Poslední základna (TV seriál)

Last Resort

Honba na ponorku

Drama / Thriller

USA, 2012 - 2013, 9 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

Měla to být jen testovací projekce, tohle si ale vždy po týdnu rád pravidelně naladím. Zpětně se jen divím, že takhle dobrý pilot neudělá renomovaný režisér celovečeráků s každým seriálem... Tento rok holt Favreau ostrouhal a Campbell scóruje - tak aspoň v televizi porazil ten Green Lantern Iron Mana :-P!(4.10.2012)

V dnešní době je opravdu těžké najít nový seriál, který má opravdu konec. Každým začátkem seriálové sezóny máme dalších X nových seriálů, většina z nich však "končí" neukončeně, protože nejsou finance, potažmo sledovanost. Last Resort je ale naplánovaný na 13. dílů a s opravdovým koncem - za to dávám velké plus. Celkově jsem si za těch 13 dílů seriál oblíbil, má řadu fajn postav, není to náročná podívaná, ba naopak, a celkově je to hodně dobrá odreágovačka. Díly jsou +- všechny stejné, ale lehce stoupavá tendce tam rozhodně je. Není to bůhví jaká špička, ale slabší 4 hvězdy si ode mě odnáší.(25.4.2013)

• Zl0

Prvý diel výborný, potom slabší, slabší a nakoniec to vyústilo v moje najväčšie seriálové sklamanie. Zobrali si priveľké sústo. Veci prestali byť logické a vyvážené. Lokálny drogový warlord si z armády spraví trhací kalendár deň na to, čo mu ukážu kde je jeho miesto. O dva dni sa to zopakuje a obmení. V USA zomierajú všetci okolo len nie tí dôležití. Politické špičky a ich prisluhovači sú asi retardovaní. Rusi sa dostanú na ostrov, iní nie. Škoda.(19.3.2013)

Super seriál, jemuž plné bodové hodnocení kazí jenom místy dost nesmyslná zápletka. Preventivní nukleární útok bych ještě zkousnul, ale že se na ostrově pod námořní blokádou US Navy postupně zvládnou vylodit ruské komando a pak i pakistánské námořnictvo, už je to trošku přehnané. Jinak díly mají štávu skoro všechny, Daisy Betts jako admirálova dcera je nejen sakra pěkná, ale vypadá to že umí i hrát. Příjemné překvapení.(13.12.2012)

Na začátku dobrej nápad, který se postupem času začal topit ve stupidním seriálovém scénáři plném patosu a dojemných vztahů jak z telenovel, a fušeřina se střídala s docela dobrými místy. Škoda toho "rychlého zaříznutí".... protože i když se nejednalo o nic světaborného, docela mi seriál přirostl k srdci .....(22.11.2013)