Tak. A stalo se přesně to, co jsem prorokoval už při ukázkách - bude to o vojácích co jsou hrdí Američané, kteří nestřílí na nevinné, a jsou zásadový až do nebe. První episoda, byla vcelku zajímavá, to musím uznat. Druhá episoda nám vylíčí utrpení manželky, která nezná svého muže + se do toho zamíchají Rusáci + se drsňák ze speciálního týmu pořád ještě napájí v místní nálevně a možná ještě nevystřílivěl z první episody ( samozčejmě že místní nálevnu vede exotická sexbomba )Třetí episoda už mi nenabídla nic jiného než natahování děle, aby seriál něměl 5 episod ale minimáně 22 ( a 2 série navíc k tomu ) Kdyby to natočily jako celovečerák a trochu tomu přidaly na razanci, mohla to být podívaná tohoto roku. Shlédnuty 4 episody - u páté jsem to vzdal. Nesnáším filmy o hrdých Američanech, kteří se jen modlí k bohu a sehrávají srdceryvné proslovy o vlastenectví, hrdosti, a svědomí. Blééééé ( 3 hvězdy, ale dám ruku do ohně za to že bych po více dílech dal o jednu míň ) Tohle se hrubě nepovedlo.(24.3.2013)

// Po úvodních dvou epizodách musím říct .. wow. Tak trochu mi to připomnělo Ztraceny. Akorát, že nejsou ztracení. Naopak, všichni vědí, kde jsou. A všichni je chtějí mrtvé. Sounds cool to me :) pořád je tu ostrov, žádná cesta ven, charaktery velmi blízké Jackovi, Kate i Sawyerovi a... "záhadno" vystřídala konspirace. K tomu slušná dávka akce, obrovský potenciál možností, skvělé obsazení.. sakra, já si asi našel nového favorita letošní sezóny. Tak uvidíme s čím se ještě Last Resort vytasí, pro začátek se představil více než dobře.(5.10.2012)

Pilot: z letošní nabídky US Tv asi to nejlepší, co bude bojovat o divácký zájem. Má to velmi solidní herce, nadstandartní technickou stránku a kupodivu velmi dobrý scénář, který se snaží vyhýbat žánrovým klišé. Martin Campbell na režisérské stoličce je prostě jistota kvality a Shawn Ryan .. stačí říct The Shield a jsme doma:). 85% s tím, že naprosto netuším, kam tvůrci chtějí zajít v dalších dílech .. manévrovací prostor si totiž udělali pěkně těsný.(29.9.2012)

• Zl0

Prvý diel výborný, potom slabší, slabší a nakoniec to vyústilo v moje najväčšie seriálové sklamanie. Zobrali si priveľké sústo. Veci prestali byť logické a vyvážené. Lokálny drogový warlord si z armády spraví trhací kalendár deň na to, čo mu ukážu kde je jeho miesto. O dva dni sa to zopakuje a obmení. V USA zomierajú všetci okolo len nie tí dôležití. Politické špičky a ich prisluhovači sú asi retardovaní. Rusi sa dostanú na ostrov, iní nie. Škoda.(19.3.2013)

• Illy

Slušný námět (s patosem je třeba počítat), jenže seriál neudrží tempo. Plus neskutečně odporné herečky v hlavních rolích (královna beďarů, avatar v normální barvě, švidra a domorodá hydra) a poslední díl vyflusne děj který by stačil na šest. Kdyby s tím autoři začali pracovat v polovině, joj to by byla jiná. Musím hodnotit podprůměrně.(27.1.2013)