Tunajsie popisky su trochu nepresne. Ostrov nie je opusteny. A s tym prikazom a mocnymi v DC to nie je take jednozacne. Kazdopadne vo Washingtone bude nieco zhnileho, jeden vojak nieco posral... a posadka (vo vedeni sami spravnaci) s po periskop vyzbrojenou ponorkou ostava na ostrove bez doveryhodnych informacii a sama proti vsetkym, v nudzi i vlastnej krajine. Pilot slusny, dobra herecka zostava, ziadne lacne triky, napatie budovane postupne. // Zatial som zaseknutá niekde okolo e4, ale hádam ľady pohnem.(20.9.2012)

• Wormboy

Zaujimavy namet, ktory bolo mozne rozvijat na velmi velkom priestore, k tomu prijemne kulisy evokujuce uz takmer zabudnuty Lost. Potencial tu teda bol. Vysledok je vsak viac nez rozpacity a to v dosledku niekolkych faktorov. 1. herecke obsadenie je slabe a chemia medzi postavami v podstate nefunguje. 2. serial na kratkom priestore chce riesit mnozstvo veci, co sa nedari. 3. ta najvacsia vytka...scenar, scenar a este raz scenar, ktory nuti uz tak slabych hercov prednasat idiotske zvasty, ktore serial miestami posuvaju na uroven BckovoCeckovej produkcie. 2,5/5*(17.3.2014)

• Illy

Slušný námět (s patosem je třeba počítat), jenže seriál neudrží tempo. Plus neskutečně odporné herečky v hlavních rolích (královna beďarů, avatar v normální barvě, švidra a domorodá hydra) a poslední díl vyflusne děj který by stačil na šest. Kdyby s tím autoři začali pracovat v polovině, joj to by byla jiná. Musím hodnotit podprůměrně.(27.1.2013)

Tak nějak obecně si myslím, že Američané mají tendence zabíjet dobré seriály nepřiměřeně vysokým počtem sérií, ve kterých prostě jen ždímou a ždímou až do naprostého omrzení ten jeden původně dobrý nápad. Bohužel, občas se objeví naprosto opačný extrém, kdy by kvalitnímu seriálu slušela další série, ale vedení to z nějakých důvodů zatrhne - to byl třeba případ seriálu Firefly. A také Last Resortu, který měl navíc tu smůlu, že (podle toho, jak mi to dějově přijde) byl ustřihnut už v polovině první série. Přitom rozhodně měl co nabídnout, originální příběh, poměrně tažné vedlejší linky a především postavu charismatického kapitána Marcuse Chaplina. Bohužel ten konec byl tak rychlý, že jsem se nestačil ani pořádně vzpamatovat. I když to je možná dobře, protože závěrečný zvrat byl šitý tak horkou jehlou, že od naprostého rozpadu ho dělil jen kousíček.(12.2.2013)

Tak. A stalo se přesně to, co jsem prorokoval už při ukázkách - bude to o vojácích co jsou hrdí Američané, kteří nestřílí na nevinné, a jsou zásadový až do nebe. První episoda, byla vcelku zajímavá, to musím uznat. Druhá episoda nám vylíčí utrpení manželky, která nezná svého muže + se do toho zamíchají Rusáci + se drsňák ze speciálního týmu pořád ještě napájí v místní nálevně a možná ještě nevystřílivěl z první episody ( samozčejmě že místní nálevnu vede exotická sexbomba )Třetí episoda už mi nenabídla nic jiného než natahování děle, aby seriál něměl 5 episod ale minimáně 22 ( a 2 série navíc k tomu ) Kdyby to natočily jako celovečerák a trochu tomu přidaly na razanci, mohla to být podívaná tohoto roku. Shlédnuty 4 episody - u páté jsem to vzdal. Nesnáším filmy o hrdých Američanech, kteří se jen modlí k bohu a sehrávají srdceryvné proslovy o vlastenectví, hrdosti, a svědomí. Blééééé ( 3 hvězdy, ale dám ruku do ohně za to že bych po více dílech dal o jednu míň ) Tohle se hrubě nepovedlo.(24.3.2013)