Reklama

Reklama

Adam všechno zkazí

(seriál)
  • USA Adam Ruins Everything
USA, (2015–2019), 25 h 45 min (Minutáž: 21–49 min)

Tvůrci:

Adam Conover

Kamera:

Matt Garrett

Hrají:

Adam Conover (průvodce), Lilan Bowden, John Milhiser, Stevie Nelson, Nicole Elliott, Carlos Alazraqui, Alison Becker, Carson Bolde, Eric Edelstein (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(65)

Obsahy(1)

Moderátor Adam Conover vám pomocí kombinace komedie, historie a vědy odhalí, jak je to doopravdy s omyly, které považujeme za pravdu. (Discovery Channel)

Recenze (4)

Kothy 

všechny recenze uživatele

Docela vtipný rádoby vědecký pořad, ve kterém se dozvíme spoustu zajímavých informací. Bez ohledu na to, jestli jsou pravdivé nebo ne... ()

Reklama

P_Soar 

všechny recenze uživatele

Skepse a humor se výborně doplňují a tento pořad toho využívá. Jsem z toho celkem nadšený, protože krom toho, že je to vtipné, rozvíjí to právě skeptické (kritické) myšlení, které dnes většině lidí schází. ()

dragon'88 

všechny recenze uživatele

Dobre spravene a casto zaujimave. Niekedy tlaci moderne bludy ako ze nieco je super-skodlive a nieco zas super-neskodne, ze chudatka zeny nemozu stracat cas hrami lebo ich pre ne nikto nerobi alebo ze skola v lete s klimatizovanymi priestormi je super napad. Az je mi luto, ze niekedy rozprava rozumne, inak je to na odpis a obstoji to skuskou casom iba po dalsiu najnovsiu studiu toho ci onoho. 2.5* Zda sa, ze neskor sa zacali viac zaoberat historiou a neostava tolko priestoru na psycho- a socio-pavedatorov so svojimi pochybnymi kauzalitami. +1* za to a tiez za ambivalentne finale 3. serie, kde adresuju konkretne aj dopamin. Toto finale by bolo vynikajuce ako disclaimer k doveryhodnosti serialu, ale bohuzial posobi viac ako vyhovorka. Caveat emptor. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama