poster

The Deuce: Špína Manhattanu - Série 1 (série)

Drama

USA, 2017, 8 h 30 min (Minutáž: 58–86 min)

Hrají:

James Franco, Maggie Gyllenhaal, Gary Carr, Margarita Levijeva, Lawrence Gilliard Jr., Emily Meade, Zoe Kazan, Kim Director, Ralph Macchio, Olivia Luccardi, Gbenga Akinnagbe, Amber Skye Noyes, Method Man, Chris Bauer, Chris Coy, Natalie Paul, Don Harvey, Michael Rispoli, Anwan Glover, Sepideh Moafi, Michael Kostroff, Mustafa Shakir, Will Chase, Pernell Walker, Aaron Dean Eisenberg, Sean Meehan, Paul Borghese, Danielle Burgess, Van Hansis, David Krumholtz, Michael McFadden, Genevieve Hudson-Price, David Aaron Baker, E.J. Carroll, Saul Stein, James Saito, James Waterston, Liz Stauber, Kevin Breznahan, Lou Martini Jr., Russell Posner, Daryl Edwards, Chloe Levine, Michael Lombardi, Doris McCarthy, Happy Anderson, Daniel Hilt, James Russo, John Cenatiempo, Alyssa Kempinski, Tom Kemnitz Jr., Ted Sutherland, David Johnson, Christopher Botte, Steve Stanulis, Tamzin Brown, Jamie Neumann, Brian Muller, Cameron Cowperthwaite, Malachy Cleary, Hannah Elless, Johnny Sibilly, Brittini Schreiber, Kersti Bryan, Colin Moss, Thaddeus Street

Scénografie:

Beth Mickle, Laurence Bennett, Shannon Finnerty (set dekoratér), Mila Khalevich (set dekoratér)

Kostýmy:

Anna Terrazas
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Původně mělo, lépe řečeno mohlo, zůstat u ohodnocení Pilotu, ale Deuce mě tak zaujal, že jsem se rozhodl s chutí pokračovat. HBO do toho opět šláplo rovnýma nohama, tentokrát přímo do porna a přesně ve svém tvrdošíjném stylu a jsem rád, že seriál nepotkal podobný osud jako Scorseseho Vinyl a dočkáme se druhé série. Už jenom ten dříč James Franco si to zaslouží, jelikož každá jeho scéna (navíc hraje dvojroli) stojí za to a člověk se u jeho první interakce ihned vtáhne do děje. Čeká nás nový kult Špíny z Baltimoru? Ten český název by o to zájem měl. PS : Málo Zoe Kazan, proooklatě málo. Ještěže mě namlsali v Pilotu.(27.12.2017)

 • Miseet
  *****

  První série tohoto ne moc známého seriálu neměla chybu. Je to škoda, že se o něm moc neví, ani nemluví. Prostitutky na ulicích, pasáci, kteří žijou z peněz, které holky vydělají, a do toho policajti, kteří dělají, že nic nevidí. Občas jen tak na oko udělají nějakou přepadovku, ale vždy se to nějak zahladí a Manhattan jede dál. Celé je to natočeno velmi poutavě a já jsem to zhltla ráz na ráz. Zajímavý námět, který divákům umožňuje nahlédnout do atmosféry 70. let.(18.12.2018)

 • pushover
  ****

  Parádní kousek z dílny HBO s téměř filmovou výpravou (70ky z toho doslova čiší), originálním námětem a skvělým obsazením (Francova dvojrole je sice spíš taková filmařská exhibice i když povedená, ale Maggie Gyllenhaal je opravdu výborná a ukazuje doslova všechno). Už dlouho jsem se tak netěšil na každý nový díl.(12.7.2019)

 • Hwaelos
  *****

  Jsem nadšený. Celkem rychle jsem pochopil a přijal, že to nebude volný pokračování The Wire a od té doby mi nic nebránilo užívat si každou minutu. Přesto mají oba seriály společnou základní vlastnost - roztříštěnou strukturu, v níž se zdánlivě nesměřuje k nějakému cíli a která nás nenechá o žádné z postav myslet, že je tou hlavní. Jednotlivé charaktery se prostě v daném prostředí potkávají a jejich osudy se různě prolínají, aniž by něčí příběhová linka byla vyloženě závislá na lince někoho jiného. Přesto všechno zvládají tvůrci udržovat nepolevující napětí ze sledování.(1.2.2018)

 • kocik1
  ***

  Seriál nabízí pěkný pokoukání, teda pokud člověku nevadí třeba kluci v písku nebo pěkná Macanda v posteli. :-) Jenže 1. série skončila a já pořád nevím, o čem tenhle seriál má vlastně být. Když nepočítám Maggie Gyllenhaal, tak si jednotlivé postavy žijí odnikud nikam a z nikam zase do odnikud. Četla jsem pár názorů, že prý Špína Manhattanu připomíná Špínu Baltimoru. No ale to prr! Leda tak názvem. Manhattan je samozřejmě natočen precizně, takže vizuálně je výrazně lepší. Akorát, že tam, kde Baltimor byl myšlenkově bohatý, důmyslný, promyšlený a celistvý jako tělo svalnatého kluka z písku, ukazuje nám Manhattan jenom tu Macandu v posteli, hloub za obrázky jít zatím neumí. Zatím slabší 3*(13.11.2017)