Plivu na váš hrob 2

• USA I Spit on Your Grave 2

Katie pracuje jako číšnice, ale chtěla by se stát modelkou. Když se dozví o možnosti nafocení castingových fotografií zdarma, neváhá a navštíví studio. To patří třem bratrům, z nichž se jeden rozhodne Katie znásilnit a za pomoci zbylých dvou i zavraždit. Násilníci ale udělají chybu a pomsta na sebe nenechá dlouho čekat... Katie je mladá číšnice, která pracuje v New Yorku a snaží se stát modelkou. V restauraci se sejde s jednou ženou z modelingové agentury. Ta jí řekne, že by si měla nechat udělat profesionální fotky, aby uspěla. Katie vidí inzerci, která propaguje studio, které profi fotky dělá zdarma. Katie se rozhodne zavolat na inzerovanou nabídku, domluví si schůzku a druhý den dopoledne přijde do studia. Tam jsou tři muži, bratři. Fotograf Ivan ji fotí, ale pak chce něco víc, jinak jí fotky zadarmo nedá. Katie se svléknout nechce a odejde.
Druhý den přijde za Katie domů George, který asistoval u focení. Omlouvá se a dá jí fotky na flash disku. Večer Katie vynese smetí a nezabouchne si dveře. V noci, když spí, se u ní objeví George. Katie je vyděšená a omráčí ho paralyzérem. George ji ale dohoní a v pokoji zbije a sváže.
Volání o pomoc uslyší její soused a kamarád. Když vejde do pokoje, George ho několikrát bodne nožem a zabije ho. Poté Katie znásilní. Pak zavolá bratrovi, aby mu pomohl, protože si uvědomil, co udělal, a neví, co s tím. Na místo přijede jeho bratr Ivan a další bratr Nicolay. Ivan chce zahladit stopy. Společně uklízejí místnost a pak Katie předávkují.
Katie se probudí kdesi ve sklepě, kde je opět znásilňována, tentokrát Nicolayem. Ve sklepě je nahá a připoutaná k trubce. Opět dostane drogy, protože ji chtějí někam převézt. Ty ale tajně vyzvrací, a když ji George chce oblékat a odpoutá ji, praští ho do hlavy a uteče. Na ulici narazí na policisty a ty ji vezmou na stanici. Zjistí, že je v Bulharsku. Na policejní stanici pak přijede žena jménem Anna a tvrdí, že vede azylový dům pro ženy, kterým se stalo něco podobného. Pak Katie veze na americkou ambasádu. Jenže ji odveze zpět do sklepa tří bratrů. Je to jejich matka... (TV Prima)

Hektor.Troy

Jedna hviezdicka za namet-znasilnenie a odplata-z toho sa da spravit vyborny thriller.Ale to prevedenie,hlavne od jej uniku je KATASTROFALNE.Mozno si to vacsina uvedomuje a vie si film vychutnat aj napriek tomu,ale ako vam moze nevadit hadam najhorsie zahrane postavy 21.storocia?Vazne si nemozem spomenut na horsie zahrany film. ()

Dexies

Příběh je stejný jako jednička, jen usazen do jiného prostředí ... druhý díl se vyrovnal prvnímu, brutální, jednoduché a člověk s hlavní hrdinkou souhlasil v otázce pomsty ... ()

beaverkiller odpad!

Stejně brutální prasárna jako první díl. Tohle se může líbit jen úchylům, který vzrušuje znásilňování. Stačí se podivat na hodnocení. ()

roman4794

Masaker,hnus..také aké som očakával...pomsta býva sladká.. tá posledná scéna,teda pomsta tomu chlapovi to som nemohol,to bol hnus,ešte teraz keď si na to pomyslím tak je mi zle s toho :-) Určite odporúčam toto druhé pokračovanie . 5 hviezdičiek ()

Profík

Je to těžký béčko, ale má to solidní atmosféru, o něco horší děj než jednička, ale ne o moc a scény, které mají být hnusné jsou dostatečně řemeslně zvládnuté a vypadají tak, jak mají. V rámci žánru solidní nadprůměr. 70%. ()

danny79

Nepamatuji si uz na jednotlive torture momenty z jednicky, ale rozhodne vim, ze me bavila vice. Dvojka je bez napadu, vzdyt je preci takovych moznosti, jak zpusobit bolest .... Ve filmu je nekolik scenaristicky nesmyslnych mist a nekolik zbytecnych postav. A v revenge casti mi u hlavni hrdinky chybi nejake verohodnejsi emoce - opravdove zoufalstvi, rozkos z pomsty...... Slaby prumer. ()

PORTER44

Stejná podívaná jako jednička,znásilněná holka a pak sladká sadistická odplata.Některé scény dost brutální jako vypálení krku elektrikou dokud mu neshoří půl ksiftu nebo mačkání koulí ve svěráku,spíš než filmový zážitek se z toho chvílemí dělá šoufl,ale určitě jste jí taky fandili aby je všechny dostala.Dobrý herecký výkony. ()

Zagger

Bohuzel tentokrat to bylo dost suche a divne, hlavni hrdinka mi moc neprirostla k srdci, chtel jsem ji strasne fandit jako ve filmu z 2010, ale film to ze me vubec nevyzdimal, bylo mi to tak nejak fuk, a spis jsem se na to koukal jako kdybych byl soucast stabu a drzel treba mikrofon, a resil jsem kraviny ve smyslu jakoze herecka je asi vzrusena, jak se tak koukam nebo jestli ji ledovali bradavky, ze to melo jako vyjadrit zimu ve sklepe, no zkratka film me az tolik nezaujal a resil jsem spis nesmysly z pohledu nataceni. Herci horsi nez se serialu na Nove. Celkove jsem si pripadal jakoby to natocili spis Bulhari :) Zaplatpanbu, ze jsem na to nekoukal s dabingem na Cool. ()

