poster

Druhá šance (TV seriál)

 • USA

  Second Chance

 • USA

  Lookinglass

  (neoficiální název)
 • USA

  The Frankenstein Code

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Druhá šanca

Drama / Sci-Fi

USA, 2016, 8 h 1 min (Minutáž: 11x42 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Allien.9
  ***

  Pilot navnadil (zajímavé téma, vyvážený mix vtipu i dramatu), s přibývajícími epizodami však přišlo prokletí většiny seriálů: stagnace. Aspoň, že se to na závěr obešlo bez otravného cliff-hangeru.;-)(5.6.2016)

 • tranquill
  ***

  Námět byl zajímavý, ale zpracování víceméně průměrné.(10.3.2017)

 • slunicko2
  ***

  Rozpačitý dojem. 1) Ale koukat se na to dalo...občas. 2) Zaujali: 33letý Jihoafričan Adhir Kalyan (počítačový konstruktér Otto) a 33letý Angličan Robert Kazinsky (obnovený šerif Pritchard, hlavní role).(8.6.2017)

 • JohnCZ
  ***

  I když jsem to čekal dopředu, Second Chance je především promarněný potenciál. Sympatické obsazení a supr čupr námět, který se tradičně zvrhl do epizodického "case-of-the-week" konceptu. Nechci říct vyloženě kriminálky, protože se o čistou krimi nejedná. Jednotlivé zápletky se víceméně točí okolo minulosti hlavního hrdiny, který byl... no šerifem. Takže už z principu se tam přeci jen musí něco takového objevit. Ale ani jednotlivé zápletky nejsou kdovíjak zajímavé. Je tam málo humoru, málo emocí, málo vypjatějších momentů, málo všeho. Přitom technicky to vůbec není špatné, herecky také ne a třeba speciální jazyk používaný "dvojčaty" byl super, ale ve výsledku fungoval jen jako trigger pro jeden menší twist. Strašně dlouho seriálu trvá, než najde nějaký směr a v momentě, kdy se to tradičně trochu rozjede a překlopí víc do směru sci-fi, je konec. Díky bohu, že aspoň trochu uzavřený, i když 10sekundovému cliffhangeru se tvůrci také nevyhnuli. Jako celek to nebylo špatné, ale průměrné a nenápadité.(22.6.2017)

 • evilmind
  ***

  Tak polovinu sezony mi přišlo, že ani tvůrcům nebylo příliš jasné, co by tak s novodobou variací na Frankensteina vlastně mohli dělat. I možnost pohrát s příležitostí old school policajta v mladém super těle byla promarněná, a tak se nelze ratingům divit. Přitom škoda, postupem času se hlavní linie stane docela zajímavou, s několika twisty, a ve finále mi bylo skoro líto, že je konec. Tak alespoň, že příběh se relativně smysluplně uzavře, ne každé zrušené tv show se tohle poštěstí...(13.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace