poster

DCU: Liga spravedlivých: Trůn Atlantidy

 • USA

  Justice League: Throne of Atlantis

Animovaný / Akční

USA, 2015, 72 min

Režie:

Ethan Spaulding

Předloha:

Gardner Fox (komiks), Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), William Moulton Marston (komiks), John Broome (komiks), Gil Kane (komiks), John Byrne (komiks), Robert Kanigher (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vykuk
  **

  Hmm.. celé je to takové moc pro dětičky, ikdyž tam je ten prvek násilí celkem dobrý, děj je dost infantilní. Když to srovnám s japonskými animáky, opět je to sto let za opicema, animace nic moc, ale dá se. Mno atmosféra.. jak u disneyovky, ještě kdyby Batman něco zazpíval..:) No zůstanu u těch japonců, korejců a jim podobných.(1.4.2015)

 • kaylin
  **

  Jen další příběh o tom, jak superhrdinové něco zvládnou jen ve chvíli, kdy jsou v týmu. Atlantida je zde prezentována jako temná země a Aquaman je zajímavou postavou, ale její potenciál v tomhle případě rozhodně nebyl využit. Je to prostě jen slabé další cosi o supehrdinech, protože u těch se tvůrci nemusí zase až tolik snažit, protože je toho tolik, že většina toho prostě zapadne.(18.1.2015)

 • VanTom
  ***

  "Origin" Aquamana nepatřil zrovna k těm výrazným nebo nápaditým, asi se dalo vymyslet i něco původnějšího, než pohádka o odloženém kralevici Atlantidy a jeho nevlastním válkychtivém bratrovi naslouchajícím piklujícímu rádci (Black Manta - to byl sakra kdo, odkud, proč?). Animace nic moc, aspoňže čerstvě zformovaná Liga spravedlnosti bavila vzájemným popichováním a ke konci se to přeci jen rozjelo (i když zrovna dobývání Metropolis pidiarmádkou Atlanťanů vyhlíželo chudě poddimenzovaně).(20.4.2016)

 • dee-key
  **

  Průměrný animák s průměrnou animací. Sice musím ocenit některé dobře provedené řežby, ale tím asi končí výčet kvalit, protože příběh je docela děravý a kýčovitý. Navíc Orm si s trojzubcem vyndá celou Justice League a všechno aby zachraňoval Batman se svým "geniálním" nápadem... A Green Lantern se zmohl na veliký chodící vysavač? WTF? Krom toho jestli Atlanťané chtěli obsadit souš s tou směšnou armádičkou...? JL je prostě banda poloimpotentních padavek, kteří jsou tam dobří jen k tomu, aby z Aquaman vypadal jako větší hrdina. Podle mě to mělo daleko větší potenciál.(17.4.2015)

 • Likan7
  ***

  Pocitově je Trůn Atlantidy nejslabší, tím ale neříkám, že je to špatný film. Jenže těch prvních 45 minut je takový nesourodý myšmaš, který neví, čím by měl být. Dojem zpracuje až závěrečná bitva, kde se představí všichni hrdinové. Nejvíc ale žeru animovaného Green Lanterna a jeho představivost. Třeba chodící vysavač na nepřátelé je přímo dokonalý!(8.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace