• McClane

Hodnocení pilotu: Buď jsem ten humor nenašel, nebo si z nás dělá HBO srandu, když tvrdí, že to je komedie. 20%.(29.1.2014)

• MMR

První díl byl o hovně, a to doslova. Nevím, zda to mělo býti vtipné, ale rozhodně to vtipné nebylo. Dál pokračovat nebudu, jedno hovno mě bohatě stačilo.(5.4.2015)

• Eddard

Po pilotu. Pracuje se tady, podobně jako u Gervaisova Dereka, s humorem riskantně balancujícím na trojí hraně banálnosti, smutku a absurdity. Faktem je, že tématizovat prostředí hospicu a (ne)důstojnosti lidského dožívání je jednak záslužné, jednak divácky hrozně riskantní - nepodaří-li se vám to opravdu dokonale, máte na krku seriál, který si pustí jenom hrstka přesvědčených nadšenců a zbytek od něj dá (z nejrůznějších důvodů) ostentativně ruce pryč. První díl mi zatím jasnou odpověď nedal. Casting je sympatický, několik situačních vtipů bylo výborných a konec milý, ale na jasný verdikt si ještě počkám.(2.12.2013)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 27 Dokoukáno: 7+1 Zahozeno: 17 _ Další hodně povedený komediální seriál od HBO. Každý díl pobavil a určitě stojí za to. IMDb hodnocení 7,7 je určitě zasloužené. Bohužel tady seriály od HBO nedostávají moc velké hodnocení. Jestli tady je tolik haterů HBO nebo lidi jsou prostě zvyklý na ty svoje Babovřesky, Základka, PanMáma a podobný český komedie? Za mě 70%.(7.2.2014)

Zdánlivě nenápadný, přesto výrazný projekt HBO, který by si zasloužil plnohodnotnou sezónu o 24 kratých epizodách, místo stávajících šesti. Příběh zaměstnanců oddělení následné péče. Hlavní hrdinka obtloustlá a neatraktivní sestra Dawn ze zoufalství udržuje beznadějný intimní vztah s latentním homosexuálem staničním bratrem-sestrou Patsy. V případě tohoto seriálu se HBO opravdu s ničím nemaže. A tak se v jedné epizodě řeší lidský výkal, který zanechal na křesle jeden z pacientů, v jiné zase orální sex, kteří provozují stařečci na oddělení nebo anální hrátky, které Dawn praktikuje se svým teplým přítelem. Getting On je opravdu plný zajímavých excentrických charakterů. Celému seriálu podle mého názoru vévodí herecký výkon Laurie Metcalf jako doktorky Jamesové, neúspěšné kariéristky, která by ráda prováděla výzkum čehokoliv, lidskými výměšky počínaje, pohybovými schopnostmi severských Evropanů konče. Britský originál jsem neviděl, ale po první sezóně je pro mě americká kopie slušný průměr.(23.1.2014)