poster

Vaginator: Dawn of the Bitches (amatérský film)

Komedie / Akční / Sci-Fi

Česko, 2017

 • Vierzbowskii
  ****

  Tam kde V1 po pár minutách končí, v prequelu to mohl Róba pořádně rozpálit. Takřka hodinový film, jehož zápletka by se dala shrnout do jedné holé věty, je nabitý hláškami, homofilním humorem a poodhalenými ňadry. Opět se dočkáme nezapomenutelné "umírající scény" , ale přibyla i "snová" a "ve tmě" scéna, které patří k nejhumornějším okamžikům českého filmu. Při hodinové stopáži nicméně homo a kundí humor moc dlouho nevydrží a hlášky poněkud ztrácí na údernosti. I tak se jedná nepochybně o to nejlepší, co rok 2018 může náročnému divákovi nabídnout.(12.1.2018)

 • PanTumnus
  *****

  Transcendentní homosexuální zážitek.(11.1.2018)

 • choze
  ****

  Větší. Mnohem větší. Aneb od amatérského filmečku k amatérskému velkofilmu. Brutálně se přifoukl nejen počet postav, lokací a minut, ale taky mytologie, a tak vidíme události a postavy, o kterých se v ultrakomorní jedničce jen mluvilo. Původní kraťas je neustále citován, variován a rozvíjen, ale pořád jde o to samé - pubertální řachandu postavenou na hypervulgárních dialozích, hláškách a hercích, kdy vám ten humor buď aspoň částečně sedí, nebo tu nemáte co pohledávat. I když by byla škoda nechat si ujít film dělaný s takovou chutí a srdíčkem. A s takovým hudebním podmazem :) A s rotačákem! P.S.: Vrba si sice napsal nejvděčnější roli pro sebe a exceluje v ní, ale při scéně z talkshow si film na chvíli ukradne Tom Opatřil jako naspídované žoviální moderátorské hovado. Až bych si dal jeho spin-off!(12.1.2018)

 • ShirleyS.
  *****

  Už prvý diel Vaginátora zaslúžene patrí medzi instantnú klasiku, dosť som sa však bála, ako sa Robert Vrba popasuje s námetom na o dosť väčšom priestore druhého dielu. Zbytočne - pretože je tradične silný v dialógoch a kultové hlášky majú veľmi silnú kadenciu. Dočkáme sa rozšírenia charakterov (otravného Squirta si patrične užijeme práve až v dvojke) i keď u niektorých mohla byť silnejšia (drsňák Screw - zase si to vynahradí svojou finálnou scénou). Celú prvú polovicu filmu si pre seba kradne geniálny Tomáš Opatřil ako moderátor Jimmy Bottom, ktorý nutne POTREBUJE svoj spinoff. Je to proste sprostý klenot napísaný a natočený chytrými ľuďmi, ktorí očividne milujú film.(13.1.2018)

 • Brennos
  ****

  Padesát minut pořádně odvázané koniny, která baví od začátku do konce. A žalozpěv při umírací scéně mi bude v hlavě rezonovat ještě hodně dlouho.(13.1.2018)

 • - Zatímco první film, V1: The Hunters of Carnivorous Bitches (2013), se natáčel jediný den, hráli v něm dva herci a nestál téměř nic, natáčení jeho pokračování zabralo takřka dva roky, herců v něm bylo skoro třicet a stál několik desítek tisíc korun. (Gary)

 • - Jedna ze scén vznikala i v brněnském podzemním krytu, který se dochoval z druhé světové války. Herci tak museli trávit celý natáčecí den ve tmě a vlhku, se samopaly v rukách a se zapálenými doutníky v puse. (Gary)

 • - Název Vaginator paroduje názvy filmů z 80. let - Terminátor (1984) a Predátor (1987). (tyzmrde)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace