Spectre

• Velká Británie Spectre (více)
Velká Británie / USA, 2015, 148 min

Režie:

Sam Mendes

Hudba:

Thomas Newman

Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Monica Bellucci, Ben Whishaw, Naomie Harris, Dave Bautista, Andrew Scott, Rory Kinnear (více)

James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu známé zločinecké organizace. Postupně rozplétá složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o SPECTRE. (Forum Film CZ)

Sidenius

Uff.. trvalo to tři večery, pokaždé jsem po cca 35ti minutách usnul. Nejsem fanda bondovek a už vůbec ne těch nových. Nicméně snažím se k tomu přistupovat bez předsudků. Děj mi jako u posledních bondovek nebavil, film je neskutečně rychlý, bojový, pořád plný scén kde hoří auta, baráky, města lidi :-) Asi jeden z prvních filmů (ale určitě nějaký šťoura řekne že ne) kde nezemře Bondgirl, prostě pro mne neskutečně drahá kravina. Musím jen pochválit efekty které jsou ale v každém bondovi téměř nadčasové a proto 3 hvězdy. ()

Tomulka

Mám poněkud rozporu plné dojmy. Na jednu stranu docela dobrý díl, kamera režie, atmosféra a hlavně herecké výkony Christophera Waltze, Bena Whishawa (je opět fakt dobrej) a také Léa Seydoux předvedla velmi zajimavý herecký výkon. Její mimika tváře je super. Ale na druhou stranu opět (jako ve Skyfall) mně nebaví používání zápletek, postav a scén z minulých dílů Bonda. Svátek smrti ještě šel (Žít a nechat zemřít) , ale scéna ve vlaku (Srdečné pozdravy z Ruska) trapné. A co se týče organizace Spectre , bílé kočky a Blofelda to snad už je vážně PŘÍLIŠ. To už se dneska nedá v Hollywoodu vymyslet nic originálního? Prototyp Bond auta tragický co se týče vybavení!!! A úvodní píseň slabá nezajimavá. Aspoň vizuálně byl úvod dobře proveden. Pro fanouška Bonda nutnost vidět. PS.: klasické hlášky představení a drink mám rád a fandím jim a nové hlášky (hlavně rozmluvy s Q) fakt dobře trefené! ()

Wixenn

Vždy keď vyjde nová bondovka mám chuť si ju nepozrieť, pretože akčáky moc nemusím. Ale zatiaľ vždy ma zvedavosť (and crush on Daniel Craig) doviedla k tomu aby som si daný film pozrela. Podľa môjho názoru bol rovnako dobrý ako skyfall ak nie lepší. Dlhá stopáž mi vôbec nevadila film mal čo ponúknuť celých 150 minút,nechýbalo napätie, akčnost a prekvapivosť. Ale bez Craiga by to proste nebolo ono, je to James Bond n.1 ()

S.Fisher

Nejlepší ze všech čtyř dílů s Craigem.Je zde přítomna akce,humor,romantika,vše co v Bondech být musí.Skvěle propojený příběh,který je provázán s předchozími díly a skvělý výkon Christopha Waltze,jako hlavního záporáka.Dávám 5 hvězd.10/10 IGN. ()

Labacan

Bond zjavne potrebuje reštart.. Nezmyselné, neuveriteľné a neuveriteľne nezmyselné.. Len značka Bonda už asi nepredá... ()

katherine7

Pro mě nejslabší bondovka s D. Craigem. velké zklamání. Neukázali nám nic nového.. zase se jen snažili všechno pospojovat aby vše navazovalo, ale neměla jsem z toho vůbec dobrý pocit. Ani nemám chuť se v tom pitvat.. Neodpustím si však zmínku o Bond girls.. katastrofa! Monica Bellucci se zde ukáže tak deset minut (jestli to náhodou není ještě moc) a z toho se šest minut plazí po Bondovi. Další Bond girl, naše blonďatá krasavice, podle mě nemá charizma, jaké by Bond girl měla mít. Jasně, byla zajímavá, když to vezmu z trochu jiného pohledu, ale podle mě se takový typ do bondovky prostě nehodí. Jsem vážně ráda, že jsem na to nešla do kina. Nejspíš bych se tam rozbrečela a vyčítala bych si, že vyhazuju peníze za kraviny. Za mě slabé 3*. ()

hesonic

25 let zpátky by to byl možná dobrý film. Dnes je to jen nudným způsobem zrecyklovaná nuda. Film nepřinesl nic nového. Žádnou novou scénu, kterou by ještě nebylo vidět a žádnou novou myšlenku. ()