Final

Brutální masakr na druhou jsem měl chuť vidět, už jen kvůli tomu, že jednička byla relativním brutálním masakrem. A že to byl brutální masakr, je jasné už od pohledu. První polovina filmu byla příšerně uječená. Facebooková kráva ječí a ječí a po nějaké chvíli už je to tak protivné, že Vám ji nemůže být ani líto. Je vidět, že Jemma Dallender nemá s herectvím žádné zkušenosti. V některých momentech přehrává, jako když dítěti seberete lízátko, v jiných zase hodně ztrácí. Na nízkorozpočtový snímek to asi stačí, ale stejně je to oproti jedničce značný propad. Střih filmu je značně chaotický. Film rozhodně neoplývá originalitou, ale tu jsem ani nějak nečekal. Jediné, co jsem čekal, je brutální masakr, ovšem kromě koulí ve svěráku to zase až takový masakr nebyl. Film ztrácí na všech frontách a k prvnímu dílu se ani nepřibližuje. ()

paulusm

Tento film na mě neudělal takový dojem jako remake z roku 2010.Film se snaží mít nějaký propracovanější děj se zapojením vícero postav,ale v tomto žánru zcela zbytečně.Další přehlídka brutality a násilí a kopírování něčeho co už tu bylo. ()

Matrix44

Pokiaľ vás neberie mliaždenie mužských genitálií vo zveráku, tak čas využite nejakým príjemnejším spôsobom :) ()

tompolicky

Absolutně stejné pojetí jako v prvním díle, to je škoda. Existuje spousta jiných "sérií" kdy je každý z dílů v něčem trochu odlišný, nebo na sebe méně či více navazují. Tady se jedná o naprostou kopii prvního dílu a tak jsem měl chuť po pár minutách film vypnout. Nakonec jsem to ale vydržel, film dokoukal a poté zklamán. \Film se lišil v podtatě jen v tom, že hráli jiní herci než v jedničce a v prostředí. Pro mě zklamání i když herecké výkony, hudba i kostýmy ušly. ()

tXtX odpad!

Kreténsky zvrhlá sadistická pičovina bez štipky pointy, napätia a logiky.. Celá táto uškriekaná zhovadilosť je len samoúčelná prehliadka nechutného násilia s pravdepodobne najškaredšími hercami akých som za posledných 10 rokov videl hrať. Ani neviem čo viac mám k tomu napísať. Je mi z toho zle. Doslova. Len chorá hlava môže drbnúť do filmu detailný záber na praskajúce mužské gule vo zveráku.. Scenárista a režisér pravdepodobne v detstve zažili niečo veľmi nepekné a ventilujú to podobnými scénami. Inač si neviem vysvetliť ako môže normálne zdravého človeka napadnúť natočiť niečo takéto. Pripadalo mi, akoby sa v tom vyžíval. A to nie je všetko. Podobných scénok je plný film. Radšej to tu ani nejdem vypisovať, lebo sa mi z toho dvíha žalúdok. Navyše to prostredie je fakt odporné. Prečo musí každý zvrhlo-sadistický film pochádzať akože z Európy ? otravne klišé, už ma to unavuje. Furt len samé Bulharsko, Srbsko, Nemecko........ sem tam Slovensko. A nerozumiem tomu hodnoteniu. To všetkým stačí len to, že vidia niekoľko minút polo-nahú mladú ženu ? alebo všetci radi sledujú mučenie, týranie a trhanie genitálií.. ? Neviem a je mi to jedno. Remake z 2010 je fajn, normálne neverím, že to robil ten istý človek. Tento "sequel" neberiem ani omylom, úplne zbytočný humus.. ()

Kaylar

Nemá cenu zde nějak důkladně popisovat děj, když základní zápletka je jasně daná. V tomto filmu se dívka, toužící po kariéře modelky, seznámí za účelem nafocení profesionálních fotografií se třemi bratry z fotostudia. Bohužel fotografiemi jejich kontakt nekončí, jelikož jeden z bratrů hlavní hrdinku znásilní u ní doma a pak už nastává jedna velká a rychlá jízda... Dívka je unesena a opakovaně a brutálně mučena a znásilňována a když už svým věznitelům nemá co nabídnout, je zaživa pohřbena. Podaří se jí však přežít a následuje odplata - a zde pro mě byl malý mínus filmu, jelikož to, co únosci provedli hrdince, ona překonat nemohla (i když se, pravda, snažila). Praktická realizace transportu z New Yorku do Sofie mi připadala nejasná, ale to je jen drobnost. Dále si nejsem jistá, zda by po poslední proceduře blízkého setkání železného svěráku a pánských intimních partií byl ten chlapík schopen tak křepce vyskočit, jako tomu bylo ve filmu... I přesto však film hodnotím pro fanoušky žánru kladně. ()

RathuVSoak

Líbilo se mi vsazení děje do východní Evropy, Tak nějak to napovídá, že se chystá něco nelidského, třeba něco ve stylu "Ta holka v mym sklepě" což se mi také docela zamlouvalo, protože mi to vždy kvalitně kroutí střeva . Na druhou stranu je děj daleko více přemrštěný a postrádá uvěřitelnost. Nástroje odplaty jsou také od prvního dílu dost odbyté a nijak sympaticky sofistikované. Myšlenka přidat postavu dobromyslného kněze s chladnou hlavou a svědomí zpytujícího detektiva není k zahození, ale nebyla jim dán dostatečný prostor pro rozvoj a okořenění děje. Samoúčelný krmítko pro huby hladové po sledování násilí. Což by nebylo hlavní negativum - vždyť to já jsem také-, kdyby předchůdce nedal laťku trochu jiné úrovně. ()