Power Rangers: Strážci vesmíru

• USA Power Rangers (více)

Film Power Rangers: Strážci vesmíru sleduje osudy pěti teenagerů, ze kterých se musí stát mimořádní bojovníci poté, kdy se dozví, že jejich městu Angel Grove – a celému světu – hrozí zničení od mimozemských bytostí. Osudem vybraní hrdinové si rychle uvědomí, že jedině oni mohou zachránit planetu. Ale aby ji mohli zachránit, budou muset vyřešit vlastní životní problémy a spojit se jako Strážci dříve, než bude pozdě. (Freeman Ent.)

Final

Pokud jste dospívali v 90 letech, Strážci vesmíru vás jistě neminuli. Tehdy jsem seriál vnímal jako něco úžasného. Problém je, že seriál Strážců patří do 90 let a tam by měl také zůstat, bez dalších připomínek. Pokud si totiž v pozdějším věku seriál pustíte, začnete si říkat, jak jste mohli být tak blbí a sledovat bandu teplých maníků oblečených v šedém neoprenu a papírové kulisy s malýma robůtkama. Filmoví Strážci prošli sice digitální úpravou, nikoli však celkovou. A právě tady je problém. Zatím co Marveloví hrdinové šli cestou budoucnosti, Strážci vesmíru se drží striktně starých zajetých kolejí. Tedy až na pár otravných detailů, jako hláška "Morfujeme!", při každé morfovací scéně a dlouhé minuty předvádění karate. Po digitální stránce je film poměrně slušně zpracovaný. To se však nedá říct o hereckém obsazení a celkovém příběhu, který představuje pouhé béčko mezi sci-fi. Nemám sice nic proti hercům nové generace a Naomi Scott vypadá slušně, ale pořád se to drží pěti barev a to i ve chvíli, kdy jsou vám barvy úplně u zadku. Strážci vesmíru prostě jsou hitem 90 let a tam také zůstanou. Na druhou stranu, pokud se oprostíte od klasiky s úmyslem užít si digitální animace, dostanete lehce podprůměrné sci-fi. ()

DeMarcco

V detstve som tento seriál naozaj miloval. Teraz cca o 10 rokov keď som zistil, že spravili z toho film, som popravde očakával veľkú hlúposť. Na moje počudovanie, to hlúposť jednoducho bola, ale nebolo to také strašné. Rozhodne to stojí za pozretie, ak máte na výber toto, alebo Vtáky v tŕní, alebo len čumieť do plafónu. Efekty boli slušné, rovnako aj dej, celkovo to bolo spravené príjemne ako oddychovka, herci a scenár už radšej nejdem komentovať. ()

aneta105

Tak toto byl u mě nejočekávanější film tohoto roku. Power Rangers byly hrdinové mého dětství, vzpomínám, že jsem je sledovala až moc pravidelně. A tak jsem se moc na tento film těšila. Ale místo luxusní podívané, přišlo zklamání. Hlavní hrdinové jsou idioti, vše ostatní je nekvalitní SGI a děj slaboučky čajíček. Dál to raději komentovat nebudu a jdu se na zahradu klátit. 40%. ()

SNCIS

"Měla by bejt spokojená, právě jsem ji podojil." - "Podojil? vždyť je to bejk!" Tak ho asi spíš vyhonil. Kostýmy, efekty i film samotný je tragédie. "Chci ti něco říct mám aspergra." - "To je nějaká značka auta jako meďour?" O hereckých výkonech škoda slov - rádoby hercům to moc nešlo. Závěru filmu to pohřbil definitivně. "Už jste někdy morfovali?" – "Já ve sprše." Nicméně jako komedie... proč ne? - 40%. ()

lukas.pukas.

Opravdu příjemné překvapení , z otřesného seriálu udělali docela povedenej remake v podobě 2h filu , jasně že jeto pakarna na n-tou , stím jsem do toho šel že to tak bude a bylo , ale tak dobře natočeno že mi to nevadilo . ()

newk

Nedokoukal jsem to, nezaujalo mě to. Prostě kravina. Jedna hvězda jen za to abych to neměl na stejnou úroveň jak Ordinaci v růžové zahradě. ()

72Nihlus

Väčšinu filmu to má celkom dobrý náboj a fajn tínedžerske postavy. Všetko to odsýpa dobre, ale akonáhle príde na dlho vytúžené zmorfovanie a finálny boj, tak je z toho gýčový farebný priemer presne v koľajách starého seriálu. Naviac dosť vidno nižší rozpočet v celkovej neepickosti. Pristalo by tomu viacej keby Zordy aj Goldar a celá tá akcia boli vo väčšom merítku a liskali by sa pekne medzi mrakodrapmi v meste a nie v akejsi dedine. V tomto bol Pacific Rim oveľa ďalej a oveľa lepší. Celkovo ja by som bol za oveľa temnejší a modernejší nádych celej témy. ()

KcarlosK

Ještě větší blbost, než jsme doufali. Tohle by stěží uspělo i před 20ti lety. Ale znuděný parchanty to vystihlo pěkně. ()

Welington

Strážci vesmíru ve velkém stylu a rozměru jsou jen malou ukázkou něčeho očekávaného a velkou ukázkou nevyužitého potenciálu. Člověk očekává a poté se diví. Začátek filmu naznačoval, že tempo bude ucházející, avšak postupem času odpadávalo veškeré snažení a nic nového, převratného se nedělo. První polovinu jsem mohl klidně prospat, a o nic bych nepřišel, druhá část snímku se ovšem probudila k životu, ale posléze se po velké bitvě stalo to, že se vlastně nestalo vůbec nic. Mohl to být začátek něčeho nového, povzbudivého a akčního, dokonce něčeho svěžího, avšak po všech úvahách je to bohužel laciná, nečestná, akční jednohubka, která stojí jen za malou podívanou. Snímek, který sotva začne, skončí a vyšumí. Ovšem, pokouší se navnadit diváka na solidní nálož efektů a probouzí k životu i nostalgii, ale to zdaleka nestačí k tomu, aby se ze své ulity vyšplhal a stal něčím lepším. ()

peetzahy

Power Rangers, klasika mladí. Proto jsem dal šanci i tomuto filmu. Velkou část filmu, ale zabírá seznamování pěti "Rangerů" a vlastně jen jednou v celém filmu bojují a to až v posledních dvaceti minutách filmu ( bráno bez závěrečných titulků). Čekal jsem více akce, ale efekty byly propracované a děj měl taky aspoň trochu hlavu i patu. Hodnocení tedy dávám tři hvězdičky jako průměrný film ( 60%). ()

Jewy14 odpad!

První a zatím jediný film, kterému jsem nedal ani jednu hvězdu. Postavy bez charakteru, v některých momentech velmi křečovité dialogy a záporačka, které jsme nevěřil ani slovo...záporačka bez duše. ()

VincentB.

Ako efekty sú mega dobré. Dokonca aj prvá polovica filmu je fajn. Problém je ale, že aj keď mal film veľký potenciál tak réžia a strih to komplet zničili. Neprehľadnosť bojových scén, totálna absencia emócie vo vrcholných scénach. Škoda preškoda. Mne sa ale zdá, že materiál by na to aj bol aby to bolo lepšie urobené. Nič som od toho nečakal tak som není sklamaný a bola to pre mňa oddychovka. 60% ()

BranuliQ

Totálna "bejkovina", ktorá sa síce zniesť dá, keďže som v detstve seriál miloval, a možno práve kvôli tomu som vydržal až do konca, no náročnejší divák by mal dať jasne ruky preč. Vedel som do čoho idem, a som aj celkom rád, že tvorcovia sa ani trochu nesnažili brať film vážne, no druhýkrát to vidieť nechcem. 40% ()

Ivy_9

Jedna hvězdička za Alfu a toho velkého závěrečného robota :). Ráda bych dala lepší hodnocení, Power Rangers jsem v dětství milovala, ale já fakt nemůžu. Jsem ráda, že jsem to viděla jen u TV a ne v kině. Mrzely by mě ty utracené peníze. ()

Lapedro

Ja nehovorim, ze toto je material na oscarovy film, to vobec, ano namet je detsky a ako detsky ten namet aj vznikol. Ale to aj komiksy. Takisto som necakal spracovanie ako ma Nolanova trilogia,excelentny scenar (Dark Knight), riesenie socialnych tem, presah na viacerych urovniach a tak dalej, ale pri ovela lepsom scenari (a mozno aj hercoch) sa to mohlo pokusit chytit kvalit, ake ma Man of Steel. Rozpocet na to bol. Takto vznikla len infantilna blba draha rozpravka pre deti a ludi mentalne zaseknutych v 8 rokoch. Sorry. Muzske obsadenie bolo totalne slabe, mozno az na RJ Cylera, ten hlaskoval na pomery svojej postavy obstojne, zenske obsadenie bolo o triedu lepsie, nielen vizualne, ale aj herecky. Becky G potesila herecky, celkom sa da pocuvat ako spevacka, prajem jej, nech si v buducnosti vybera lepsie role. ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Deadpool a ztracená ponorka

Deadpool a ztracená ponorka

17.06.2018

Už je to pár let, co se objevily zprávy, že Sam Raimi (Spider-Man, Stáhni mě do pekla) natočí mysteriózní film o Bermudském trojúhelníku. Nyní to vypadá, že se projekt konečně začal hýbat kupředu, do… (více)

Strážci vesmíru to nevzdávají

Strážci vesmíru to nevzdávají

03.06.2018

Zatímco nedávný pokus o přenesení populární televizní série Power Rangers: Strážci vesmíru na velká plátna nedopadl nijak slavně, společnost Hasbro je zdá se připravena dát Strážcům vesmíru druhou… (více)