Škoda, že se tento konspirační seriál nepodařilo natáhnout alespoň do 3 sérii. Od začátku se mi námět a celý příběh zalíbil a byl jsem zvědavý, jak nakonec posádka USS Colorado a politici v D.C. dopadnou. Samozřejmě i některé osudy ostrovanů mohly být více rozvedeny a poté řádně ukončeny. Herecké obsazení nemělo chybu. I samotné role byly zahrány se vší vážnosti a uvěřitelnosti. Škoda docela málo akce s ponorkou samotnou a samozřejmě i její posádkou na ostrově a v neposlední řadě samotných SEALu nebo Serratových kumpánu. Myslím si, že k točení by ještě bylo co a docela mě zklamalo ukončení seriálu. Hodnotím ale kladně protože mě táhnul a tešil jsem se na nové díly.(1.2.2013)

• JohnCZ

Neskutečně atraktivní namět byl totálně zabit neschopností scénáristů vtáhnout diváka do děje. Nezajímavé postavy, nevýrazné zápletky epizod, celých 12 dílů se děj děsivě táhne aby v závěru nabral grády a nakonec všechno strašně rychle ukončil. Z Last Resort je vidět polovičatost všeho, scénáristé dle mého názoru nevěděli, zda nějaká série ještě bude a alespoň přichystali jakýs takýs uspokojivý konec. Je mi trošku záhadou, jaktože je Last Resort v červených číslech. Postrádá to prakticky všechno, co by měl kvalitní seriál obsahovat - atraktivní dějovou linku, zajímavé postavy a hlavně zábavné zápletky. To všechno chybí a ani ta hudba nestojí za řeč. Herci se snažili, leč s tak chabým vedením se moc předvést nestihli. Hodnocení seriálu: 2/5(28.8.2013)

Z pilotního dílu pod taktovkou Martina Campbella by jeden sral atomový hřiby! Není nad to, když americký kapitán jaderné ponorky pustí atomovku na Washington.Takový nářez jsem neviděl pomalu ani ve filmu. Spojte seriál Ztraceni s filmem Hon na ponorku a dostanete Last Resort. Bohužel seriál končí díky malé sledovanosti hned první sérií, páč vymetený Amíci jsou jako obvykle mimo! Měli by si už konečně vytáhnout hlavu z prdele!(8.2.2013)

Ponorkové filmy mám rád a tento seriál tiež nieje najhorší. Príbeh je celkom dobrý a každý diel dokáže niečim zaujať. Hlavne posledné časti majú celkom šmrc a dokážu prekvapiť. Herecký je to obsadené viac ako slušne a postavy tiež nie sú zle napísané. Jediné mínus je trochu naťahované tempo a skoro žiadna akcia, ale inak príbeh dokáže zaujať až do posledného dielu, ktorý je dosť dobrý. 80% - 4*(23.8.2013)

Na začátku dobrej nápad, který se postupem času začal topit ve stupidním seriálovém scénáři plném patosu a dojemných vztahů jak z telenovel, a fušeřina se střídala s docela dobrými místy. Škoda toho "rychlého zaříznutí".... protože i když se nejednalo o nic světaborného, docela mi seriál přirostl k srdci .....(22.11.2013)