Resurrection

USA, (2014–2015), 14 h 52 min (Minutáž: 40–44 min)

Tvůrci:

Aaron Zelman

Hudba:

Blake Neely

Omar Epps, Devin Kelley, Samaire Armstrong, Matt Craven, Frances Fisher, Sam Hazeldine, Mark Hildreth, Kurtwood Smith, Tamlyn Tomita, April Billingsley (více)

Série(2) / Epizody(21)

mata77

Ak ma seriál nechytí hneď od začiatku, len ťažko sa dostanem k sledovaniu jeho pokračovania, pretože možností ako tráviť čas zmysluplnejšie, je hrozne veľa. Dlhé nudné zábery, nezáživný scenár, málo napätia a prekvapenia, tak by som mohla stručne popísať moje dojmy z prvého dielu. ()

nemer

Sice kostelníky dvakrát nemusím a některé události jsou předvídatelné, ale rozhodně se pořád něco děje. Sympatické obsazení i atmosféra, pilotní díl skvostný. Kam se hrabou unylí a nudní The Returned v obou verzích. Zde jsou i ghúlové víc z masa a kostí, než kdy byli živí v The Returned (1.řada - závěr slabší, druhá řada zcela predikovatelná a mířící směrem odpad) ()

Bobbyk69

Pozor text obsahuje spoilery! Takový průměrný seriál, který má své nedostatky a současně i klady. Ze začátku zaujme diváka prvním dílem, kdy se rodiče znovu setkají se svým synem Jacobem, navrátilcem, který zemřel před 32 lety. Vypadá úplně stejně jako běžný člověk a nezestárnul ani o den. Do jejich města se potom začnou vracet další lidé jako on. Mezi nimi i Jacobova babička, z které se vyvine slušný záporák. Celý seriál má ale slabší momenty, které zůstaly až do konce nevysvětleny. Objevilo se tu zároveň i hodně náboženských keců, které v druhé polovině druhé série vyvrcholily až v náboženský fanatismus, který se stal téměř nesnesitelným a objevoval se snad v každé epizodě čím dál tím více. Děj byl ještě k tomu zbytečně moc natažen na celkem 22 epizod, ale přitom by se vše dalo stihnout mnohem rychleji. Můj celkový dojem je pouze 55%. ()