Jezero 4: Poslední kapitola (TV film)

Lake Placid: The Final Chapter

Kes Bonnet

Kostýmy:

Nikolai Kirilov
  • kaylin

„Jezero 4: Poslední kapitola“ je jedním z těch filmů, které mě naprosto ničí tím, jak moc se v některých momentech snaží vypadat jako něco víc, než čím skutečně jsou. Je to béčková absurdnost, ale přitom se v některých scénách tváří jako hlubokomyslný mainstream. Proč se musí takové kraviny brát až tak strašně vážně? Kdyby to byla jen blbost, jízda na střele, bylo by to zajímavější, vtipnější a neotravovalo by vás to. Jenže tohle prostě „Jezero 4: Poslední kapitola“ nesplňuje. Špatné zakončení série. Doufám, že je opravdu poslední.(21.4.2014)

• PetrPan

Debilita scénáře je natolik úžasná, že ani čtverku nemůžu vyodpadovat. Uzavřeni v oplocené ohradě s krokodýly, od jejíhož zámku minimálně jeden z nich zná kód, přesto se slovy: "Na jezeře nás líp najdou", hrdinové odplouvají na malém člunu vstříc hordám krvelačných krokocosi. Až na jedničku celou tuhle sérii obestírá jedna záhada, proč, sakra, nikoho nenapadne jít prostě pryč od jezera? Mám takové tušení, že by to pro přežití byl vcelku dobrý nápad. Poslední, díkybohu, díl se snaží být temně krvavý, bohužel to několik šplouchanců digikrve nezajistí a Robert Englund taky ne. Jsem rád, že mám tenhle výlet do filmového bahna za sebou a přes všechno utrpení, rozhodně nelituji. Hledání svatého grálu v podobě nejhoršího filmu všech dob stále pokračuje a Žralokonádo dosud nepřekonáno.(15.10.2015)

• Matli

Stupidita pokračuje. ´´hlavní´´ hrdinka z předchozího dílu je stále nesympatická a bez hereckého talentu. Scénář mimo mísu a sám bych to snad natočil líp. Jediná kladná věc je přítomnost největší hororové ikony Englunga neboli Fredyho Crugera, ale ani ten to nespasil, možná, kdyby mu dali více prostoru. 4%(6.11.2015)

• lioncel

Takovéto roztomilé taškařici já prostě tak nějak nemohu dát odpad, jednak proto, že v tom hrají “zasloužilá“ Elisabeth Röhm / Sheriff Giove a slibná Poppy Lee Friar / Chloe, dále proto, že jsem se opravdu po celou dobu dobře bavil a k tomu v neposlední řadě dokonce i trošku poučil: nejnebezpečnější druh krokodýla na celém světě, je ten Krokodýl Lesní od místního Lake Placid …(21.4.2013)

• hladass

Takže Yancy Butler nakonec trojku přežila... Což samozřejmě není nic zásadního, jen se na její nepříjemný, rádoby drsňácký projev budu muset dívat ještě v jednom díle... Musím říct, že u prvního dílu Lake Placid jsem se neskutečně bavil, dvojka a trojka už byly nudné animal horory, plné digitálních krokodýlů, ale hlavně jim chyběl černý humor a nadhled prvního dílu... A čtyřka v trendu nastoleném předešlými díly zcela nesmyslně pokračuje.... Na druhou stranu přibylo více krve a dokonce i pár hororových momentů a hlavně jedna hororová ikona... Je jen škoda, že Robert nedostal větší prostor, určitě by si ho zasloužil, ale co už, hlavně že ve filmu pobavil a co si budeme nalhávat, na tenhle kus jsem se podíval jen kvůli němu.... Těm ,kterým se líbily i předešlé dva díly, The Final Chapter určitě sedne, ostatní by si jeho shlédnutí měli hodně rozmyslet... Jo a i čtvrtý díl Pátku 13 měl podtitul The Final Chapter, doufám, že tahle podobnost je jen čistě náhodná....(1.10.2012)

• - Prvý film zo série Lake Placid, v ktorom sa vrátila nejaká z postáv. Konkrétne Yancy Butler ako Reba. (beso74)

• - Na začiatku filmu moriak blížiaci sa k elektrickému plotu vydáva zvuky bez toho, aby otváral zobák. (beso74)

• - Keď sa jedna z postáv nabodne na konár, najskôr jej trčí konár z ľavej strany hrdla. O niekoľko sekúnd už z opačnej strany. (beso74)