kubixix

Pokud jsem si myslel, že předchozí díl je pouhé lehké ukročení směrem do strany, tedy ani k lepšímu, ale ani k horšímu, zde jsem přesvědčen, že s Bondem se začínám loučit. Vzpomeneme-li si, proč jsme se všichni na Bonda koukali, zjistíme, že to nebylo kvůli vývoji jeho osobnosti nebo kvůli jeho vztahům z minula. Byla to doslova čistá akce jednoho namakaného agenta, který je idolem žen a pije suché Martiny. Tyto hodnoty jsou zde naprosto vědomě pošlapávány. Dokonce se zdá, že i když se herců na Bondově postu vystřídalo několik, jeho postava stárne. Copak se vidělo, že by byli Sean Connery nebo Timothy Dalton zmláceni do nevědomí? Chudák Craig. ()

mansonn

podla mna najhorsi diel Danielovych bondoviek. Je na case, zasa prekopat Bonda a obsadit ineho herca, ktory zvladne aspon 2 vyrazy tvare :-)Vsetko tu uz bolo a pricom sa snazili predchadzajuce nechat posobit "realisticky" toto im uletelo ako pinpongova lopticka v tornade. ()

bad_azz

Nejhorší Bond, kterého jsem viděl. Začátek vypadá velmi nadějně, ale postupem času je film nudnější a nudnější. O to víc mě fascinuje, že je vše roztaháno do 150 minut. Jedna hvězda je za zvuk, druhá za výkony herců, a půlka hvězdy je za vizuál. 2,5/5 ()

johny68

Bohužiaĺ sklamanie. Velkolepé a nákladné, to je asi všetko. Film pre "násťročných" ktorý žije len zo svojej značky.Craig ako vosková figurína úplne stráca na charizme. Nič nové a stále sa opakujúci naivný scénár.. ()

Moredogs

Na prvom mieste u mna z craigoviek je casino royal po nom idu skyfall, quantum of solace a na konci spectre. Bohu žial je to podla mna to najhoršie od craigoveho bonda i ked to nie je zly film a aj sa mi pačil no oproti prvym trom nie je to nič moc, akoby tvorcovia upustili od snahy a vyšiel z toho tento tak trochu klišovity bond. ()

durkes

No myslím, že určite jedna z najslabších bondoviek. Miestami to bola až paródia na bondovky. Dovolím si podotknúť, že už aj Craig je zrelý na výmenu.......a taká nevyrázna bondgirl tu ešte nebola......chémia zo zostárnutým Jamesom vôbec nefungovala a bola až neprirodzená.......Celé zle. ()

Kobrda

Do kina jsem nešla s bůh ví jakým očekáváním, spíš jen kvůli tomu, že jsem měla lístky zdarma a v kině bylo jen toto a nebo nic... A více jsem litovat ani nemohla! Zklamání roku 2015! Naprosto nesmyslně Bond chodí z pasti do pasti, neráčí si je ani nijak ''špiónsky'' vyřešit a hned skočí do další tupé pasti. Dialogy naprostá katastrofa... Slyšela jsem že se prý jedná o jedinou Bondovku, která je jaksi ''psychologická''. Tak to teda nevím... Je to taková škoda. PROPADÁK! ()

Milole

Uff, fuj, bleééé... Tak, s Bondovkami som už nadobro skončil. Rozhodovanie medzi odpadom a jednou hviezdičkou bolo ťažké, ale nakoniec som usúdil, že tú jednu si predsa len zaslúži. A to zaslúžene!!! Infantilnosť na každom kroku ! ()

Elwyn

Jestliže Skyfall čtyři, tak Spectre musí mít tři, víc tam toho nebylo,... a nudit se při Bondovi?, to přece nelze tolerovat. ()

zekon

Nesympatický Craig opět na scéně. I tentokrát se to dá vydržet oproti předminulým hnojům, ale když oni to klišé berou opravdu tak neskutečně vážně. A horšího herce pro Bonda si fakt vybrat nemohli. Nuda, klišé, žádný dojem a hlavně maglajz postav a historie. 150 minut si tohle rozhodně nezasloužilo a srazilo to film hodně dolů. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Kolik stála reklamní kampaň na nového Bonda?

Kolik stála reklamní kampaň na nového Bonda?

09.10.2021

Nové bondovce Není čas zemřít se v kinech daří. Snímek s loučícím se Danielem Craigem má z mezinárodních trhů už přes 120 milionů dolarů, po druhém víkendu míří přes 150 milionů, a americká premiéra… (více)

Bond s Venomem vládnou kinům

Bond s Venomem vládnou kinům