poster

Exkluziv! (TV pořad)

 • Česko

  Exkluziv Kateřiny Brožové

Talk-show

Česko, 2013

Účinkují:

Kateřina Brožová, Martin Dejdar, Stanislav Motl, Aleš Cibulka, Michal David, Karel Gott, Ivana Gottová, Lucie Bílá, Jana Švandová, Stanislav Hložek, Josef Laufer, Iva Hüttnerová, Jitka Zelenková, Bohouš Josef, Halina Pawlowská, Ivo Šmoldas, Luděk Sobota, Tomáš Töpfer, Valérie Zawadská, Hana Zagorová, Štefan Margita, Veronika Freimanová, Radúz Mácha, Daniel Rous, Jan Šťastný, Ladislav Županič, Jan Kanyza, Anna Šišková, Tereza Nvotová, Bohumil Klepl, Dana Morávková, Josef Carda, Heidi Janků, Sabina Laurinová, Blanka Matragi, Michaela Kuklová, Igor Chmela, Jana Janěková ml., Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Pavel Trávníček, Jaroslava Obermaierová, Simona Postlerová, Petra Černocká, Dagmar Patrasová, Kamila Magálová, Andrej Hryc, Karel Štědrý, Josef Zíma, Yvetta Simonová, Petr Kotvald, Jana Štěpánková, Jan Rosák, František Nedvěd, Marian Vojtko, Daniela Šinkorová, Jiří Adamec, Anna K., Jaroslav Svěcený, Vanda Hybnerová, Olga Lounová, Lukáš Langmajer, Miroslav Etzler, Martin Zounar, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Petr Janda, Jana Paulová, Eva Pilarová, Marek Vašut, Jan Čenský, Kristýna Frejová, Ladislav Frej st., Vladimír Kratina, Ladislav Hampl, David Suchařípa, Dagmar Havlová, Veronika Žilková, Pavel Kikinčuk, Jindřiška Kikinčuková, Michal Viewegh, Petra Nesvačilová, Alena Mihulová, Kamil Halbich, Zdeněk Hruška, Jiří Babica, Jan Cimický, Lukáš Rous, Václav Hybš, Uršula Kluková, Zdena Herfortová, Pavel Vítek, Liliana Malkina, Vendula Křížová, Karel Dobrý, Tereza Bebarová, Ondřej Havelka, Kamila Moučková, Jiří Krampol, Alice Bendová, Hana Krampolová, Alexander Hemala, Maroš Kramár, Mariana Prachařová, Dana Batulková, Dalibor Janda, Světlana Nálepková
 • Samuel7
  **

