Scooby-Doo and the Ghoul School (TV film)

• slovenský

Scooby-Doo a škola príšeriek

Animovaný / Rodinný / Fantasy

USA / Kanada, 1988, 89 min

Sven Libaek
  • ARI50

Opět chválim nápad protože bude patřit mezi ty lepší.(22.9.2018)

Tak nebylo to špatný, ale zbytek party mě tam prostě chyběl. Celkově z toho vyšel průměr, průběh nebyl nijak valný, mohlo to být kratší, ale ten konec už byl lepší.(2.5.2011)

Tentokrát jsem zabrousil k jednomu ze starších dílů Scooby-Doo a bohužel jsem byl trošku zklamán. Tím, že se zde neobjevuje zbytek party mi tu pořád „cosi“ chybělo, přestože Scooby-Doo a Shaggy patří k mým nejoblíbenějším. I tak jde však o slušnou podívanou plnou humorných situací – zvláště co se seznamování se školou a studentkami týče. Ti co však očekávají nějaké finální „odmaskování“, můžou být lehce zklamáni, protože zde jsou karty rozdány již dopředu a žádné velké eso tvůrci z rukávu nevytáhli. I to je rozdíl oproti tomu, na co jsme byli zvyklí. Každopádně o žádnou ztrátu času určitě nejde.(18.3.2014)

• Frantisek.Fu

45%(21.4.2018)

Velmi slušná klasika, ve smyslu zápletky, jakou od Scooby-Doo v podstatě pokaždé očekávám, respektive jsem očekával.(1.8.2012)