Adam všechno zkazí (TV pořad)

Adam Ruins Everything

Komedie

USA, 2015, 44x25 min

Adam Conover, Lilan Bowden, John Milhiser, Stevie Nelson, Nicole Elliott, Carlos Alazraqui, Alison Becker, Carson Bolde, Eric Edelstein, David Futernick, Larry Hankin, John Michael Higgins, John Hillard, Allan McLeod, Oscar Nuñez, Sam Page, Ben Popik, Lonny Ross, Herbert Russell, Tim Sitarz, Nate Smith, Allan Trautman, Hannah Pearl Utt, Mari Weiss, Steve Witting, Daniel Zacapa, D'Arcy Carden, George Basil, Joe Spellman, Carole Gutierrez, Wolf Muser, Elizabeth F. Loftus, Kelly Marie Tran, Kent Kincannon, Rae Gray, Jocelyn DeBoer, Omar Leyva, Rhea Butcher, Dawn Luebbe, Kahyun Kim, Melinda Taub, Celesta DeAstis, Raphael Bob-Waksberg, Veronica Osorio, Simone Shepherd, Mitch Magee, Bryan Safi, Janet Varney, Jill Remez, Brian McElhaney, Terence Bernie Hines, Brandon J. Sornberger, Bayne Gibby, Elisha Henig, Peter Gilroy, Katy Stoll, Kimia Behpoornia, J. Teddy Garces, Ursula Burton, Vincent Rodriguez III, Nikki Glaser, Hari Dhillon, Vivis Colombetti, Kassia Miller, Regan Burns, Nathan Barnatt, Brad Lee Wind, Sonya Eddy, Eduardo Franco, Jeris Poindexter, Ego Nwodim, Paul Welsh, Benjamin Siemon, Betsy Randle, Emerson Min, Zamani Wilder, Erik Griffin, RuPaul, Cheyenne Haynes, Dhruv Uday Singh, Lukas Gage, Olivia Norman, Emily Heller, Victoria Park, Anthony Marciona, Amos Vernon, Adwin Brown, Christine Ko, Issac Ryan Brown

Docela vtipný rádoby vědecký pořad, ve kterém se dozvíme spoustu zajímavých informací. Bez ohledu na to, jestli jsou pravdivé nebo ne...(19.9.2016)

Dobre spravene a casto zaujimave. Niekedy tlaci moderne bludy ako ze nieco je super-skodlive a nieco zas super-neskodne, ze chudatka zeny nemozu stracat cas hrami lebo ich pre ne nikto nerobi alebo ze skola v lete s klimatizovanymi priestormi je super napad. Az je mi luto, ze niekedy rozprava rozumne, inak je to na odpis a obstoji to skuskou casom iba po dalsiu najnovsiu studiu toho ci onoho. 2.5*(2.10.2016)

Něco vás to naučí a nenudíte se při tom. :)(12.8.2017)

Skepse a humor se výborně doplňují a tento pořad toho využívá. Jsem z toho celkem nadšený, protože krom toho, že je to vtipné, rozvíjí to právě skeptické (kritické) myšlení, které dnes většině lidí schází.(7.7.2017)