Reklama

Reklama

Jezero 4: Poslední kapitola

(TV film)
  • USA Lake Placid: The Final Chapter (více)

Reba (Yancy Butler) pracuje pre správu lesov a má za úlohu vyhubiť krokodílov v Čiernom jazere. Spolu s armádou miesto oplotia elektrickými káblami a zamedzia im pohyb za potravou. Ako sa ale ukáže, krokodíly sa pre prežitie uchýlili ku kanibalizmu a stali sa z nich oveľa silnejšie a agresívnejšie tvory. V okolí jazera tiež číha partia pytliakov majúcich zálusk na krokodílie vajcia, za ktoré sa na čiernom trhu platí zlatom. Keď jedného dňa zostane plot do rezervácie omylom otvorený, príde k jazeru autobus plný študentov, ktorí netušia, aké agresívne a nebezpečné monštrá sa v tunajšej vode skrývajú. Dokáže agentka Reba v spolupráci s miestnou šerifkou, ktorej dcéra je jednou zo študentiek, vysokoškolákov zachrániť? (TV Dajto)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (37)

hladass 

všechny recenze uživatele

Takže Yancy Butler nakonec trojku přežila... Což samozřejmě není nic zásadního, jen se na její nepříjemný, rádoby drsňácký projev budu muset dívat ještě v jednom díle... Musím říct, že u prvního dílu Lake Placid jsem se neskutečně bavil, dvojka a trojka už byly nudné animal horory, plné digitálních krokodýlů, ale hlavně jim chyběl černý humor a nadhled prvního dílu... A čtyřka v trendu nastoleném předešlými díly zcela nesmyslně pokračuje.... Na druhou stranu přibylo více krve a dokonce i pár hororových momentů a hlavně jedna hororová ikona... Je jen škoda, že Robert nedostal větší prostor, určitě by si ho zasloužil, ale co už, hlavně že ve filmu pobavil a co si budeme nalhávat, na tenhle kus jsem se podíval jen kvůli němu.... Těm ,kterým se líbily i předešlé dva díly, The Final Chapter určitě sedne, ostatní by si jeho shlédnutí měli hodně rozmyslet... Jo a i čtvrtý díl Pátku 13 měl podtitul The Final Chapter, doufám, že tahle podobnost je jen čistě náhodná.... ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

„Skočit do vody plné krokodýlů je moc chytrý. Chytrý? To ne. Sranda? Přímo kurevská…“Ani neúspěch předešlého dílu nezabránil společnosti UFO natočit další pokračování, které se velice podobá svému předchůdci. Tím myslím především kvalitou, která zdaleka nedosahuje ani průměru. Opět se zde setkáváme s ohranou písničkou ve stylu – přerostlí krokodýlové se nesmí zabíjet! Je potřeba je chránit, i když někoho zabijí! Jako velký obdivovatel prvního dílu jsem docela zklamaný, kam až se tato série dopracovala a to především hodně špatnými digitálními triky (potažmo visáží samotných krokodýlů). Ti však nejsou jedinou slabinou filmu, těch je zde opravdu spousta. Od podprůměrných hereckých výkonů, přes trapné hlášky, kupu nelogičností až po vychrstlé kýbly malinovky, která ani nevypadá jako krev. ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Lake placid neustále padá do větších sraček. Tedy tenhle díl není vyjímkou. Jednička je jeden z nejlepších krokodýlích filmů na světě. Dvojka je celkem sranda, trojka je ztěží průměrná. No a tahle čtyřka je už jenom podprůměrná. A nezachrání jí ani Englund, který tu hraje celkem slušnýho vola(sakra věřily by jste kolik tomuhle chlapovy je? A při tom vypadá stále dobře). Nicméně efekty jsou o proti předchozím dílům celkem i lepší. Co mě ale vadilo bylo to že Paulovy udělaly asi repliku krokodýlí huby a tak jí hojně využíval a po čase to bylo už obehraný. Herci byly strašní a Butlerovou zrovna nemusím a to hlavně když hraje drsnou ženskou. Aspoň že jsem se celkem bavil. Ale mi můžeme doufat že to je opravdu Final chapter. ()

PetrPan 

všechny recenze uživatele

Debilita scénáře je natolik úžasná, že ani čtverku nemůžu vyodpadovat. Uzavřeni v oplocené ohradě s krokodýly, od jejíhož zámku minimálně jeden z nich zná kód, přesto se slovy: "Na jezeře nás líp najdou", hrdinové odplouvají na malém člunu vstříc hordám krvelačných krokocosi. Až na jedničku celou tuhle sérii obestírá jedna záhada, proč, sakra, nikoho nenapadne jít prostě pryč od jezera? Mám takové tušení, že by to pro přežití byl vcelku dobrý nápad. Poslední, díkybohu, díl se snaží být temně krvavý, bohužel to několik šplouchanců digikrve nezajistí a Robert Englund taky ne. Jsem rád, že mám tenhle výlet do filmového bahna za sebou a přes všechno utrpení, rozhodně nelituji. Hledání svatého grálu v podobě nejhoršího filmu všech dob stále pokračuje a Žralokonádo dosud nepřekonáno. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Pôvodný film "Lake Placid" bol celkom podarený béčkový horror o vraždiacom krokodílovi, ktorý vyčíňal v horskom jazere v Maine. Dal som mu tri hviezdičky. Návrat ku jazeru "Lake Placid 2" bol nudný. Druhú časť som ohodnotil iba jednou hviezdičkou. Tretie pokračovanie "Lake Placid 3" bola rovnaká hlúposť ako dvojka. Štvrtá časť "Lake Placid 4" má podtitul "Posledná kapitola". A ja len dúfam, že to bude naozaj posledný film z tejto krokodílej série. Pretože sa na to už naozaj nedá pozerať. * ()

Galerie (3)

Zajímavosti (3)

  • Keď sa jedna z postáv nabodne na konár, najskôr jej trčí konár z ľavej strany hrdla. O niekoľko sekúnd už z opačnej strany. (beso74)
  • Na začiatku filmu moriak blížiaci sa k elektrickému plotu vydáva zvuky bez toho, aby otváral zobák. (beso74)
  • Prvý film zo série Lake Placid, v ktorom sa vrátila nejaká z postáv. Konkrétne Yancy Butler ako Reba. (beso74)

Reklama

Reklama