poster

Exkluziv! (TV pořad)

 • Česko

  Exkluziv Kateřiny Brožové

Talk-show

Česko, 2013

Účinkují:

Kateřina Brožová, Martin Dejdar, Stanislav Motl, Aleš Cibulka, Michal David, Karel Gott, Ivana Gottová, Lucie Bílá, Jana Švandová, Stanislav Hložek, Josef Laufer, Iva Hüttnerová, Jitka Zelenková, Bohouš Josef, Halina Pawlowská, Ivo Šmoldas, Luděk Sobota, Tomáš Töpfer, Valérie Zawadská, Hana Zagorová, Štefan Margita, Veronika Freimanová, Radúz Mácha, Daniel Rous, Jan Šťastný, Ladislav Županič, Jan Kanyza, Anna Šišková, Tereza Nvotová, Bohumil Klepl, Dana Morávková, Josef Carda, Heidi Janků, Sabina Laurinová, Blanka Matragi, Michaela Kuklová, Igor Chmela, Jana Janěková ml., Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Pavel Trávníček, Jaroslava Obermaierová, Simona Postlerová, Petra Černocká, Dagmar Patrasová, Kamila Magálová, Andrej Hryc, Karel Štědrý, Josef Zíma, Yvetta Simonová, Petr Kotvald, Jana Štěpánková, Jan Rosák, František Nedvěd, Marian Vojtko, Daniela Šinkorová, Jiří Adamec, Anna K., Jaroslav Svěcený, Vanda Hybnerová, Olga Lounová, Lukáš Langmajer, Miroslav Etzler, Martin Zounar, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Petr Janda, Jana Paulová, Eva Pilarová, Marek Vašut, Jan Čenský, Kristýna Frejová, Ladislav Frej st., Vladimír Kratina, Ladislav Hampl, David Suchařípa, Dagmar Havlová, Veronika Žilková, Pavel Kikinčuk, Jindřiška Kikinčuková, Michal Viewegh, Petra Nesvačilová, Alena Mihulová, Kamil Halbich, Zdeněk Hruška, Jiří Babica, Jan Cimický, Lukáš Rous, Václav Hybš, Uršula Kluková, Zdena Herfortová, Pavel Vítek, Liliana Malkina, Vendula Křížová, Karel Dobrý, Tereza Bebarová, Ondřej Havelka, Kamila Moučková, Jiří Krampol, Alice Bendová, Hana Krampolová, Alexander Hemala, Maroš Kramár, Mariana Prachařová, Dana Batulková, Dalibor Janda, Světlana Nálepková
 • NinonL
  odpad!

  Někteří zde kritizují, že hosté této talk-show nejsou nic moc. Napadlo mě - jak by se asi cítili exkluzivní hosté s moderátorkou, která je tuctová, nemá špetku charismatu a kromě krásy ani nic jiného. Proboha, proč se natáčejí takovéhle ...čky? Kdo se na tohle dívá? To už jsme opravdu klesli tak hluboko?(14.7.2014)

 • fannah
  odpad!

  Viděl jsem jen jeden jediný díl, s Alenou Mihulovou a Petrou Nesvačilovou. To uhihňávání Brožové mě dovedlo k totálnímu šílenství. Mladší z hereček byla navíc naprosto marná (což s mým hodnocením nesouvisí). Jdu si nalít něco tvrdýho a konečně odladit Barrandov. Akorát nevím jak budu moct dál žít bez Soudkyně Barbary...(7.1.2017)

 • MM_Ramone
  odpad!

  "S hviezdnou Kateřinou Brožovou do sveta hviezd." To je oficiálny text distribútora ku tejto televíznej talk show. Zároveň je to aj jedno obrovské klamstvo. Hviezdna Kateřina Brožová? To snáď nie! Akáže je to len hviezda? Žiadna! Je to bezvýznamná, béčková herečka. Navyše je to škaredá stará ježibaba s odpornou bradavicou na tom svojom hnusnom, umelom, falošnom ksichte. Nedá sa mi na ňu ani pozerať a už vôbec nedokážem počúvať tie jej hlúpe otázky, ktoré kladie pozvaným hosťom. Len čo otvorí hubu vždy z nej vypadne nejaká totálna sprostosť. Ako herečka stojí za hovno a ako moderátorka je to ešte horšie. Brožová je odpad!(16.12.2014)

 • kingik
  odpad!

  Konejšivá Kateřina Brožová statečně popírá svůj věk. Nepopře však, že jako moderátorka nestojí za moc. Moment, ono to nebude tak ani jejím kamarádským projevem vůči hostům ve studiu. Mnohem horší je vůbec existence pořadu, ve kterém se žvaní o nesmrtelnosti barrandovského chrousta a podává se alkohol. Popil zřejmě i režisér, scenárista, dramaturg. Zkrátka celý tvůrčí tým neumětelských pablbů. Mám pocit, že na Barrandově je něco shnilého. Aha, už vím. Rozklad zasáhl všechna talk-show na tv Barrandov, nevyjímaje této. Tak tím se to vysvětluje:-) 0%(5.10.2014)

 • NinadeL
  *

  Skvělá lifestyleová hrůza moderovaná Brožovou, což by nemuselo být zas až tak strašné, kdyby se i sem nenasralo duo Standa Motl a Aleš Cibulka. Ti tu zahajují nový barrandovský seriál a vymýšlejí takové bludy jako, že Adina Mandlová hrála pro Prag-Film, že Lída Baarová byla v Německu v roce 1932, že k německým filmům za války vznikaly české verze... Ani jedna věta bez faktické chyby, to se hned tak nevidí. Tleskám a zvracím, pánové!(25.5.2013)