  Nechápu ten odpad. Viděl jsem mnohem horší věci, a to i talk-show, např. tu Genzera a Suchánka, která tu má 26% nebo bezostyšnou kopii Jimmyho Fallona Leošem Marešem, včetně loga(!), která tu má 22%. Opravdu je Brožová objektivně o tolik horší, nebo za to hodnocení může fakt, že se vysílá na TV Barrandov? Občas se člověk dozví opravdu zajímavé životní osudy umělců - Genzer a Suchánek by je nepustili ani ke slovo a byli by rádoby vtipní. Neříkám, že tato talk-show je něco extra, ale jde o poměrně příjemný, nenucený formát, připomínající setkání s přáteli po letech. Faktické chyby v medailoncích jsou však poměrně nešťastné, chtělo by to nějaké odborné konzultanty. I přesto, to se z csfd vážně ztrácí veškerá objektivita? Kdyby to byla taková katastrofa, pochybuji, že by pozvání přijali hosté jako Jan Přeučil, Dana Batulková či Dagmar Havlová. Barrandov je žumpa, o tom žádná, ale tenhle pořad je asi to nejlepší, co tam zplodili. Asi na tom má svůj podíl, že tomu nevelí ani jeden z dua největších narcisů české mediální scény, Soukup-Musil. Čtu tu ubohé osobní urážky na adresu Brožové, která možná nepatří mezi nejlepší české herečky, nicméně alespoň se chová přirozeně a mile - kdykoliv bych jí dal jako moderátorce přednost např. před arogancí Leoše Mareše nebo trapností Genzera a Suchánka. Takovéto komentáře s odpadem a nemístných poznámkách o vzhledu Brožové nenabízí žádné relevantní zhodnocení a jsou samy recenzentským odpadem (možná jsem slepý, ale ve svých 45+ vypadá podle mě lépe než většina populace a rozhodně to není aspekt k hodnocení, nebo snad budeme teď srážet hvězdy i Krausovi za pleš apod.?). Pořád dokola se mi potvrzuje, jak se většina hodnotících přizpůsobuje již napsanému narativu, aby náhodou nepůsobili trapně, že dají třeba obyčejné talk-show ("překvapivě") průměrné hodnocení. Nejlépe je to vidět na srovnání s imdb u mnoha zahraničních filmů, kde procenta na csfd jsou často velmi podhodnocená. Za mě Brožová cca 45%, opravdu nechápu tu nenávist. Pokud je dobrý host u ní nebo u Šípa, jakože některé jsem viděl u obou, není to až takový rozdíl. Ano, Šíp či Kraus jsou bezpochyby vtipnější, ale Brožová je zase nechá víc mluvit, takže se potenciálně dovím víc. Pro mě je to zkrátka dobrá kulisa v brzkých ranních hodinách, kdy v českém vysílání opravdu moc na výběr není. Jeden bizár za druhým, ale tohle mě opravdu nijak nepohoršilo. Co jsem však občas zaregistroval a co mi vadí, je propagace Barrandova a jednoho časopisu a zmiňované neprofesionální a též poněkud bulvární medailonky, které mi úplně nesedí k tomu civilnímu tónu Brožové.(7.5.2020)

 • NinadeL
  *

  Skvělá lifestyleová hrůza moderovaná Brožovou, což by nemuselo být zas až tak strašné, kdyby se i sem nenasralo duo Standa Motl a Aleš Cibulka. Ti tu zahajují nový barrandovský seriál a vymýšlejí takové bludy jako, že Adina Mandlová hrála pro Prag-Film, že Lída Baarová byla v Německu v roce 1932, že k německým filmům za války vznikaly české verze... Ani jedna věta bez faktické chyby, to se hned tak nevidí. Tleskám a zvracím, pánové!(25.5.2013)

 • kingik
  odpad!

  Konejšivá Kateřina Brožová statečně popírá svůj věk. Nepopře však, že jako moderátorka nestojí za moc. Moment, ono to nebude tak ani jejím kamarádským projevem vůči hostům ve studiu. Mnohem horší je vůbec existence pořadu, ve kterém se žvaní o nesmrtelnosti barrandovského chrousta a podává se alkohol. Popil zřejmě i režisér, scenárista, dramaturg. Zkrátka celý tvůrčí tým neumětelských pablbů. Mám pocit, že na Barrandově je něco shnilého. Aha, už vím. Rozklad zasáhl všechna talk-show na tv Barrandov, nevyjímaje této. Tak tím se to vysvětluje:-) 0%(5.10.2014)

 • fannah
  odpad!

  Viděl jsem jen jeden jediný díl, s Alenou Mihulovou a Petrou Nesvačilovou. To uhihňávání Brožové mě dovedlo k totálnímu šílenství. Mladší z hereček byla navíc naprosto marná (což s mým hodnocením nesouvisí). Jdu si nalít něco tvrdýho a konečně odladit Barrandov. Akorát nevím jak budu moct dál žít bez Soudkyně Barbary...(7.1.2017)

 • NinonL
  odpad!

  Někteří zde kritizují, že hosté této talk-show nejsou nic moc. Napadlo mě - jak by se asi cítili exkluzivní hosté s moderátorkou, která je tuctová, nemá špetku charismatu a kromě krásy ani nic jiného. Proboha, proč se natáčejí takovéhle ...čky? Kdo se na tohle dívá? To už jsme opravdu klesli tak hluboko?(14.7.2014)