Abych se přiznal, jsem hodně smutnej, že Go On nemá pokračování a uťali ho po první sérii. Některý díly byly fakt špatný, občas mi hrozně vadilo, jak si některý "typický" charakteristiky a zájmy pro tu kterou postavu v jednotlivých dílech tvůrci tahali z prrele jen proto, že se jim to hodilo v ten moment a absolutně nic tomu předtím nenapovídalo. A spousta dalších věcí. Na druhou stranu, ačkoliv je King starší Chandler, hrozně jsem se bavil a většina postav mi fakt přirostla k srdci a zvykl jsem si na ně tak, že jsem se fakt těšil na každej další díl. Ani ne tak kvůli nějaký rozuzlení nebo kdoví čemu, spíš proto, že některý momenty, situace a repliky mi přišly tak opravdový, tak milý a přirozený, že jsem zkrátka nemoh odolat. a myslim, že si to rád někdy pustim znovu, ačkoliv se Go On nezařadí mezi moje nejoblíbenější seriály ani náhodou. Ale příjemných dvacet minut jednotlivých dílů se tomu upřít nedá.(1.5.2014)

Excentrickému vtipálkovi zemře žena, kterou nesmírně miloval. Matthew Perry hraje muže, jenž používá humor jako obranu před vlastní bolestí a i proto je jeho postava zatím mnohem zajímavější, než všechny jeho dosavadní variace na Chandlera. Černý humor a nevypočítatelnost Perryho postavy - pokud Silveri nezvolí příliš ujetou cestu, mohlo by se jednat konečně o sitcom se silným ústředním hrdinou. Pilot byl slušný.(12.8.2012)

Matthew Perry hýří optimismem a vtípky, ale jen na venek. Zemřela mu žena a ve jeho firmě jsou si jistí, že musí absolvovat skupinovou terapii pro vyrovnání. A tam se teda dějí věcí. Rozhodně vtipným okamžikem je soutěž uspořádaná právě Matthewem, když vedoucí skupiny má zpoždění. Parta lidí s různými životními osudy se předhání v tom, kdo má život horší a vytahují nejstrašnější zážitky jako esa z rukávů. Každý díl měl opravdu něco do sebe, super ukázka toho, že i na problémy jde nahlížet jinak. Hodně povedený sitcom s vážnými tématy.(31.5.2013)

Tahle loňská novinka mi bude v příští seriálové sezóně chybět nejvíc. Sympatické postavy na každém rohu, hvězda Přátel stále ve výtečné formě a dobře napsaný scénář, který se nebojí černého humoru a ani řady dojemných situací. Dohromady to pak funguje až překvapivě dobře. Ano, pár chybiček a slabších epizod by se našlo, ale i tak šlo o jediného svěžího zábavného nováčka, jenž dokázal pobavit více, než řada jeho zajetých konkurentů. Škoda, že ani tento seriálový pokus Perrymu nevyšel, jelikož stále dokáže utáhnout vlastní projekt a ze staré přátelské party je rozhodně ten nejtalentovanější. Na to ale bohužel asi diváci neslyší. P.S.: Ryanovu cute sekretářku Carrie chci domů! A to hned!(23.5.2013)

Perry mi hodně připomíná McHaleho z Community. Ostatně celý seriál mi připadá jako jemná variace na Community - pro mne ale slabý odvar. Nevím jestli je to nostalgií kvůli Perrymu (Přátelé jsou nelepší seriál na světě!!!), nebo tím, že Community ještě nezačala nová sezóna. Každopádně vůbec to není špatný a že se u toho nesměju?! Hlavně se nenudím a chvíle jsou to příjmeně strávené.(2.11.2012)