rublik05

Lehká oddechová vánoční komedie, s notnou dávku sentimentu a místy i trapnosti. Tak bych shrnul tento počin, který je sice celkem slušně obsazen a člověk se u něj i občas zasměje, kdyby to však nebylo zabaleno do trapné americké lovestory, která obsahuje snad všechny klišé, na které si vzpomenete. Děj lehce předvídatelný, nebýt několika fakt vtipných scén, je to jen další komedie, která je na chlup podobná všem ostatním americkým komediím na toto téma. Bohužel se další Láska nebeská natočit nepodařila. 4/10. ()

Shredder

Love the Coopers? Impossible. Tuto ponuru melancholiu by za vianocny film neoznacil ani clovek, ktory sa chysta natiahnut si slucku. Nevyrazne a neprijemne postavy, ktore posobia dojmom, ze sa na placi objavili len z donutenia. Steve Martin so svojim slabym monotonnym hlasom musi byt jednym z najhorsich naratorov v historii. Cely film sa vsetci utapaju v sebalutosti, aby v poslednych piatich minutach kazdy prisiel k osvieteniu a najdeniu vnutorneho pokoja. Po dopozerani do konca sa citim ako masochista. ()

viky13

Navzdory průměrnému hodnocení jsem se skvěle bavila, takže ty čtyři hvězdy můžu udělit s čistým svědomím. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Asi potřeba vidět o vánocích a né v srpnu. Prostě se rodinka sejde o svátcích, takové "lidské", ve finále o ničem a nevýrazné. ()

Miagy

Veľmi zvláštny film, spojenie Vianoc, drámy a komédie nie je práve najšťastnejšie riešenie. Vo filme bolo vidno, že niekedy asi ani autori nevedeli, čo z toho chcú mať. Či vianočnú komédiu na štýl Lásky nebeskej ( pozorný dívák si isto všimol podobnosť mnohých scén) alebo z toho chceli smutnú drámu. Čo sa týka deja - ten bol celkom klasický, scenár tuctový. Herci boli vynikajúci, nikto ma nesklamal. Mám rád filmy s "komentátorom" celkom to fungovalo aj v tomto filme. Mám však veľmi zmiešané pocity, niečo mi tam chýbalo. PLUS: soundtrack, vynikajúca kamera ( fakt výborné zábery), sympatickí herci, dobré výkony, atmosféra vianoc. MINUS: akýsi nesúlad medzi komédiou a drámou, nevyťažený potenciál...po ďalšom zhliadnutí mením hodnotenie na 80% ()

GameboyNES odpad!

zajímalo mě to jen kvuli Glumovi a Olivě Divoké. Žádný kozy ani krev, nikdo nemá motorovou pilu a vúbec se tam nešuká. Podřadná rodinková sračka. ()

VojtaMarek00

nevim proc, ale tohle se mi neskutecne libilo. mozna to bude tim mnozstvim vina. kazdopadne tenhle film + flaska cervenyho v kine je skvela kombinace a mne to zlepsilo naladu na par dni dopredu. laska nebeska po americku. ()

Bifftekk

Taková Láska nebeská akorát z jedné velké rodiny a místo Anglie se odehrává v USA. Příjemná vánoční komedie na kterou bych se klidně podíval znova. ()

marek29

Divný. Musím strhnout za kýčovitost místama a vynucené emoce. Pak že drnká film opakovaně na stejnou strunu a místama jsem si říkal že je tam cosi navíc. Film by se dal zkrátit na hodinu a půl a nic by se nestalo. Amanda dobrá, Olivia top ;) přesah jistě a happyend asi pochopitelný vzhledem k Vánocům. Dám 3 z výše zmíněných důvodů a rekl bych že je to na půli cesty ke čtyřem :( ()

soviczka

Ta třetí hvězda je v hodnocení jen díky sentimentu z blížících se Vánoc... Ostatně sentiment je to, oč tu běží. Trable o Vánocích nejsou Láska nebeská. Je to (místy slušná) americká komedie, která bezostyšně útočí na vaše city. A když už si říkáte, že lacinější by ten film být nemohl, dostanete nášup. S tím správným doprovodem se těch 107 minut ale dá přežít více než dobře, takže máte - li chuť na trochu Vánočního citového vydírání tvůrci filmu, vzhůru do kina ;-) PS: jen si dejte pozor, aby zrovna nebyl lístek za 50 Kč, to byste teprve zažili to správné peklo... ()

Slunik

Milá, typicky americká vánoční podívaná. Všechny problémy se vyřeší, všichni se mají rádi, všechno dobře dopadne, žádné drama, prostě klídek. Neurazí, nenadchne. (kromě Olivie Wilde, která je totálně k nakousnutí) ()

george82

Na mě to bylo takové utahané a navíc konec, kde se vlastně vše protne jen díy tomu, že jeden z rodiny zkolabuje...pro boha to ne přece. ()

Petule3

Bohatě by mi stačil rozehraný příběh Olivie Wild a toho krásnýho vojáka. To bylo moc hezký. Ve zbytku bohužel spíš zklamání. Na to, že v hlavní roli je má oblíbená Diane Keaton, to za moc nestálo. Atmosféra dobrá, skoro až depkózní, ale ty jednotlivé příběhy, jako by každému jednomu něco chybělo. Samozřejmě klasické happy end tomu spíš uskodil, a že to jakoby vyprávěl pes, tak to bez komentáře. ()

AgnesDee

Tak trochu líné a zmatené převyprávění pradávného poselství, že rodina je o Vánocích to nejdůležitější. Na to mi ale stačí podívat se na vánoční televizní reklamy, ne koukat na tento film. ()

curil

Průměrná vánoční komedie, kterou drží na úrovni populární herci v hlavních rolí. Docela příjemné překvapení, u tohoto žánru jsem zvyklý na samé sentimentální volovinky. I když se film nevyhne mnoha klišé a nepřináší nic originálního, je to ještě na určité úrovni. Mnohému divákovi asi, stejně jako mně, připomene lepší vánoční komediální romantiku "Lásku nebeskou". Příběh založený na několika motivech se nakonec protne v závěru filmu. Výborný Alan Arkin, tomu patří můj obdiv. ()

Blazkowicz

Prvně jsem tomu dal před lety odpad, takže jsem byl zvědavý, jestli to teď bude lepší. A bylo. Začátek jsem vydržel a pak už se to vcelku dalo. Některé příběhy docela dobré, jiné ani tak ne. Směska, která na konci nijak zvlášť nefungovala. 2+* ()