Reklama

Reklama

DCU: Liga spravedlivých: Trůn Atlantidy

  • USA Justice League: Throne of Atlantis
Trailer

Obsahy(1)

Řekne-li se Atlantida, vyvstanou na mysli slova jako temnota, záhada nebo mýtus. A přitom tato říše, která obyvatelům pevniny už dávno vymizela z paměti, stojí na pokraji války. Její odlehlé kouty se po útoku na vojenskou ponorku vydá prozkoumat Kyborg. Temné hlubiny však kromě vraku plavidla skrývají hrozbu tak mocnou, že přiměje právě vzniklou Ligu spravedlivých ke společné akci. Mezitím se po souši, tisíce mil od mořského dna, potlouká osamělý muž. Jmenuje se Arthur Curry, má nadpřirozené schopnosti a je patrně jediný, kdo dokáže smířit starodávný svět Atlantidy s tím naším. Postavte se spolu se Supermanem, Batmanem, Wonder Woman a dalšími členy Ligy spravedlivých Ormovi, zbraním z jiné dimenze i nepřízni osudu. Vychutnejte si další působivý příběh z produkce DC Universe, v níž jedinou šanci lidstva v souboji s temnými silami ztělesňuje Aquaman! (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (70)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $3,5milióna║ tieto komiksové animáki začínajú zapadať do akejsi rutiny, kde sa prevažne zameriava na všetko ničiacu demolačnú akciu a krvavú drsnosť, rozpoltené telá, krv, bleee, to je zle, toto už ide dosť mimo, takéto pritvrdenie a na deji sa viac nepopracuje, obohraná šablónka bez iskry, priemer /60%/ ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Naprostá pohoda. Předlohu jsem četla, pravda, byla možná kapánek víc kulervoucí, ale v rámci série DC Universe Animated Original Movies je Trůn Atlantidy naprosto ideální kousek. Hezky to navazuje na Justice League: War a realita The New 52 se stává naprostou přirozeností. Možná bych měla skřípat zubama nad další verzí Wonder Woman, ale nač. Pokud je toto její tvář z animovaných The New 52 a bude taková i nadále, zvyknu si. Lantern a Flash hláškují, Bats je studenej čumák, Cyborg si jede vlastní zápletku a Shazam! skoro nikoho nezajímá, takže proč si neužít Aquamanův nástup na trůn a randícího Clarka Kenta a Dianu Prince? ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Po tom, čo si DC otestovali pri The Dark Knight Returns publikum na Batman v Superman a pri Arkham Assault zase pôdu pre Suicide Squad, tentokrát sa rozhodli zistiť, čo funguje a nefunguje na Aquamanovi pred blížiacou sa sólovkou. Takže milé DC, skvelé kostýmy, Batman má bohovské hlášky, oceňujem dôraz na príbeh (zrejme ste sa poučili po Justice League: War), bohovsky nadizajnovaná Atlantída (I want more!) a záporáci sú tiež fajn. Čo nefunguje je tupá akcia, že Justice League vs. komando nímandov, ktorých sekajú ako kukuričné kláty. A Shazam sa do tohto univerza nehodí, i keď jeho rodinne ladenú sólovku by som si pozrel. A čo preboha vidíte na Cyborgovi? Martian Manhunter forever! Každopádne na sólo Aquamana sa teším, ak Atlantída bude vyzerať aspoň tak zaujímavo ako v Throne of Atlantis, budem slintať blahom. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Tady nechybělo vůbec nic. Námět podle všeho vynikající, perfektní složení týmu a origin toho zbývajícího. Jestli je pravda, že se i hraná verze Justice League bude inspirovat tímto New52 eventem, rozhodně bych chtěl vidět i zbytek týmu, což se ale asi nestane. Tihle bohové si zkrátka poradí se vším...9/10 ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Animovaná DCčka se v poslední době zvedla na úroveň, kdy by si zasloužila i nekomiksové diváctvo, žel po pár zásazích se vrací průměr, až podprůměr, kde kdyby nebylo roztomilého rozkrajování padouších nohsledů na mnoho částí, byl by výsledek jen studiovou povinností mezi celovečeráky (tady nemluvím jen o Atlandském trůnu, ale třeba i o Synu Batmana). Vizuál je tu klasická superhrdinská nuda, stejná pro DC, Marvel, nebo i Hellboye, na to sem si už zvykl, takže mě ubohá neoriginalita v tomhle ohledu už přestala lézt na nervy, takže zůstává děj, který je..... Pozor, velké překvapení ....... Hrozně debilní! Ani náznak taktiky, zavilé plány padouchovy by lépe stvořili i scénáristé Ordinace v růžové zahradě a bezmezná otravnost Shazama... Mňo, i když tu vlastně jenom nadávám, pořád to není nějak extra odporné, jen průměrné a zapomenutelné. ()

Galerie (36)

Reklama

Reklama