Druhá šance (TV seriál)

(neoficiální název)

The Frankenstein Code

(neoficiální název)

Drama / Sci-Fi

USA, 2016, 8 h 1 min (Minutáž: 11x42 min)

• Hanz924

Pilotní díl vypadal jako by nám vznikl nový ,,superhrdina,, ale další děj seriálu upadá do těžké nudy.(7.4.2017)

Pilot navnadil (zajímavé téma, vyvážený mix vtipu i dramatu), s přibývajícími epizodami však přišlo prokletí většiny seriálů: stagnace. Aspoň, že se to na závěr obešlo bez otravného cliff-hangeru.;-)(5.6.2016)

Námět byl zajímavý, ale zpracování víceméně průměrné.(10.3.2017)

Tak polovinu sezony mi přišlo, že ani tvůrcům nebylo příliš jasné, co by tak s novodobou variací na Frankensteina vlastně mohli dělat. I možnost pohrát s příležitostí old school policajta v mladém super těle byla promarněná, a tak se nelze ratingům divit. Přitom škoda, postupem času se hlavní linie stane docela zajímavou, s několika twisty, a ve finále mi bylo skoro líto, že je konec. Tak alespoň, že příběh se relativně smysluplně uzavře, ne každé zrušené tv show se tohle poštěstí...(13.4.2016)

Průměr. Dobrý nápad s naprosto nevyužitým potenciálem. 11 dílná série by se dala udělat na 2x13 dílů bez problémů. Žádný vývoj postav, nepředstavení hlavní zápletky. Všechno uspěchané a krátkozraké. Škoda. Třeba 2 série překvapí. Takto 1000x jinak klasická kriminálka.(2.1.2017)