bryan Cranston také skvěle. Film má velice dobré tempo, nenudí Vás. Ani dialogy a ani tím, co se zrovna děje v akci. Neříkám, že se jedná o film, na vrcholu, ale říkám, že se jedná o film, který je srovnatelný se špičkou. Role infiltrátora, musí být neskutečně těžká. Jedna chyba, jedno chybné slovo, jeden chybný moment a může být po Vás. Pablo Escobar si nejspíš myslel, že je drsňák, ale ve skutečnosti, je pro mě drsňák Robert "Bob" Mazur. Muž, který se dokázal vměstnat i s trochou potřebného štěstí, mezi drogové bosse, spadající pod Pabla Escobara. Zde, sehrál Bryan s Diane Kruger vynikající dvojici. Zpočátku se mi esteticky nezdálo, že se Ti dva k sobě hodí, to ale vynahradili svými hereckými výkony. Nádherná Diane a zkušený Bryan. Ono se to nedá srovnávat s filmy, jako jsou Kokain. Zde se jedná o film, který nám ukáže, pohled z druhé strany a tohle dílo, se velmi povedlo. ()

Anderton

Síce absolútne rutinne nakrútený triler na motívy skutočných udalostí, ale téma je natoľko silná, že to stačí. Réžia necháva priestor pre hercov a Cranston s Leguizamom, ale aj Brettom sa vyfarbili v tom najlepšom svetle. Téma rozpadu rodiny na dvoch príkladoch nevyrušuje a neprebíja boj proti organizovanému zločinu. Infiltrátor krásne ukazuje, aké obrovské riziko na seba berú títo radoví zamestnanci, ktorých komanduje nejaká milf šéfka ako boss zamestnancov Tesca. Film navyše pôsobí aj vo svetle záverečného zhrnutia skutočnosti, akoby si vystačil iba s reálnymi faktami. Asi to nebude úplne pravda, ale aspoň si môžeme povedať, že sme po jeho pozretí o niečo múdrejší. ()

• Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)
  • Film se odehrává v roce 1985, ale v bowlingové herně je možné vidět automatické počítadlo skóre, které se poprvé objevilo až v 90. letech. (vojacekr)