Jezero 4: Poslední kapitola (TV film)

Lake Placid: The Final Chapter

Kes Bonnet

Kostýmy:

Nikolai Kirilov
  • Rebbit

Herecký výkon Yancy Butler je příšerný, ono celkově jsou výstupy herců velice amatérské, ale u ní bylo vidět, že je v tomto filmu snad z donucení u jejího výrazu bych se jí dokonce bál zeptat jestli můžu jít do hospody.... Krokodýlové: to je děs a hrůza, zdá se mi, že čím více vymožeností máme, tím režie Lake placid na to kašle a snaží se vytvořit co nejhorší efekty na které se pomalu ani nedá koukat...(15.3.2013)

• PetrPan

Debilita scénáře je natolik úžasná, že ani čtverku nemůžu vyodpadovat. Uzavřeni v oplocené ohradě s krokodýly, od jejíhož zámku minimálně jeden z nich zná kód, přesto se slovy: "Na jezeře nás líp najdou", hrdinové odplouvají na malém člunu vstříc hordám krvelačných krokocosi. Až na jedničku celou tuhle sérii obestírá jedna záhada, proč, sakra, nikoho nenapadne jít prostě pryč od jezera? Mám takové tušení, že by to pro přežití byl vcelku dobrý nápad. Poslední, díkybohu, díl se snaží být temně krvavý, bohužel to několik šplouchanců digikrve nezajistí a Robert Englund taky ne. Jsem rád, že mám tenhle výlet do filmového bahna za sebou a přes všechno utrpení, rozhodně nelituji. Hledání svatého grálu v podobě nejhoršího filmu všech dob stále pokračuje a Žralokonádo dosud nepřekonáno.(15.10.2015)

• kaylin

„Jezero 4: Poslední kapitola“ je jedním z těch filmů, které mě naprosto ničí tím, jak moc se v některých momentech snaží vypadat jako něco víc, než čím skutečně jsou. Je to béčková absurdnost, ale přitom se v některých scénách tváří jako hlubokomyslný mainstream. Proč se musí takové kraviny brát až tak strašně vážně? Kdyby to byla jen blbost, jízda na střele, bylo by to zajímavější, vtipnější a neotravovalo by vás to. Jenže tohle prostě „Jezero 4: Poslední kapitola“ nesplňuje. Špatné zakončení série. Doufám, že je opravdu poslední.(21.4.2014)

Po trojce (která se mi kvůli nesympatickým postavám moc nelíbila) celkem příjemné překvapení. Na jedničku to sice nemá ale dvojce se to směle vyrovná. Líbilo se mi že se vrátila Reba (kterou jsem měl jedinou rád ve trojce) a taky tu bylo dost krvavých a brutálních scének. Díky elektrickým plotům mi to kapku připomínalo Jurský park, jen s krokodýly.(10.4.2015)

• lioncel

Takovéto roztomilé taškařici já prostě tak nějak nemohu dát odpad, jednak proto, že v tom hrají “zasloužilá“ Elisabeth Röhm / Sheriff Giove a slibná Poppy Lee Friar / Chloe, dále proto, že jsem se opravdu po celou dobu dobře bavil a k tomu v neposlední řadě dokonce i trošku poučil: nejnebezpečnější druh krokodýla na celém světě, je ten Krokodýl Lesní od místního Lake Placid …(21.4.2013)

• - Na začiatku filmu moriak blížiaci sa k elektrickému plotu vydáva zvuky bez toho, aby otváral zobák. (beso74)

• - Prvý film zo série Lake Placid, v ktorom sa vrátila nejaká z postáv. Konkrétne Yancy Butler ako Reba. (beso74)

• - Keď sa jedna z postáv nabodne na konár, najskôr jej trčí konár z ľavej strany hrdla. O niekoľko sekúnd už z opačnej strany. (beso74)