Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

hroubek

První Šéfové na zabití nebyly špatný film, ale bylo u nich vidět, že nedokázali vytěžit zápletku ani z poloviny. Jsem velmi rád, že totéž nemusím psát o dvojce, o které jsem si myslel, že je to naprosto zbytečný film. To co mě nebavilo na jedničce je tady nahrazeno jiným dějovým obloukem, který mě sedí více, než minule. Ano postavy se pořád chovají jako totální oslové, který si za spoustu problému můžou sami, jelikož nepřemýšlí o tom co říkají a dělají. Ale je s nimi sranda a dokážou krásně pobavit. Sean Anders pochopil, že musí hlavní trojici nechat dělat kraviny, jen určitý čas a pak se musí objevit nějaká vedlejší postava, která znovu rozdmýchá oheň. A takhle se to děje po celou délku filmu. Navíc oproti předchozímu dílu má tu výhodu, že nám nemusí představovat všechny postavy a jejich motivace a ke všemu je to zajímavější. Jason Bateman mě moc nesedl, jelikož z hlavní trojice je ten nejchytřejší a taky největší suchar. Charlie Day je mi oproti minule mnohem sympatičtější a dobře mě bavila jeho natvrdlost. Jason Sudeikis mě bavil z hlavní trojice nejvíce, jelikož si zopakoval postavu, kterou hrál i v Millerových na tripu, kde jasně ukázala, že z něho bude komediálně hvězda. Jennifer Aniston je tady opět neuvěřitelně sexy a užívá si každou scénu a moc mě mrzí, že nemá více prostoru. Kevin Spacey má jen dvě scény, ale co si budeme povídat je v nich boží. Jamie Foxx oproti minule dostal mnohem více prostoru a krásně ukazuje, že s jeho postavou by se daly dělat velmi zajímavé věci. Christoph Waltz má smůlu, že nemá moc prostoru, aby pořádně prodal svoji, což u takového herce mrzí dvojnásob. Největší trumf tohoto snímku je Chris Pine, který je prostě perfektně vtipný. Je to nejlepší postava z celého filmu a divák nikdy neví co udělá a neustále dokáže překvapovat a je živý příkladem, že mezi genialitou a šílenství je tenká hranice. Ve filmu je spoustu zábavných momentů jako začátek ve studiu, setkání sexuálně závislých, vězení,skříň, únos, plánování, honička nebo celá scéna s přejezdem a vlakem. Film má samozřejmě spoustu chyb, ale je to americká komedie, která chce pobavit a to se jí daří moc dobře. Šéfové na zabití 2 jsou mnohem lepší, než první díl a navíc dokážou pobavit, tam kde selhal první film. PS: Nejsem extra dobrý angličtinář, ale rozhodně bych vymyslel mnohem zajímavější překlad jména Motherfucker. ()

Pump

Utrpení jako v prvním díle. Opět zachraňuje Kevin a až na konci filmu. Jedním slovem strašné. Dvěma slovy strašně hloupé. Nemohl jsem ty tři vystát ani jeden dialog. Zoufale trapné. Vyloženě jsem čekal na místa, kde bych se uvolnil a zasmál. Několik jich bylo, do pěti a závěr filmu. Proč scénář napsali pro holky a hráli to chlapci, toť otázka... ()

Mishqo

40-50% ... Už pri jednotke som mal zmiešané pocity, ale prítomnosť zlých šéfov nakoniec prevážila v pozitívnejšie výsledné pocity. Pri absencii týchto postáv, respektíve minimálnom priestore, to nemohlo teda veľa vody namútiť. Jennifer Aniston sa zase ukázala v tom najlepšom svetle, a šialený Chris Pine tiež dvíhal úroveň filmu. Okrem nich išlo o takmer dvojhodinovú nudu bez štipky originality či nejakého vzrušenia. V čom film exceloval je, že ma jeho hlavní protagonisti dokázali len neúprosne vytáčať. ()

VasaX

Ti, co byli hvězdy v jedničce, jsou pořád top. Waltz zklamal, ale to je nic oproti ústřední trojici. Bateman ujde, protože měl i lepší role, a tady prostě jen fláká. Sudeikis je tak nějak na hraně únosnosti a Charlie Day, to je prostě zlo. Celý je tu nudný, nedomyšlené, v podstatě to není ani vtipné. Proč mám pocit že tyhle věci by šly dříve "straight to VHS"... ()

zdenny

Kvalit jedničky to v žádném případě nedosáhlo. Ale i tak to byla poměrně slušná zábava. A Jennifer byla snad ještě větší klisna. ()

Timak

Nebylo to tak vtipný, jako první díl, ale svůj účel to splnilo. "I smell a dog shit in here. Really? Might be your acting" :-D ()

mab odpad!

Jednička celkem ušla, nenáročná komedie, ale ta dvojka, to je děs běs od začátku do konce. Film je založen na tom, že trojice dementů, kteří by nedokázali podepsat ani papír na pracáku a která se celý děj neustále překřikuje, takže nikdo nemůže nikoho slyšet, dělá jednu okatou kravinu za druhou a my se tomu máme smát. Tady fakt jasný odpad. ()

VanTom

Sice už naši koumesové neúpí pod libozvůlí psychopatických šéfů, což ovšem znamená jen to, že sednou na lep prvnímu bezskrupulóznímu byznysmenovi – takže co jim zbývá, než unést jeho syna a požadovat výkupné? Jelikož šlo tentokrát o jednodušší zločinný plán a padouši kapitalisté nepředstavovali takové jednorozměrné karikatury konkrétní úchylky, držel scénář pohromadě a zvládl sem tam i překvapivě zabočit. Především ubral na vulgaritách, takže teď snaživá, dětinská neschopnost sehraného ústředního tria působila docela mile. ()

R1CH1E

Zatímco jednička byla podprůměrná komedie se zajímavým (avšak nevyužitým) tématem, dvojka udělala z hlavních hrdinů totální dementy - problém je, že nejsou svou demencí vůbec vtipní a celý film je tak strašně natahovaný a postavy se chovají předvídatelně, nebo naopak úplně nelogicky. Zachraňuje to jen posledních 15 minut. Být film o takových 15 až 20 minut kratší, mohly to být 3*. Takhle jsou to slabé dvě. ()

Dagoussek

Tři neskuteční blbci, překřikují se, nevíte který je blbější víc a když už si myslíte, že by jim mohlo něco vyjít, tak se to posere úplně magorsky. A Jenifer to oživí, uchylná je furt😁 ()

andalin

Nick, Kurt a Dale stále jdou za svým cílem stát se vlastními šéfy - pomocí patentu a následné sériové výroby Kámoše do sprchy. Shodou okolností se z nich ale stanou únosci s poldama za zadkem a divákovi se tak naskytne skvělá příležitost opět sledovat tyhle tři ňoumy v akci. Tentokrát dokonce s přídavkem netradiční postavy Chrise Pina, který show řádně opepří. Mnohem lepší než jednička, já jsem se bavila! ()

Lenulinka

To je snad nejukecanější film, jaký jsem v poslední době viděla. Neuvěřitelně trapná věc, kde věčně někdo mele kraviny, nebo se hádá. Nezábavné a otravné! ()

jefff

Stejně dobré/špatné jako jednička. Opět tu smrdí promarněné šance na geniální komedii díky špatné kadenci vtipů a jejich pestrostí. Trojice pitomců je natolik idiotská, že už to fakt není ani vtipný. Ale jako celek film naštěstí funguje a divák se jakž takž baví. Škoda, šlo z toho vytěžit i tentokrát daleko víc. ()

zsn

Propadák! Do dvojky jsem šla kvůli excelentní jedničky, kdy mne komedie už dlouho nepobavila až k pláči a bolesti břicha, brala jsem to jako takovou "Pařbu ve Vegas", složenou ze správných chlápků, ale dvojka je katastrofa. Vtipný byl jen úvod s uvedením sprchy do provozu a skvěle sehraná role sexuchtivé Jennifer Aniston a jejího sezení sexoholiků. Zbytek filmu se herci ve svých rolích jen překřikovali, bohužel k ničemu byl i nepřekonatelný Christoph Waltz. ()

Hollohlaway

Otravná nastavovaná kaše. Ty dva užvaněný imbecily jsem začal v půlce filmu nenávidět. Tenhle typ humoru nesnáším, kecat kraviny jeden přes druhého. Nápad nic, humor slabé, herecky potěšil jedině Jamie Foxx a Kevin Spacey. ()

herr_carter

"Fajn, že máme gay kámoše v naší partě, jsme takoví pestřejší..", nebo v závěrečných titulcích Foxxovo: " Mr. Jones? That´s my dad, call me....motherfucker". Mě se dvojka teda líbila překvapivě daleko víc než jednička, je to naplněný hláškama až po okraj. Ti tři nezklamali, takovou bandu trotlů jen tak člověk nepotká, v dalších rolích byl skvělý především Pine a i Spacey, který se tu mihne dohromady asi jen 5 minut, dal mojí bránici solidně zabrat, prostě podařená komedie..................moje hodnocení = 8 z 10. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze