Jezero 4: Poslední kapitola (TV film)

Lake Placid: The Final Chapter

Kes Bonnet

Kostýmy:

Nikolai Kirilov
  • PetrPan

Debilita scénáře je natolik úžasná, že ani čtverku nemůžu vyodpadovat. Uzavřeni v oplocené ohradě s krokodýly, od jejíhož zámku minimálně jeden z nich zná kód, přesto se slovy: "Na jezeře nás líp najdou", hrdinové odplouvají na malém člunu vstříc hordám krvelačných krokocosi. Až na jedničku celou tuhle sérii obestírá jedna záhada, proč, sakra, nikoho nenapadne jít prostě pryč od jezera? Mám takové tušení, že by to pro přežití byl vcelku dobrý nápad. Poslední, díkybohu, díl se snaží být temně krvavý, bohužel to několik šplouchanců digikrve nezajistí a Robert Englund taky ne. Jsem rád, že mám tenhle výlet do filmového bahna za sebou a přes všechno utrpení, rozhodně nelituji. Hledání svatého grálu v podobě nejhoršího filmu všech dob stále pokračuje a Žralokonádo dosud nepřekonáno.(15.10.2015)

• Rebbit

Herecký výkon Yancy Butler je příšerný, ono celkově jsou výstupy herců velice amatérské, ale u ní bylo vidět, že je v tomto filmu snad z donucení u jejího výrazu bych se jí dokonce bál zeptat jestli můžu jít do hospody.... Krokodýlové: to je děs a hrůza, zdá se mi, že čím více vymožeností máme, tím režie Lake placid na to kašle a snaží se vytvořit co nejhorší efekty na které se pomalu ani nedá koukat...(15.3.2013)

• Jayem

Akože 2 a 3 neboli žiadne zázraky ale oproti tomuto to boli oskarové filmy. Praktický po 5 minútach som vedel že to bude na odpad ale pozeral som ďalej a čakal že to vytiahne aspoň na 1 hviezdičku. Ale s prichádzajúcimi minútami sa to neustále len zhoršovalo a ja som si pri pozeraní spomenul snaď na všetky nadávky ktoré poznám. V predchádzajucich častiach sa človek sem-tam aspoň zasmial ale tu sa dá jedine krútit hlavou ako na taku kravinu mohol niekto dobrovolne dať peniaze.(11.3.2013)

• Terva

Již od dvojky je to strašná blbost, ale přesto jsem neodolal. Stále snad věřím na zázrak? Původní snímek byl perfektní. Skvěle herecky obsazený, plný vtipu a sarkasmu, s dobrou hudbou a povedenou akcí. Tak je tu čtvrté pokračování. A tady už jsem řval smíchy (sarkasmus), když se totiž krokodýl rozeběhl za jedoucím autem, to musíte vidět - strašný. Ne ani na to nekoukejte. Už jen triková stránka této scény je směšná. CITÁT - Sakra, musíme vysmahnout!!.......... Je to sice hrůza, ale když přimhouříte oko, raději obě oči, tak se na to dá koukat. Nápady to má, ale jsou silně nevyužitý a erotický scény i pěkný holky, nedělají film filmem. Kamera nepředvede nic nového, hudba je "hluchá" a používá pasáže s prvního filmu, triky jsou....tedy spíš nejsou a gore scény obstarává jen kýbl naředěným kečupem. CITÁT - Došli jeleni...... A k chybám? Řekněte mi, kde ti frajeři sehnali takové pěkné vodní skútry, když na výlet jedou autobusem bez přívěsu? Asi je mají složené v báglech na zádech. CITÁT - Celý svět je záchod......... A ještě jeden postřeh, nebo spíš rada: Nechcete aby vás sežral krokodýl a jste osmnáctiletá dívka? Uchopte levou rukou dolní čelist krokodýla, pravou rukou horní čelist krokodýla a tlačte od sebe. Co na tom, že krokodýl má čtyři metry, to hravě zvládnete. CITÁT - Britney potřebuje hlavu.......... Tak jsem se té ubohosti celkem chechtal až jsem tomu snímku vychechtal jednu hvězdu.(20.4.2013)

• Campbell

Lake placid neustále padá do větších sraček. Tedy tenhle díl není vyjímkou. Jednička je jeden z nejlepších krokodýlích filmů na světě. Dvojka je celkem sranda, trojka je ztěží průměrná. No a tahle čtyřka je už jenom podprůměrná. A nezachrání jí ani Englund, který tu hraje celkem slušnýho vola(sakra věřily by jste kolik tomuhle chlapovy je? A při tom vypadá stále dobře). Nicméně efekty jsou o proti předchozím dílům celkem i lepší. Co mě ale vadilo bylo to že Paulovy udělaly asi repliku krokodýlí huby a tak jí hojně využíval a po čase to bylo už obehraný. Herci byly strašní a Butlerovou zrovna nemusím a to hlavně když hraje drsnou ženskou. Aspoň že jsem se celkem bavil. Ale mi můžeme doufat že to je opravdu Final chapter.(10.3.2013)