poster

Můj pes Buddy

 • Česko

  Tornádo Buddy

 • Česko

  Air Bud - Můj pes Buddy

 • USA

  Air Bud

 • Slovensko

  Lietajúci Bud

Rodinný / Komedie / Drama / Sportovní

USA / Kanada, 1997, 98 min

Scénář:

Paul Tamasy

Kamera:

Mike Southon

Hudba:

Brahm Wenger

Producenti:

Robert Vince

Střih:

Alison Grace

Scénografie:

Elizabeth Wilcox

Kostýmy:

Jana Stern
(další profese)
 • otík
  ****

  Nemůžu si pomoci, ale mně se to velmi líbilo. Ten hafan je moc pěkný a musí si každého diváka, který má psi rád, podmanit. A herecky to taky není zas tak zlé. Jako rodinná komedie pro nedělní odpoledne naprosto výborné a neškodné. Jen ten český název je hodně zavádějící - na VHS to mají ve videopůjčovnách pod názvem Můj pes Buddy.(9.12.2003)

 • borohub
  ***

  V dětství jsem na tento film docela často čuměl, rozhodl jsem si, že si ho po dlouhé době opět zopáknu, bohužel jsem byl spíše zklamán, záplatka je opravdu kýčovitá, film působí spíše trapně než cokoliv jiného a tu závěrečnou scénu u soudu mohli vypustit a dopadlo by to asi i lépe. Co se musí nechat je, že tento film má docela dobrý soundtrack, také hodnotím tak vysoko, protože má pro mě tento film nostalgickou hodnotu, spíše ho ale nedoporučuji, existují lepší filmy nad kterými zabít hodinu a půl času. 65%(30.5.2017)

 • veru_needy
  *****

  Příjemná rodinná komedie do nepohody, kde je krásně znázorněno přátelství člověka a psa. Co mě na tomto filmu nejvíce fascinuje, i přesto, že tento film zrovna ne každý má rád, je rozhodně to, že je to moje obrovská a velice cenná vzpomínka na dětství. Roztomilý malý Kevin Zegers byl tenkrát můj velký oblíbenec. Jako malá jsem bývala blázen do psů v tom smyslu, že jsem opravdu znala každou rasu na světě a každá encyklopedie o psech musela být moje. Takže jakmile jsem tenkrát dostala možnost si tento film zakoupit na originální nostalgické VHS kazetě, byla jsem v sedmém nebi. Nutno podotknout, že tento snímek má také velice příjemnou hudbu hrajíci na pozadí. - "Good boy. Just like we always do."(20.7.2017)

 • Campbell
  ****

  Můj první film se psem Buddym(kolik že těch dílů je? 8?). A také jsem to viděl nikdy v 9 letech to jsem to žral. Nicméně pohádka je to pěkná dobře se naní kouká. Je samozřejmost že nemůžeme čekat nijaký hmatatelný scénář ani dobré herce. Ale to je prakticky jedno tohle je film pro děti a i dospělý se budou bavit.(14.8.2010)

 • Paldiny
  ***

  Typický rodinný film, kde máme novo nasťahovanú rodinu so synom jedináčikom, hľadajúcim priateľa na celý život. Priateľa predstavuje hafan, spoločnou rečou je basketbal a spoločným nepriateľom bývalý majiteľ, ktorý sa o hafana začne zaujímať čo len ukáže svoje nadanie. Film je nevinný, miestami vtipný a najmä určený publiku do 12 rokov, ktorému sa bude zaručene páčiť. Pre dospelého diváka samozrejme zlo, ktoré graduje s rozširovaním aktivít, kde spoznáme psa futbalistu, volejbalistu, hokejistu a kto vie, možno raz aj golfistu či oštepára.(6.4.2015)