Lukoboss

Mel Gibson v Odplatě si musí nad tímhle snímkem uznale pokyvovat a naopak takovej Max Payne musí mít strnulej úsměv, že jim se to tak nepoovedlo. Takhle to má vypadat, když se ve filmu hlavní hrdina nasere a bez mrknutí oka to začne řezat hlava nehlava. K. Reeves se na tu roli hodí, sedí mu to a podle toho to taky vypadá. Naopak hlavní záporák (otec), to je taková trochu zvláštní postava, která si na záporáka víc hraje, než aby jím byla. Škoda. No a záporák č. 2 (syn), ten vás začne svým výzorem srát od první chvíle, kdy se objeví. A tady si holt musíte počkat na tu chvíli zadostiučinění. ()

leon_id

Steven Seagal se po mrtvicce zastavil na plastice a jako dvojnik Keanu Reevese se znovu uci soubojum na pesticky a strilenim do padouchu z jednoho metru. Snaha tu byla. Nerad bych psal, ze uz jsem tohle vsechno videl a ze to i remeslne dost pokulhava, ale nelze bohuzel jinak 70% max. ()

Spike23

Keanu Reevesovi zabije Theon Greyjoy psa, tak se nasere a jde na oplátku zabít úplně všechny, co s ním mají něco společného, a já tomu dávám 4*, které mohly ještě před 2 hodinama být 5*, kdyby ze mě nevyprchala euforie z toho, co jsem právě viděl... Nechápu. Jestli jsem něco fakt nečekal, tak že ještě někdy uvidím old school revenge thriller s dokonalým soundtrackem, který v kombinaci s atmosférou dá dohromady jeden z nejlepších filmů roku 2014. ()

DavidS.

Štěně nemohlo být roztomilejší, headshoty výživnější a absence policie vítanější...Esence přímočarosti, jednoduchosti a efektivnosti...Denzel i Liam právě zbledli závistí a strachem... ()

joora1

Poctivé akční béčko v duchu: nasrali mě, přijde pomsta, zabiju co nejvíc padouchů, zajmou mě, dostanu se z toho, zabiju zbývající padouchy. Skrze šablonovitou liniii se vydává i John Wick. Po sterilním a sentimentálním začátku se akce rozjede na plné obrátky - a že má koule. John Wick je opravdu stručný, věcný a head shoty rozdává na potkání. Ve filmu jsou i zajímavé momenty s hotelem jako domovskou půdou zabijáka a pravidly, jenž by se měl řídit. Akce tedy skutečně parádní, ale už ten samotný účel pomsty mi připadá dost ujetý-ukradnou mi auto a zabijou psa (byť tedy je od manželky) a já pokosím asi 150 ruských mafiánů. Co dodat, to je prostě John Wick. ()

klukluka odpad!

Pif! Paf! Pif pif! Paf paf! Ratatatata! Ratatatatata.... Tenhle film se nam obden odehrava v detskem pokoji. Na tohle fakt nemusim do kina. Shit shitu ()

Mistickzz

Na jednej strane super akcia, super atmosféra, na druhej strane opäť zdecimovaný Keanu, ktorý je nezastaviteľný ako rambo a scenáristi mu naplnili ústa samým klišé. Nie je to vôbec zlý film, dá sa to odsledovať bez ujmy na zdraví, ale neoriginalita dnešných tvorcov mi už pomaly začína kradnúť spánok. ()

jondoe

Z tymi 74 percentami to hadam nemyslite vazne? Mozno keby som mal strnast tak to zozerem aj ja, Pribehovo ziadne, dialogy? ani neviem ci tam nejake poriadne boly. Akcia usla, ale od polky filmu uz to bolo o tom istom. A ta nesmrtelnost hlavne hrdinu. Usmevne. ()

Michelle75

Tenhle žánr mě spíše míjí,ale když natrefím na Taken nebo Zátah, tak chrochtám blahem. John Wick mě nebavil jako ty dva předešlé,ale do nudychtivé nálady jsem měla hodně daleko. Keanu na padesát vypadá stále dobře a jeho životní styl se v jeho obličeji podepsal přesně jak bylo potřeba. Velmi mě ve své roli potěšil Michael Nyqvist, který mě bavil již při vyslovování BABA YAGA. Mělo to jednoduchou pointu, dobrý spád a nikdo se nebabral v přílišném rozpytvávání jak děje, tak těl:) Prostě akce bez skurpulí s výbornými herci a v neposlední řaděi hudbou. M.Manson bomba song. ()

Seti

Pokud chcete scénáristicky spletitý a zamyšleníhodný příběh, tak John Wick není pro Vás. Pokud očekáváte oscarové herecké výkony, tak John Wick není pro Vás. Pokud nejste ochotní přehlédnout nějakou tu trochu toho klišé a pitomých dialogů, tak John Wick opět není pro Vás. Pokud však hledáte nekompromisní cestu za pomstou servírovanou pěkně za studena, máte rádi větší než malé množství špičkové akce, která reprezentuje jak styl, tak efektivitu (ach ty headshoty!), jste drsní ochránci zvířat nebo nájemní zabijáci, tak byste Johna Wicka rozhodně neměli minout. John Wick je totiž přímočará rubanice, která se za to nestydí, a která se s ničím nesere. ()

iXtr3m3

Equalizer pre mladšiu generáciu, ktorá chce viac nereálnosti, viac akcie a "relatívne" mladšieho hrdinu (ktorý nestárne) :) Film skvelý, teším sa na pokračovanie, veď takéto stvárnenie Baby Yagy sa len tak nevidí... :) ()

keoma26

pro predstavu tech, co se na to treba teprve chystaji: je to jak kdyz do mixeru hodite kousky z Leona, Vychodnich prislibu, 96 hodin, Ghost Dog a Turnaje zabijaku, a poradne promichate ()

bruceman7

Podle mého názoru je to variace na už kolikrát obehrané téma revenge rampage, jen na vysoké úrovni (alespoň podle celkového počtu headshotů). Druhou věcí je, nakolik je člověk schopný uvěřit proměně uhlazeného Mr. Andersona v mafiánského "ultrauklízeče". Mně to tedy moc nešlo - jsem holt zasažen syndromem Reeves = Neo. Je to sice dobře udělané, ale mě to nějak víc nedostalo. Asi bych tam prostě potřeboval jiného ranaře. 6/10 ()

Dánek

Pribeh nula, ale to se dalo cekat. Akce nebyla spatna, ale nejak jsem nemohl Reevesovi ani ostatnim hercum verit, co presne hrajou. Takze se tam mlatili pekne, headshotu bylo vice nez v CSku, ale jako celej zadna slava. ()

Torako.chan

Reevesovi zabil Theon Greyjoy psa a ukradl mu auto...to neměl nikdy dělat. Tak si ho Keanu podá a auto si vezme zpět aby ho mohl vzápětí roztřískat...mno...Akce super, natočené též super, ale ten základ... :/ ()

sQelle

Mistrovské dílo Keanu Reevese. John Wick mi přirostl k srdci o dost víc než Neo. Chladnokrevnost, akce, násilí, brutalita, souboje na tělo a pomsta za psa. Nic víc, nic míň. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch