Epizody(10)

Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiální text distributora)

morgos

Doporučuji si pustit všechny díly v kuse a dojde vám, že je to takový internetový Kaměňák pro idioty. Jako sorry, ale další díly asi vynechám. ()

Radiq

Fenomén Lavi mě trochu fenominul. Nevim, smrdí to trochu Okresním přeborem, ale trochu dementnějším. Tohle ocení fotbalisti nebo ti, co mají fotbal rádi, ale já ne, protože nechápu tu jejich mentální mentalitu. Ani jsem se u toho moc nesmál a nebavilo mě to a dokonce mě to ani neLavilo. S trochou nadhledu po pěti pivech bych se možná i pár vtipům zasmál. Přítomnost fotbalových osobností mě úplně míjí... teda domníval jsem se, že to jsou nějací fotbaloví týpci, protože se v tom vůbec neorientuju a je mi to jedno. A ostatní herci jsou snad všichni ukradení z Ulice, ne? ()

wafc

Nepamatuju, že bych byl někdy takhle nadšenej z pilotu. Tohle má všechno a vzhledem k tomu, že se v tomhle prostředí pohybuju dost často, tak musim potvrdit, že to neskutečně sedí. :) EDIT: Neskutečný, jak z tak nadějnýho seriálu se stane taková sračka a jak Štáfkovi naroste sebevědomí. ()

jedna_vrana

Výsledok môjho hodnotenia ovplyvnilo aj to, že som najprv videla film Vyšehrad: Fylm, ktorý sa mi páčil. V seriálovej verzii sa mi humor zdal lacný a opakujúci sa dookola. Tiež ma vyviedlo z rovnováhy, že Jakuba Prachařa nahradil Jaromír Nosek, ako si má divák zvyknúť na dôležitú zmenu v obsadení? ()

filmmovier

Lavi se přiřítil jako lavina, ale já na nějakej novej internetovej seriál o fotbalu docela dlouhou dobu úspěšně prcal. Ale dýl už jsem na to asi prcat nemoh, ty vole, protože tý píči Laviho je všude plno. A teď vážně. Ten seriál je skutečně... no, ano, geniální. Fotbal prcám, takže mi je to úplně fuk, ale tenhle seriál je fakt bomba. Krátký, úderný, geniálně zahraný (hlavně Kuba Prachař v něm přímo září, škoda, že nemá víc prostoru), v těch pár minutách nestačí nudit, fóry jsou naprosto perfektní a skvěle vypointované. Prostě paráda, já jsem po prvních čtyřech dílech nadšen a rozhodně se podívám i na ty další. Tahle móda miniseriálů mě zprvu znepokojovala, ale začíná se mi to líbit, protože je to asi fakt pecka. Vyšehrad je geniální počin a já mám radost z dalšího českého seriálu, který má nepochybné kvality. A abych nezapomněl, nemusíte mi řikat pane, normálně mi tykejte. 95%. P.S.: V tom Kubovi (Štáfkovi) vážně něco bude... ()

Lachtaan

Nekompromisní, nekorektní, ulítlé, ale přitom pořád strašně zábavné. Štáfek byl vždycky příjemně hrající osobou, Prachař mě zatím také nikde nezklamal. Fotbalu rozumím asi tak jako vietnamec českému jazykolamu, takže nejrůznější reference napříč všemi deseti díly šly mimo mě. Ale i přesto jsem si tenhle netradiční seriál užil. Delší odmlka nám přinesla v druhé polovině sice slabší díly, velkolepé finále (první řady) Vyšehrad opět zase vytáhlo na jeho zasloužených 80%. ()

LUKICKK

Zajímavý, že jsem se k tomuhle dostal až v roce 2022, jelikož tohle je zrovna ten typ české kinematografie, který mě dokonce i baví. Je to fajn komedie, která vybudovala dostatečný hype na filmové pokračování, které je mnohem lepší. ()

geklon

Lidi, co blázníte. Dyť je to projekt od Sparťana. Hraje na zajímavej vizuál a jména, občas se na ten vývoj dobře dívá, ale výsledek rovná se nevyrovnaná snůžka píčovin. ()

noriaki

Poučení číslo 1) úspěch a slávu je těžké unést. Poučení číslo 2) nikdy nehodnoť seriál než skončí. Vyšehrad měl impozantní nástup, ale velice rychle mu došel dech. A to měl scénář tu výhodu, že většina nejvtipnějších scének se dala obšelhnout z novin. Ani zkracování dílů nepomohlo. Pozdější epizody se nepěkně táhnou a humoru v nich moc není. Na slabším průměru seriál drží jen živelně hrající Jakub Štáfek a chytlavá znělka. ()

mab

Od začátku slabé, až díl Kabelka a následující měly větší kvalitu, uvidíme, jak to půjde dál. ()

Castrator

Po druhém zkouknutí mě Vyšehrad chytnul o poznání víc a teď patří mezi mé nejoblíbenější české seriály se sportovního prostředí, možná vůbec nejoblíbenější. Lajna mohla být konkurentem, ale od druhé série už šla kvalita a zábavnost dolů. Jsem zvědav na film. ()

Nyck

Chtělo by se říct, že vést po půli 2:0 je ten nejhorší výsledek... Výkon jde dolů jako Laviho trenky v blízkosti sličných dam. ()

hroubek

Tak nakonec to bylo dost fajn. První čtyři díly jsou top, a pak už to jde dolů. Některé vtipy se trefí přesně tam kam mají, ale spoustu z nich jde vedle nebo přímo do autu. Štáfek si to dává a i ostatní jsou dost fajn, škoda jen slabších scénářů a zápletek. Druhé řadě bych se nebránil. ()

LEGACY

Lavi je byl a bude nejlepším a nejožralejším hráčem třetí ligy. Tohle přesně vystihuje český ''buranský'' čutec, no a já jsem každopádně doteď v šoku, když vím, že po tom, co Lavi skóroval už nic dalšího nepřijde. Mám chuť založit sbírku na podporu této pasoviny a pomoc Lavimu dostat se zpátky na vrchol, přece nechcete aby skončil v nějakým Valladolidu :D ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (více)