• kingik
  odpad!

  Konejšivá Kateřina Brožová statečně popírá svůj věk. Nepopře však, že jako moderátorka nestojí za moc. Moment, ono to nebude tak ani jejím kamarádským projevem vůči hostům ve studiu. Mnohem horší je vůbec existence pořadu, ve kterém se žvaní o nesmrtelnosti barrandovského chrousta a podává se alkohol. Popil zřejmě i režisér, scenárista, dramaturg. Zkrátka celý tvůrčí tým neumětelských pablbů. Mám pocit, že na Barrandově je něco shnilého. Aha, už vím. Rozklad zasáhl všechna talk-show na tv Barrandov, nevyjímaje této. Tak tím se to vysvětluje:-) 0%(5.10.2014)

 • NinadeL
  *

  Skvělá lifestyleová hrůza moderovaná Brožovou, což by nemuselo být zas až tak strašné, kdyby se i sem nenasralo duo Standa Motl a Aleš Cibulka. Ti tu zahajují nový barrandovský seriál a vymýšlejí takové bludy jako, že Adina Mandlová hrála pro Prag-Film, že Lída Baarová byla v Německu v roce 1932, že k německým filmům za války vznikaly české verze... Ani jedna věta bez faktické chyby, to se hned tak nevidí. Tleskám a zvracím, pánové!(25.5.2013)

 • NinonL
  odpad!

  Někteří zde kritizují, že hosté této talk-show nejsou nic moc. Napadlo mě - jak by se asi cítili exkluzivní hosté s moderátorkou, která je tuctová, nemá špetku charismatu a kromě krásy ani nic jiného. Proboha, proč se natáčejí takovéhle ...čky? Kdo se na tohle dívá? To už jsme opravdu klesli tak hluboko?(14.7.2014)

 • MM_Ramone
  odpad!

  "S hviezdnou Kateřinou Brožovou do sveta hviezd." To je oficiálny text distribútora ku tejto televíznej talk show. Zároveň je to aj jedno obrovské klamstvo. Hviezdna Kateřina Brožová? To snáď nie! Akáže je to len hviezda? Žiadna! Je to bezvýznamná, béčková herečka. Navyše je to škaredá stará ježibaba s odpornou bradavicou na tom svojom hnusnom, umelom, falošnom ksichte. Nedá sa mi na ňu ani pozerať a už vôbec nedokážem počúvať tie jej hlúpe otázky, ktoré kladie pozvaným hosťom. Len čo otvorí hubu vždy z nej vypadne nejaká totálna sprostosť. Ako herečka stojí za hovno a ako moderátorka je to ešte horšie. Brožová je odpad!(16.12.2014)

 • fannah
  odpad!

  Viděl jsem jen jeden jediný díl, s Alenou Mihulovou a Petrou Nesvačilovou. To uhihňávání Brožové mě dovedlo k totálnímu šílenství. Mladší z hereček byla navíc naprosto marná (což s mým hodnocením nesouvisí). Jdu si nalít něco tvrdýho a konečně odladit Barrandov. Akorát nevím jak budu moct dál žít bez Soudkyně Barbary...(7.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace