Reklama

Reklama

Můj pes Buddy

  • Česko Tornádo Buddy (více)

Obsahy(1)

Josh je jedenáctiletý chlapec, který se se svou maminkou právě přistehoval do zapadlého městečka Fernfield ve státě Washington. Nedávno mu zemřel otec a on se v nové škole a mezi novými, neznámými dětmi cíti právem jako outsider. Je smutný a sám. Na opuštěném basketbalovém hřišti potká psa Buddyho. Je to krásný zlatý retriever. Josh velmi rychle zjistí, že Buddy je šikovný pes a dokonce dokáže zpracovat basketbalový míč a trefit jím do koše. Hraje se poslední zápas celostátního finále školních družstev v basketbalu a Joshův tým prohrává. Trenér potřebuje střídat a poprvé pošle do hry Joshe. V kritickém momentu zápasu vběhne na hřiště Buddy a začnou se dít nevídané věci... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (34)

italka63 

všechny recenze uživatele

Film byl natočený na základě schopnosti zlaťáčka jednoho ze členů filmového štábu. Bohužel tento pes zemřel na tuším nádor nedlouho po natáčení. Tak jsem šla do plného letňáku s mojí malou dcerkou a protože jsme sami měli doma nádherného zlaťáčka, já, z dosud mě nezjištěných debilních příčin, jsem prozradila, že pejsek už zemřel. Takže, celé kino se smálo, uprostřed moje zoufale brečící dcerka a já spustila kvůli ní taky. Z rodinného filmu jsem odcházela s pocitem, že I na krásné oddychovce můžete ze sebe udělat úplnýho idiota a dítěti způsobit trauma, pozor na to! Jinak byl zlaťáček báječný. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoci, ale mně se to velmi líbilo. Ten hafan je moc pěkný a musí si každého diváka, který má psi rád, podmanit. A herecky to taky není zas tak zlé. Jako rodinná komedie pro nedělní odpoledne naprosto výborné a neškodné. Jen ten český název je hodně zavádějící - na VHS to mají ve videopůjčovnách pod názvem Můj pes Buddy. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Brahm Wenger: 1. Clown And A Hound ,2. Remembering Dad (Josh'sTheme) ,3. The Secret Court ,4. Clair - Gilbert O'Sullivan ,5. Buddy & Josh: Together At First ,6. Splish Splash - Jimmy Z ,7. Buddy 'The Destroyer'/Posters ,8. Painting The Court ,9. The Paper Thief ,10. Buddy Makes A Basket ,11. Destroying The Gym ,12. Invisible Ball/Half Time Show ,13. From The Heart (Air Bud's Theme) ,14. Snively Takes Buddy Away ,15. Rescuing Buddy ,16. Josh Sets Buddy Free ,17. Buddy's Back ,18. The Final Shot ,19. Buddy & Josh: Together At Last/End Credits ()

veru_needy 

všechny recenze uživatele

Příjemná rodinná komedie do nepohody, kde je krásně znázorněno přátelství člověka a psa. Co mě na tomto filmu nejvíce fascinuje, i přesto, že tento film zrovna ne každý má rád, je rozhodně to, že je to moje obrovská a velice cenná vzpomínka na dětství. Roztomilý malý Kevin Zegers byl tenkrát můj velký oblíbenec. Jako malá jsem bývala blázen do psů v tom smyslu, že jsem opravdu znala každou rasu na světě a každá encyklopedie o psech musela být moje. Takže jakmile jsem tenkrát dostala možnost si tento film zakoupit na originální nostalgické VHS kazetě, byla jsem v sedmém nebi. Nutno podotknout, že tento snímek má také velice příjemnou hudbu hrajíci na pozadí. - "Good boy. Just like we always do." ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Můj první film se psem Buddym(kolik že těch dílů je? 8?). A také jsem to viděl nikdy v 9 letech to jsem to žral. Nicméně pohádka je to pěkná dobře se naní kouká. Je samozřejmost že nemůžeme čekat nijaký hmatatelný scénář ani dobré herce. Ale to je prakticky jedno tohle je film pro děti a i dospělý se budou bavit. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama