Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

Trucker

Romantický nesmysl, kde se kromě zajímavého úvodu (trvajícího asi deset minut) už po zbytek filmu vůbec nic neděje a stopáž je složena už jen ze samých prázdných keců odehrávajících se ve statických scénách v různých lokacích. ()

lahvi

Neni to vubec muj zanr. Koukl jsem na to kvuli Blake Lively a dostalo me to, jako uz dlouho nic. Behem dne jsem to videl 3x. Ona je tu naprosto uzasna. Skvela hudba. ()

Pajina68

Ze začátku mi film připadal takový normální, ale jak čas utíkal, pohlcoval mne děj víc a víc. Ačkoliv nemám ráda sci-fi filmy, tak myšlenka v tomto filmu byla fakt skvělá. Po delší době zase jeden povedený film v televizi. ()

Markytkaaa

A tak já teda nevím ... jako Blake je překrásná. Prožívá ve filmu naprosto otřesnou situaci, kdy je ... věčně mladá, krásná, pevná, štíhlá, dokonalá. Tohle by málokdo dal. Jen Blake. Krásná ... A tak ze závisti přirozeně, dávám jen dvě hvězdičky. Za mě to byla nuda. Chvílemi se to snažilo jít ve stopách Benjamina Buttona, jen s krasavicí a trochu naopak. Ale jednalo se o záblesky. A mně přišel stejně víc sexy Brad Pitt jako seschlá švestka, než věčně mladá Blake. ()

bumprd

Spiker01 a tron naprosto vystihli moje pocity z tohoto filmu. Mimoto, klobouk dolů před scénáristy a kýmkoliv kdo měl na starost casting. Jeden z nejhezčích filmů, které jsem letos zhlédla. ()

teekanee

Opravdu velmi pěkný snímek s fascinující myšlenkou, nad kterou se asi každý z nás někdy zamyslel. Jaké by to bylo žít věčně? Narozdíl od filmu Man from Earth se Adeline soustředí na romanickou stránku a daří se jí to skvěle. Vztah Adeline a Williama byl opravdu něco, čemuž pomáhá i geniálně hrající Ford. Vážně chemie mezi ním a Lively je opravdu skvělá, tím nechci říct, že Hiusman hraje zle nebo tak něco, ale jejich vztah, tak opravdově a krásně nepůsobí. Všechny je to velice pěkně natočený a hudba je taky pěkná. Celkově velice příjemný romantický film. 84% ()

Zellie

Od dob Návratu do budoucnosti mám ráda filmy s časovou zápletkou a tento film přesně kombinuje to, co by mohla mít ráda žena jako já. Tedy časovou zápletku a romantický děj. Zajímavá neobvyklost v tomto filmu je vypravěčství, kdy nám vypravěč popisuje, co se událo a jaké to mělo následky. Dobře se na film kouká i proto, že byli vybráni příjemní herci včetně Harrisona Forda. Zápletka možná je jednoduchá a pro někoho předvídatelná, ale jinak to asi dopadnout nemohlo. Velmi milý a příjemný děj, pokud máme chuť na lehčí romantický film. ()

vinson003

"Věčně mladá", to je celé, co bych vám k tomu řekl. Poslední dobou si připadám, že filmy s Blake jsou oslavou její krásy, no proti gustu žádný dišputát, ale tady vlastně by trochu bodlo, kdyby Blake vládla ještě nadpřirozenými silami, pak by to dostalo šmrnc, každopádně já jsem byl hlavně vyvalený, že Ford z ní uchcává v přímém přenose. JInak nic, já ji miluju, takže 70 %, pěkný večer ()

ezop1012

Začiatok dobrý, koniec už menej, vlastne dalo sa čakať, že to takto skončí. To rozprávanie príbehu sa podobná na Tykwerovy film, perfem: príbeh vraha. Chýba mi tam lepší a viac premyslený scenár, prečo práve vyberie toho aktuálneho, veď ju nijako nezaujal, ničím, ale za to jeho otec oveľa viac... Bez výraznej zmeny imidžu by tu ženu skôr či neskôr vypátrali. Celkovo je to lepší priemer, škoda toho záveru a takmer žiadnych zvratov. ()

Sejkorka

Prima oddechovka. Nic složitýho, prostě se nejdřív dozvíme, proč z fyzikálního hlediska Adalaine nestárne a je jí pořád 26, i když by mělo být 107. Je tu její 80 letá dcera a objeví se bývalý milý z 50. let, shodou okolností otec toho současného. Pak zasáhne osud, elektrické šoky při zástavě srdce a už se zase může stárnout. To ovšem zatím Adalaine neví. Tedy, v závěru filmu objeví první šedivý vlas, tak asi něco tuší. Je to celé nenásilné, žádná velká filosofie. Ona leccos zažila, ale nemachruje a spíš si přeje, aby se to nějak zlomilo. PODRUHÉ 27-4-23 ponechávám 4* , leccos jsem zapomněl, což je dobře. A prima je, že když se člověk po čase koukne znovu tak zjistí, že Blake Lively nestárne .... ()

Tom10000

Velice pěkný film, ačkoliv trochu, v jistých ohledech, zdlouhavý a nudný. Prvek nestárnoucí ženy zde byl použit sice vtipně a humorně, ale ne naplno. Z této "nadpřirozené" schopnosti by se dalo vytěžit mnohem více. V tomto případě bych ubral na romantičnosti a přidal nostalgii, a, možná, se i pokusil schopnosti nestárnout využít i jinak než neustálým útěkem. Chápu, tento film je stanoven na jiné zájmové skupiny, než jsem já. Osobně mám raději více fantasy a sci-fi a proto bych osobně pozměnil scénář i na místech, kde by mne statní okřikovali. Chápu, pro lidi jako já takový folm přímo není. Hledám i fantasy tam, kde bych neměl. Shrnu . li hodnocení, cením hereckých výkonů hlavní představitelky Adaline, Blake Lively, a i Harrison Ford zde byl příjemný. Ocením ještě Ellen Burstlyn, a tím je výčet slušných herců u konce. 70 procent, 4 hvězdy. Raději sáhněte po něčem jiném. ()

BStone

Solidní, dobře obsazená romantika s okouzlující Blake Lively, která je tak nějak věčně mladá. Snímek nikam moc nespěchá, vyprávění příjemně odsýpá a Harrison Ford potěší. 60% ()

Nellaron

Príbeh veľmi rozumne rozoberá problematiku nestarnutia, čo všetko za problémy môže taká večná mladosť prinášať nielen zo spoločenského hľadiska, ale aj z hľadiska citového. A to všetko je zabalené do všadeprítomného tajomna. Budete ho vnímať vďaka rozprávaniu tretej osoby, nevtieravej spomalenej kamere a výbornej sprievodnej hudbe. Podobný dojem som mal z Podivuhodného prípadu Benjamina Buttona. Tento nádych fantasy vám takmer dá zabudnúť, že ide vlastne o romantický film. Pre mňa ide o unikátny film, ktorý zanechá hlboký dojem. ()

supg

Pěkný film. Pro něžné pohlaví takový sen, který by snad chtěly zažít. Pro mne prvoplanovytý kýč. Ale originální scénář, Harfa Farda a krásná hlavní hrdinka to vytáhli že 3 na 4 hvězdy, jinak nečekejte žádný herecký koncert. ()

tortna

Myslel som si že dostanem drámu, ale vyšla z toho krásna rozprávka. Bola tam princezná zakliata v čase, bol tam starý kráľ aj princ. A nechýbali ani zázraky. Nemám na výber, musím dať plný počet. ()

Dr.Marek

I kdyby ve filmu nehral Harrison Ford, budete stejne od zacatku do konce okouzleni jeho hlavni hrdinkou, nadhernou Blake Livelly, ktera je nadpozemsky okouzlujici a dokaze navodit pocit jake to je byt nesmrtelni. Skrze ni se i pres obrazovku nakazite charismatem tak, ze se budete i v  realu aspon jeden den chovat jako ona. ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)