Exkluziv!

Kateřina Brožová

Kamera:

Jan Kvasnička

Účinkují:

Kateřina Brožová, Martin Dejdar, Stanislav Motl, Aleš Cibulka, Michal David, Karel Gott, Ivana Gottová, Lucie Bílá, Jana Švandová, Stanislav Hložek, Josef Laufer, Iva Hüttnerová, Jitka Zelenková (více)

S hvězdnou Kateřinou Brožovou do světa hvězd. (TV Barrandov)

Agent24 odpad!

TV Hnojo pokračuje v sešlostech českých celeblitek. Dáme si vínečko a dostaneme penízky za debilní kecy. Viděl jsem pár kousků když jsem byl asi mimo realitu a i tak to byla neuvěřitelná hovadina. ()

milanondic odpad!

Ubohý pořad s falešně se usmívající moderátorkou...Tv barrandov už by mohla vytvořit něco, na co se bude dát dívat. ()

karhy odpad!

Videl som raz a úplne stačilo !!! WTF?? Takéto niečo púšťať v TV je iba povinným vyplnením medzeri vo vysielaní....kedže sa nenajde niečo kvalitnejšieho a zmysluplnejšieho. ()

Martin29 odpad!

Nechápu smysl těchto uměle vytvořených pořadů typu pozveme nějaké pseudohvězdy (Aleš Cibulka např) a necháme je tam valit sračky však lidi to budou sledovat. ()

xulux odpad!

Kateřina Brožová si zve své kamarády a povídají si u "kávičky" v televizi ... Příšerné a v televizi to jde asi jen z důvodu poměru s panem majitelem, jinak to nedává smysl ... Jediný pořádný herecký výkon, kterého si stojí povšimnout, je v erotickém filmu Vášnivé známosti 1 a 2 :) ()