Reklama

Reklama

Poslední základna

(seriál)
všechny plakáty
Drama / Thriller
USA, (2012–2013), 9 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

Hudba:

Robert Duncan

Hrají:

Andre Braugher, Scott Speedman, Daisy Betts, Camille De Pazzis, Dichen Lachman, Daniel Lissing, Sahr Ngaujah, Autumn Reeser, Jessy Schram (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Posádka americké atomové ponorky se nechce nechat zatáhnout do neoprávněné atomové války s Pákistánem. Kapitán Marcus Chaplin (Andre Braugher) požádá o potvrzení rozkazu, obratem je však zdánlivě bezdůvodně zbaven velení. Jeho zástupce, XO Sam Kendal (Scott Speedman), se znenadání ocitá v situaci, kdy musí učinit stejně složité rozhodnutí, jako jeho kolega. Když odmítne střely odpálit, aniž by dostal oficiální potvrzení rozkazu, stává se USS Colorado cílem nečekaného torpédového útoku a je zasažena. Posádka ponorky je tak uvězněna na dně oceánu a navíc jsou nyní považováni za nepřátele vlastní země a veřejně označeni za zrádce. Protože se nemají na koho obrátit, Chaplin a Kendal se rozhodnou s ponorkou utéct a brzy se objevují u pobřeží exotického ostrova. Aby zabránili jakémukoliv útoku na svou posádku, kapitán Chaplin oficiálně vyhlásí ostrov jejich novou základnou. Členové posádky a jejich přátelé v USA tak nyní musí udělat vše pro to, aby své milované dostali v pořádku domů... (AXN)

(více)

Recenze (113)

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Na Last Resort jsem se těšila, ale nečekala jsem, že mě hned pilotní díl tak nadchne. Jistě, toho patosu tu možná mohlo být trochu méně, ale v rámci svého žánru a tématu to rozhodně neruší. Zatím slibně rozjetá podívaná, ve které není o napětí a sympatické postavy nouze. Pilot - 90 % ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Měla to být jen testovací projekce, tohle si ale vždy po týdnu rád pravidelně naladím. Zpětně se jen divím, že takhle dobrý pilot neudělá renomovaný režisér celovečeráků s každým seriálem... Tento rok holt Favreau ostrouhal a Campbell scóruje - tak aspoň v televizi porazil ten Green Lantern Iron Mana :-P! ()

Reklama

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Po úvodních dvou epizodách musím říct .. wow. Tak trochu mi to připomnělo Ztraceny. Akorát, že nejsou ztracení. Naopak, všichni vědí, kde jsou. A všichni je chtějí mrtvé. Sounds cool to me :) pořád je tu ostrov, žádná cesta ven, charaktery velmi blízké Jackovi, Kate i Sawyerovi a... "záhadno" vystřídala konspirace. K tomu slušná dávka akce, obrovský potenciál možností, skvělé obsazení.. sakra, já si asi našel nového favorita letošní sezóny. Tak uvidíme s čím se ještě Last Resort vytasí, pro začátek se představil více než dobře. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,BOJOVALI JSME, ABYCHOM SE DOSTALI DOMŮ“...... /// Co by se tak mohlo stát, kdyby armáda (ta americká, ty zůstaň v klidu bratře plukovníku…) válčila sama se sebou. Na vostro a jadernejma…. tohle by mohlo zaujmout i nemilitantně založený jedince! O cti (nejen vojenský), přátelství, důvěře, odvaze a vo tom, co stojí za to bránit. A taky spousta důkazů, že každá akce vyvolává reakci. Škoda, že to vobčas lehce zahapruje (ale co, je to jen seriál…), a že totálně nezvládli závěr (myslím v rámci zajímavosti…). Zábavný béčko, který u mě v klidu poráží takovej Strike Back. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám seriál, kterej má na konci konec. 2.) Stejská se mně po ostrově. 3.) Přemejšlím, jestli mně bude 17 jadernejch zbraní a mikrofon stačit k založení vlastního státu. 4.) Thx za titule ,,xtomas252“, ,,johnny.ka“ a ,,Mischa“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ** ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Shawn Ryan se tradičně vytasil s námětem, který je nosný jako máloco jiného. Jenže namísto některé z kabelovek, které se nebojí kopnout do vosího hnízda, se toho ujmula na jistotu hrající komerční ABC. A vše "třaskavé a nosné" z tématu se tak naprosto zazdívá na vedlejší kolej. Když se k tomu přičte i otřesně neherecké obsazení a recyklace kulis po Lostech, tak vlastně již vůbec nepřekvapí, že tohle je béčko se vším všudy. A navzdory všemu výše zmíněnému vlastně až překvapivě dobré béčko. ()

Galerie (224)

Reklama

Reklama