Pár nenormálních aktivit

• USA A Haunted House (více)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiální text distributora)

C0r0ner

Samozřejmě je to stejná idiotská debilita jako v podstatě všechno z produkce Wayansů, ale co? Mě to baví, zasměji se a velmi nenáročně odreaguji. Ta nízká čísla naprosto chápu, ale já jsem odjakživa na těchhle sračkách ujížděl a málokdy mě podobné snímky zklamou. Po hříchu je to lepší než originál, který to paroduje. 70% ()

campix

Na podobných parodiích si občas ujíždím. Série Scary Movie je pro mě téměř kultem (alespoň první tři díly) a tak mě potěší každá alespoň v rámci mezí povedená parodie, a že těch v poslední době opravdu moc nebylo. A Haunted Hause splňuje několik klasifikací povedené parodie - stopáž je rozhodně snesitelná, dávkování vtipů je smrtelné, proto že nějaký prostě povést musí a také ikonická hlavní postava, která film dokáže utáhnout a tou Marlon Wayans rozhodně je. Kvalitou film rozhodně neohromí, ale já se bavil a povedené vtípky vyvažují ty špatné. Dobrá parodie Paranormal Activity, ale další projekci už vynechám. ()

Immortal17

:D Musím se smát jen co si vzpomenu na scénu v noci, jak práskly dveře a postel se pohnula, Marlon Wayans s hysterickým řevem vyběhl na chodbu, nezapomenutelné. :D Nemohu říct, že jsem se nepobavila, smála jsem se šíleně jako už dlouho ne, ovšem říkám si, že větší ptákovina snad neexistuje. :D Možná, že své hodnocení ještě jednou zvážím. :) ()

Mol

Taková ta klasická parodie jako jsou všechny tyhle made in USA. Musím, ale říct, že párkrát jsem se fakt zasmál od plic a že ústřední duo Kisha a Malcolm byly super, za to ostatní herci byly takový nevýrazní. ()

URBAN

Upřímně jsem čekal nějákou blbost protože PA je už parodie sama na sebe , ale v tomhle zpracování se mi líbí mnohem víc než původní originál musím říct dlouho jsem se tak nenasmál ( 21.4.13/MAC ) ()

Nivenx

Už před několika lety jsem říkal, že parodie by se měli odporoučet a ono pořád nic. Nevím co na tom mají a vtipy už jim dávno došly a jedná se o stupidní kecy a celé je to neuvěřitelně trapné a nezajímavé. 10% ()

Triple H

Blbina, pri ktorej som sa veľmi nenasmial. Ale malo to príjemnú energiu, a Wayans je celkom pohodový čiže OK na oddychový večer. ()

Estrellita

Tahle parodie má štěstí v tom, že ve většině případů odhadla meze vtipnosti a trapnosti. Opravdu si myslím, že Marlon Wayans sám o sobě není o moc horší než celý "scary movie team". Takovehle voloviny se totiž ještě zvládnout dají a dokonce i pobaví. 60% ()

A.Beech

Miestami som sa fakt bavil, miestami to bolo trápne. Určite som sa ale nenudil. Cedric the Entertainer je pre mňa super komik, scény s ním stáli za to. A teplý senzibil? Tak toho fakt nekomentujem (parádna postava) :D ()

Motinski

Lepšie ako konkurečné Scary Movie 5. Od moderných paródií neočakávam nič dobré a možno práve preto ma Pár nenormalních aktivit prekvapilo. Wayansove grimasy mi ku koncu už síce liezli na nervy, no väčšinou to bola fakt celkom zábava. A farár v podaní Cedrica the Entertainera dokonalý. Uletené, svojské, občas trápne ale určite kvalitnejšie ako by ste čakali. ()

tatanapope

Parodie na film Paranormal Aactivity, u kterého se dá sem tam i dobře zasmát, ale sem tam je to taky trošku tuctové, každopádně se to docela drželo původního filmu, co taky oceňuji a průměr si to určitě zaslouží. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 /leden - únor ()

Lachtaan

Definice slova ptákovina ve filmovém průmyslu? Jednoznačně cokoliv, co má jakékoli dočinění s Marlonem Wayansem. Ačkoli většinu filmových amerických 'komiků' vyloženě nemusím, od dob Scary Movie, které je dnes mezi parodiemi klasikou, jsem trochu sednul na lep právě tomuhle chlápkovi. A vyjmo příšernost jménem Fifty Shades of Black natočil množství hrůzostrašně špatných, ale zábavně potrhlých komedií. Z parodie na jednu z nejvýdělečnějších hororových sérií všech dob (zohlednění zisku) se ve finále vyklubala vtipná směsice nesmyslných scének, na které dodnes s úsměvem na tváři rád vzpomínám. ()

BROKEN_

Myslel jsem si, že se pobavím, místo toho přišel trapný humor a k tomu všemu obří nuda. Marlon Wayans je největší pozér jakého jsem kdy viděl. Jediný co funguje, jsou možná nějaké jednotlivé vtipné scény, ale jako celek, to vážně ne. Ano já vím, je to parodie, ale na mě to bylo dost ubohý. Dvojce dám šanci, jelikož jsem viděl nějaké scény, které mě hodně pobavili, tak uvidíme, snad to to nebude taková nuda jako jednička. ()

kinghome

Povedená parodie, která umí pobavit, ale u se u některých hlášek a záběrů cítíte vážně trapně. Pořád to byla ale lepší, než paranormal activity. Více zábavy a více akce. Překvapil mě výkon Marlona, který hraje vážně dobře a pokaždé, když tam byl, tak hodil nějakou hlášku u které se zasmějete. Na pobavení úplně dostačující. Není to žádní veledílo, ale dalo se na to koukat a celkem to i pobavilo. Pár vtipů se opravdu nevyvedlo a já se cítil trapně za výkony herců, ale to se musí u parodie očekávat. 60% ()

ecceHOMMO

Pár nenormálnych aktivít??? Skôr pár dobrých nápadov v kravinci. Kto však má rád paródie, ten si čo to s Wayansom užije. ()