Reklama

Reklama

Kód 37

(seriál)
  • Belgie Code 37
Belgie, (2009–2012), 31 h 51 min (Minutáž: 43–54 min)

Hrají:

Veerle Baetens, Michael Pas, Marc Lauwrys, Gilles De Schryver, Geert Van Rampelberg, Carry Goossens, Ben Segers, Wouter Hendrickx, Katelijne Damen (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(39)

Obsahy(1)

V jednom hotelu v Ghentu je nalezeno tělo Kristien Devadderové, 35leté headhunterky, která je řádnou manželkou zubního lékaře a matkou čtyřleté dcerky. Vše ukazuje na erotickou asfyxii (škrcení), která zašla příliš daleko. Pro Hannah Maesovou, novou šéfinspektorku mravnostního oddělení, je to dobrý důvod, aby případ sebrala kolegům z oddělení vražd. Její tým, veterán Charles, mačo Bob a benjamínek týmu Kevin mají k tomuhle postupu své výhrady, ale nezbývá jim než následovat svou cílevědomou a tvrdohlavou šéfku. Při vyšetřování brzy vyjde najevo, že oběť byla nymfomanka, která vedla dvojí život. Kdo ale byl její známostí na jednu noc, která se jí stala osudnou? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (1)

Aky 

všechny recenze uživatele

Docela milý seriál z prostředí belgické mravnostní policie. Standardní, i když nijak hvězdné herecké výkony zcela neznámých herců. Příběhy nejsou zvlášť vynalézavé, ale vzhledem k téma a k prostředí jsou schopny zaujmout. Trošku to připomíná Případy Prvního oddělení, ale s hlubším ponorem a řemeslně lépe udělané. Milé překvapení. ()

Galerie (50)

Reklama

Reklama