Souboj talentů v nejúspěšnější světové show počtvrté v Česku a na Slovensku! Nové šokující výkony, pohádkové výhry a talentovaní soutěžící, které jste ještě neviděli! Hvězdná porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš! Rozhodněte i vy o postupujících do semifinále! Moderují Jakub Prachař a Martin „Pyco" Rausch. Celosvětově nejúspěšnější show počtvrté u nás a na Slovensku! Každý nedělní večer mohou diváci zase sledovat vysílání už čtvrté série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách televize Prima! Šanci zvítězit mají úplně všichni – soutěžit budou opět talentovaní tanečníci, zpěváci, akrobaté, žongléři, kouzelníci, kaskadéři, komedianti, recitátoři, imitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí, tak i důchodci. Pro všechny platí jenom jedna podmínka – rozhoduje kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců, publika a také diváků.
Cesta k úspěchu však není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola se SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci předvést svůj výkon. Hodnotit je bude opět hvězdná porota, tentokrát ve složení: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a nová posila v podobě nejpopulárnějšího spíkra u nás Leoše Mareše. O postupu do semifinále ovšem bude letos nově navíc rozhodovat ještě čtvrtý porotce, a to televizní diváci! Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a oblíbení moderátoři Jakub Prachař a Martin „Pyco" Rausch.
V česko-slovenské verzi formátu Got Talent, který budou společně vysílat televize Prima a TV JOJ, čeká na vítěze nejen nový automobil, zájezd v hodnotě 350 000 Kč a hotovosti 50 000 eur, ale také jedinečná možnost vystoupit před nejobávanějším porotcem v historii všech talentových soutěží světa – Britem Simonem Cowellem!
Můžete se tedy znovu těšit na souboj nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Sledujte úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Primě! (TV Prima)

otík

Obecně tyto pořady nemám rád, ale za některé borce účinkující v této soutěži dávám jednu hvězdu. ()

wafc

Nepopírám svou úchylky a zároveň své gylty pležr v podobných pochybných soutěžích. Ovšem pár věcí mě vždy zarazí. Ti dva chlapci vykutálení vtipní moderátorští, no, ty víš, o kom mluvím, ty Pýčo Rauši a ty šulínku Agáte Pracharzy. Vy dva jste jako taková, hm, malá černá tečka na nevěstinných bilých šatech nebo jste jako jedna chudinka pampeliška mrtvá v žlutém poli plném radosti nebo jste jako židi v Norimberku v roce 1938... no, jste prostě špatní! To je jedno velké mínus a to druhé přichází s druhou částí tohoto spektakulárního pořadu. Vždycky jsem se nemohl nabažit zjevnou demencí účastníků a nebo jsem se v lepším případě přímo zakuckal (kucky, kucky) kvalitním Březňákem, jak jsem byl u vytržení z qualitních výkonů kontestantů, ovšem nechápu, proč mám být ochuzen o dvacet minut neřízeného smíchu tím, že se ti roštáci z Primy rozhodli pro jiný koncept. Pro horší koncept. Zpovídáním těch šašků se nedozvíme nic zajímavého a jen zbytečně přicházíme o pohled na hloupé pokušitele svého štěstí. Primo, ty blbá hoe, pokud tohle neni šPrým, tak si na protest už nikdy nenamaluju zdi Primalexem. ()

flawi.f

Klasika jako předchozí řady - pár skvělých talentů a vystoupení, několik kreatur a exotů, upištěný diblík Bílá a všeználek Slávik. Jediný důvod, proč stojí za to tuto sérii sledovat, tak je Leoš Mareš, který umí neskutečně pobavit. A mě navíc sedí dvojice Prachař&Pyco, na kterého se tak krááááásně kouká :-) ()

sskrblik odpad!

Prachařovi jde o prachy a je mu jedno co v pořadu vůbec dělá, Pyča je v rauši, Bílá bílá byla, Slávik je arogantní dement a Mareš je reklama na česko-americkej komerční styl života. A soutěžící? Ti "chudáci" schytají nepěknou kritiku, zesměšní se či se chvíli zviditelní. Otázkou ovšem je, jestli by nebylo lepší uplatnit talent v jiné soutěži. Hvězdy českého šoubyznyZu z nich stejně nikdá nebudou. Ve včerejším, pro mě první a posledním, díle tohoto skvostu se nešetřilo emocemi. No a aby jste měli spoustu času utřít slzy, tak vám do toho skáče každou chvíli reklama na vodku v rohu obrazovky (zjevně na zapití žalu), po půl hodině pro změnu 10 minut kvaltiní reklamy a než se něco semele je 10 hodin a vy si říkáte, že jste viděli tak nanejvýš 10 soutěžících. Nesmím opomenout pompézní opakovačky, které vám ještě jednou ukážou, co že jste to právě uzřeli. Tento formát české talentové soutěže je žalostný! Je žalostný pro to, jakou formou je prezentován. ()

