mucho3

Nejslabší článek trilogie,kdyby zůstalo jen u prvního velmi chutného filmu,o nic zásadního bychom potom nepřišli... ()

wick

Unavený Liam N....v akčňáku, který vaří s vody a nejhorší na tom je, že to režíroval někdo, kdo nemá talent točit akční scény. ()

paradoxman

Slaboučké. Liam už stárne a když stojí na golfovém hřišti v tričku a s postavou ve tvaru otazníku, je těžké mu věřit, že natrhne prdel třem ruským profíkům v plné síle. Dcera už aspoň nehraje tak naivní husu jako v předchozích dvou dílech a exmanželka řídí parádní Audi R8. ()

MaxQ69

Kam se proboha poděl ten drsný, nekompromisní a nemilosrdný Bryan Mills? Nakonec kam se poděl i bohatý stařík Stuart? D. Scottovi sice role nesympatického slizouna pasuje líp, ale původní postavě Lenořina manžela je podobný asi jako Shakira při zatmění Slunce. Další pokračování jen znovu potvrzuje, že se mělo zůstat pouze u prvního dílu, u fantastického nelítostného honu napříč podsvětím Paříže. Námět a la Uprchlík je sice starý jako příběh prince Hamleta, ale tak nějak pořád úspěšně funguje. On by fungoval i lépe nebýt toho uměleckého analfabeta Megatona. Díky jeho totální neschopnosti byla velká část ze 48 miliónů v nákladech vyhozené peníze. Létající auta, honičky, přestřelky, výbuchy, to vše bylo zcela zbytečné. Z žádné akce si divák neužije zhola nic. Jak by také mohl, když jsou v jedné vteřině akční scény hned čtyři střihy. Totálně nepřehledné, neefektivní a rychlostřih obohacený stejně tupým a nelogickým zoomováním divákovi nedá šanci orientovat se v jediné akční scéně, natožpak si ji vychutnat. Dokud v pokračování 96 hodin nezazní opět staré dobré "Good luck!" s významem, "řekni mi co víš, a pak máš mé svolení pomalu zemřít v bolestech, ty sráči", nebude to nikdy ono. O chlup lepší než dvojka. 50% ()

oSiSko

Samozrejme to nemalo kvalitu predošlých dielov, áno mne sa dvojka veľmi páčila, ale bolo to dobré, nenudilo to, Liam je záruka kvality, oproti takému "medzi náhrobnými kameňmi" to bolo stokrát lepšie. ()

ryuuza

Nemůžu si pomoci, ale první díl je první díl a dvojka s trojkou už je jenom slátanina s prakticky ničím novým. Jednička je dnes už takřka kultovním filmem. Trojka mu ale nesahá ani po kotníky. Střih akčních scén byl naprosto nekoukatelný. Akční scény skládající se snad z půlvteřinových záběrů působí chaoticky, uspěchaně, no pro mě zkrátka nekoukatelně. Chápu, že třeba i v Kurýrovi 3 měl Megaton trochu rychlejší střih, ale v Zůčtování mi to zkrátka nesedlo. Jediná pozitivní věc pro mě byla hudba. Ta mi ve filmu opravdu nevadila a při akčních scénách jste mohl vnímat alespoň ji. Za mě 3/5 ()

Nominant

Neviem čo majú všetci proti. Ale MNE sa ten film páčil - no a čo, že to bolo klišé - rád som si pozrel ukončenie (dúfam) trilógie 96 hodín. Najmä vďaka Liam Neeson, ktorý ma ako herec nikdy neomrzel. Dávam pekné 4* ()

hony23

Liam je stále ve formě, scénárista už v takové formě nebyl. Vykradl zápletku z Uprchlíka, nechal Liama zdemolovat půlku města, několikrát znemožnit policejní sbor a sejmout bandu rusáků, kteří byli spíše karikaturami gangsterů. Za spáchání mnohonásobného zabití, obecného ohrožení, útoku na veřejného činitele, ohrožování policistů zbraní a způsobení miliónových majetkových škod se nakonec místo trestního stíhání dostalo Liamovi podání ruky od vrchního komisaře - šuby duby Amerika! ()

RomaS

Doufám, že alespoň mistr Megaton je spokojený s dílem, který jsem právě shlédl. Dočasně bych mu říkal pan hrobník, protože tuto sérii definitivně zakopal šest stop pod zem a jen velký nadšenec by se vrhnul do pokračování a úplný debil by jej nechal stejnému "rejžovi". Jak ale vidím, že pravděpodobně brand prvního nepřekonatelného dílu přilákal na toto nedůstojné pokračování tolik zvědavců, že se dostal do solidních kladných hodnot. Je tedy možné, že nenadávám naposled. Abych neuvázl jen tamné straně síly, film měl i nějaké klady. Zápletka ikdyž okoukaná byla snesitelná, líbil se mi ten kriminální podtext. Celkově se taky nic nevleklo a v podstatě jsem si nevšiml nějakých hluchých momentů. To, proč jsem ochotný urážet tvůrce tohoto bijáku jsou nejvíc zpackané akční scény jaké jsem kdy viděl. Jakmile se začalo něco dít, střihač spustil stroboskop, tak že jsem ztratil pojem o tom co vidím, ale taky se mi začala motat hlava skoro k blití. Proboha, ať už jde do důchodu. No nic, jdu si dát Kinedryl a pustit si něco na uklidnění, třeba Komando s Arnoldem... ()

Sentinel

Takhle si představuju typickej direct-to-DVD titul. Zmatenej přeplácanej scénář, totálně nelogický chování postav (taková wtf postava jakou hrál Whitaker už tu dlouho nebyla), no a samozřejmě PŘÍŠERNEJ střih. Chudák Liam, museli ho asi hodně dlouho překecávat. Bez něj by to bylo sotva na 1* ()

aannemer

Po mnoha vašich předchozích hanopisech na tento film jsem opravdu čekal sračku. Jenže ona se tak úplně nekonala. Pravda, stříhač mohl zapracovat poněkud více a přizpůsobit délku filmu předchozím dvěma dílům, ale že by trojka byla horší než dvojka, si nemyslím. ()

Bezejmený

Opravdu škoda, že to dostal zase Megaton. Dvojka se mi líbila, i když jí rychlý střih na detaily srážel. Ve trojce se to ještě skloubí s překombinovaným příběhem a divnými vedlejšími postavami (nevyužitý detektiv, debilně se chovající záporáci... ). Celkově je to zklamání, za které viním Megatona. Je trochu paradox, že s takovým cool jménem vytvořil toto. ()

bican1

Do třetice všeho dobrého a zlého. Tentokrát panu Millsovi zavraždí exmanželku a hodí to na něj. On musí očistit své jméno s pomocí kamošů z tajné služby. ()

esmoke

Liam Neeson je obviněn z vraždy vlastní exmanželky a je na útěku, aby nakopal padouchům zadky. Třetí díl má hodně společného s druhým (především režiséra). Takže střih je totálně epileptický a nepřehledný. Mnoho scén funguje špatně i následkem toho, že jejich hudba nemá pořádný říz. (2D dabing) Rozpočet: $48 miliónů, Tržby: $325,771 miliónů. ()

Merenre

O něco záživnější než dvojka, ale scénář je opět jak vytažený z prdele. Trochu to zachraňuje režie a obsazení. ()