Santa Clarita Diet (TV seriál)

Komedie / Horor

USA, 2017–2019, 14 h 38 min (Minutáž: 26–36 min)

Tvůrci:

Victor Fresco

Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo, Natalie Morales, Kaylee Bryant, Ricardo Chavira, Mary Elizabeth Ellis, Richard T. Jones, Nathan Fillion, Andy Richter, Patton Oswalt, Matt O'Leary, Patricia Belcher, Scott Beehner, Thomas Lennon, Grace Zabriskie, Deobia Oparei, Ryan Hansen, Evan Jones, Carla Jimenez, Derek Waters, Ravi Patel, Portia de Rossi, Karl T. Wright, Carole Gutierrez, Ramona Young, Jonathan Slavin, Amy Hill, Adam Rose, Markie Post, Joel McHale, Maggie Lawson, Zachary Knighton, Jee Young Han, Robert Baker, Abbie Cobb, Adam Arkin, Matt Shively, Arden Belle, Paul Ben-Victor, Christopher Thornton, Leo Howard, Brad Raider, Gerald McRaney, Sarah Baker, Steve Harris, Alex Skuby, Billy Malone, Linwood Boomer, Dominic Burgess, Stephen Full, Miraj Grbic, Eric Nenninger, Laura Silverman, Goran Višnjič, Meg DeLacy, Sydney Park, Ethan Suplee, Shalita Grant, Alan Tudyk, Marcus Folmar, Matthew Glave, Linda Lavin, Malcolm Barrett, Lauren Weedman, George Basil, Zack Gold, Kerri Kenney, Artemis Pebdani, Ivy Dubreuil, Grifon Aldren, Michael Patrick McGill

Komentáře uživatele Mr.Ward k tomuto TV seriálu

Kvůli Drew sem si řekl že to zkusím a po prvních dílech (kdy to bylo fakt nechutný) jsem s tím chtěl seknout, ale sem tam se objevil vtip a celé mě to postupně začalo zajímat, navíc 10x30 minut? To zvládnu. A vyplatilo se. Na nechutnosti si člověk celkem zvykne, na to zvláštní pojetí taky a i když někde uprostřed mě to fakt nebavilo (4 nebo 5 díl), postupně se to přehouplo v něco, u čeho jsem se poslední epizody (8,9,10) neskutečně bavil a smál se. Nevím kam to zajde ve druhé sérii a bojím se, aby se ta originalita a zvláštnost nevyčerpala, ale třeba to bude právě naopak.(2.7.2017)