Kosmik 1

Musel jsem přidat dvě hvězdičky k dosavadnímu 1* hodnocení. Jelikož jsem dodatečně viděl vystoupení Aleny Smolíkové a jejího psa Jerry a to bylo vážně něco úžasného a vyzdvihlo tuhle soutěž o dvě třídy výše. Proto i ty dvě hvězdy navíc. Jednu za Alenu a jednu za Jerry. Pejsky já mám rád a byla to vážně neskutečná show, zvláště pak ta semifinálová. :-) Bohužel celkový dojem ze soutěže jako takové je zhruba na stejné úrovni jako předchozí hodnocení a troufám si ho odhadnout kolem 40%. ()

skinny

Dobře dobře dobře...musím se přiznat, že na to koukám, a musím názor přehodnotit. I když Mareš je pozér jako prase, tak díky němu to je aspoň prdel...jeho sarkasmus a ironie jsou nepřekonatelné, takže za Mareše (překvapivě) 1* ()

Lukoboss

Tak je tady další díl tohohle světovýho formátu a není na tom v podstatě co hodnotit. Je to stejný, chodí tam lidi s talentem, chodí tam magoři, porota mu k tomu řekne svý a jede se dál. Malá změna je ve způsobu výběru soutěžících, což pro diváka znamená, že ze 3 hodinovýho dílu tu poslední hoďku vůbec nemusíte vidět, protože se tam opakuje a zbytečně natahuje rekapitulace některých vystoupení. Jinak k tomu asi není co říct - Slávik si hraje na tvrďáka, Bílá je zase nejhodnější na světě a jediným osvěžením je "Lejoš", kterej tam tomu dává na prdel... ()

korndaddy

Furt to samý, nehledě na to, že jakmile se odvysílá vystoupení, pustí to milí tvůrci pro jistotu ještě jednou. Ale na druhou stranu se i občas pousměju.. ()

Benedygtus

Ackoli "talenty" trochu uvadaji, a je z toho spise zpevecka soutez, musim priznat, ze ackoli nejsem zadnym fanouskem naseho dvorniho kozeluznika, zatim me snad pokazde necim pobavil, pomerne originalnim a inteligentnim humorem. ()

Paity odpad!

Prima TV udělal jednu zásadní chybu. Do už tak vyčpělého pořadu nasadila Leoše "úžasného" Mareše a výsledek je od prvních dílů jednoznačný, naprostá trapnost a jen opakování již vysílaného. ()

lardko

Česko Slovensko má talent 4 Aneb postoupí každý .... Fakt mě nasere když tam spousta lidí postoupí jenom kvůli tomu že jsou roztomilý , pěkný , malý atd. To do poroty rovnou může jít malý dítě , který nemá hudební sluch , nebo nějakej slepec ... Moderátoři byli dobří , ale z koho sem fakticky nemohl , tak to byla Lucie Bílá. Ta pošle prostě všechny. Leoš Mareš aspoň rozesmál , a Slavík už taky nic moc , i když někdy taky hodil dobrou hlášku. Ale v celku se na to moc nedalo koukat , doufám že se v Česko Slovensko má talent 5 něco změní. ()

mladas16

Uječená kráva Bílá která zkazila loňskou výhru nejtalentovanějšímu soutěžícímu Alexovi Dowis a místo něj to vyhrál další zpěvák ba dokonce operní pěvec !!! Slavík kterej všude byl a všechno viděl, prolezl každou díru (hezký dvojsmysl) a v poslední řadě trapáček Mareš. Soutěž sama o sobě je parádní nápad, ale funguje spíš v zahraničí, zejména USA a Velká Británie, kde se úspěšní soutěžící i v budoucnosti uchytí, u nás se chytlo minimum lidí. Moderátoři Prachař a Pyco mi nevadí a občas se i jejich vtípkům zasměju, ale přes tu porotu se prostě nepřenesu a tak poprvé soutěž nesleduju kvůli jejímu složení. Zlatej Honza Kraus... ()

Mahoney.

Kludne by som dala odpad, ale prečo? Je to "show" ktorá u nás chodí v nedeľu o pol 9 keď nie je naozaj čo pozerať.. ()