Resurrection (TV seriál)

Drama / Fantasy

USA, 2014–2015, 14 h 52 min (Minutáž: 40–44 min)

Tvůrci:

Aaron Zelman

Blake Neely

Omar Epps, Devin Kelley, Samaire Armstrong, Matt Craven, Frances Fisher, Sam Hazeldine, Mark Hildreth, Kurtwood Smith, Tamlyn Tomita, April Billingsley, Michael Harding, Gary Weeks, Shawn Shepard, Adam Boyer, Claire Bronson, Veronica Cartwright, Kristin Erickson, Nicholas Gonzalez, Tyler Lee Allen, Kathleen Munroe, Landon Gimenez, Katherine Willis, Michelle Fairley, Donna Murphy, Christopher Berry, Glenn Fleshler, Garrett Kruithof, Katelyn Nacon, Karen Ceesay, Scott Michael Campbell, Kevin Sizemore, Nadej K. Bailey, Montrel Miller, Mike Pniewski, Jimmy Ray Pickens, David Reynolds, Jody Thompson, Cheryl White, Wanda Morganstern, Ned Bellamy, James Tupper, Jwaundace Candece, Elizabeth Ludlow, Jody Thompson, Kyle Secor, T.J. Linnard, Assaf Cohen, Cullen Moss, Jim Parrack, Bailey Anne Borders, Lars Gerhard, Sandra Ellis Lafferty, Travis Young, Lori Beth Sikes, Michael Tourek, Tiffany Morgan, Jason Saucier, Jay DeVon Johnson, Avis-Marie Barnes, Matt Lewis
  • Morholt

Pokud jste viděli francouzský originál Les Revenants, je pro vás Resurrection naprosto zbytečnou záležitostí, protože zaostává prakticky ve všem. Asi nejmarkantnější je to u atmosféry, která má daleko k přívlastku znepokojující a to je na příběhu o místě, kde se dějí podivnosti, celkem zásadní nedostatek. Někoho můžou nalákat relativně známé tváře, ale ty nejprofláklejší, tedy Omar Epps a Frances Fisher, tady zůstávají daleko za svými možnostmi. Kdybych viděl jako první americký remake, nejspíš bych hodnotil výš, ale takhle je to u mě jen za 40%.(22.4.2014)

Tenhle seriál mě loni svým trailerem navnadil, možná víc než mě nyní dokázal samotný seriál zaujmout. Bohužel vím přesně, co mi tady nesedělo, byla to hned dvojice herců. Po dlouhé době se mi stalo, že herec, kterého mám docela rád, mě ve své nové roli nedokázal přesvědčit. Platí to jak u Omara Eppse (Foremana z House), tak i u Kurtwooda Smitha (Reda ze Zlatých sedmdesátých). Podle mě ani jednomu z nich nová role neseděla a zbytek obsazení mi zase přišel docela nevýraznej. Nicméně nápad je to docela zajímavej a do posledního dílu jsem byl zvědavej jak se vše vyřeší. I když je jasné, že na úplné rozluštění si budeme muset počkat. Jelikož už víme, že se seriál dočká i druhé série, tak si nejspíš najdu čas, abych se na ni podíval. Jen to nebude mou prioritou...(23.5.2014)

Sice kostelníky dvakrát nemusím a některé události jsou předvídatelné, ale rozhodně se pořád něco děje. Sympatické obsazení i atmosféra, pilotní díl skvostný. Kam se hrabou unylí a nudní The Returned v obou verzích. Zde jsou i ghúlové víc z masa a kostí, než kdy byli živí v The Returned (1.řada - závěr slabší, druhá řada zcela predikovatelná a mířící směrem odpad)(20.7.2015)

Nápad je dobrý, ale příběh je podán docela nudně. Žádná akce, nic se pořádně neřeší, vše jen pomalu přichází. Ale to mi vůbec nevadí, mám ráda klidné filmy i seriály, u kterých nerozumím spoustě věcem a často se stane, že odpověď nepřijde. Ressurection není nic průkopnického, obyčejný seriál, který nenadchne, ale můžete si ho oblíbit.(8.7.2014)

• Spike23

Po zhlédnut prvního dílu mi nezbývá nejspíš nic jiného, než radši doporučit seriál Les Revenants (The Returned), pro ty, kteří to neviděli, a raději chtějí upřednostnit Resurrection, pro které byl tento seriál očividnou inspirací. I když po první epizodě nemohu Resurrection hodnotit, rozhodně si mě nezískal tak jako první díl Les Revenants a co se týče nových seriálů, ze zkušenost mohu říct, že neexistuje snad žádný, který by za něco stál, pokud nezaujme na první pohled.(10.3.2014)