Power Rangers: Strážci vesmíru

• USA Power Rangers (více)

Film Power Rangers: Strážci vesmíru sleduje osudy pěti teenagerů, ze kterých se musí stát mimořádní bojovníci poté, kdy se dozví, že jejich městu Angel Grove – a celému světu – hrozí zničení od mimozemských bytostí. Osudem vybraní hrdinové si rychle uvědomí, že jedině oni mohou zachránit planetu. Ale aby ji mohli zachránit, budou muset vyřešit vlastní životní problémy a spojit se jako Strážci dříve, než bude pozdě. (Freeman Ent.)

tyzmrde

Celkem jsem se na ten film těšil. První hodina byla celkem ok průměr ale až se ti dospělí teenageři začali morfovat pak to bylo ještě hrozný. Je tam úplně malý náběh na trojku ale jen malý. Zlatý Batman V Superman, zlatý Transformers, zlatý Resident Evil, Zlatý Teenage mutant ninja turtles, zlatá Fantastická 4, zlatý remake Souboj Titánů. ()

kacer4 odpad!

V dobe prequelov, sequelov, remakov a podobne dostávame ďalší zbytočný film. Dvaja s piatich rangerov len zaberajú miesto na plátne. Záporák unavujúci. Ostatné postavy neexistujúce. ()

Tomy_Reardon

No, no, no.. kdyby nehralo Go Go Power Rangers tak tomu dam odpad.. co si budem, tohle bylo strasny, strazce sem miloval od jakziva.. takze tohle bylo pres caru.. ()

kKobalt

film za *, brian tyler za druhou *. kdyby to vzniklo před 15lety dám ***. své diváky si to zřejmě najde, jako výplach u žehlení se to dá, ale obávám se, že pro ty, kteří toto žrali v devadesátkách, to už moc nebude. ()

mstychov

Co víc napsat, než že nic moc.....Fakt mě to nezaujalo, ani trochu....Herci/herečky pěkný, efekty ok....toť vše....bez nápadu, bez správného napětí. ()

Indian0

Tak ako väčšina tak aj ja som vyrastal na rozprávkach a jednou z nich bol tiež seriál Power Rangers. Tešil som sa veľmi na film, no jediné čo mi tak ukázal je začiatok vzniku Rangerov a potom prišlo sklamanie za sklamaním. Slabé po všetkých stránkach, vizuálnej, emočnej, hereckej... Najviac ma odrovnali záporné postavy (doslova plyšáky) a ich drsný alebo ak chcete temný "výzor". Príbeh mi prišiel "skrátený" ako najviac sa len dalo, takže zostala len kostra. Veľmi slabé a veľmi zlé spracovanie. Film hodnotím na 25% ()

Franki69

Rasově i genderově vyvážená pětice amerických středoškolských outsiderů je nejspíš schopná ubránit zeměkouli před čímkoli, co se k nám může raketou, teleportem nebo červí časovou dírou dostat z nekonečného vesmíru nebo z paralelní dimenze. Nenechte se ale napálit trailerem, ve filmu to neuvidíte. Morfování je tam sakra málo a bitek z emzáky ještě míň. Slovy jedna. Tvůrčí tým dokonce dokázal nemožné. Natočil film o Power Rangers, v kterém „strážci“ vůbec nepotřebují sílu bleskozordu! Tahle vtíravá větička, která se ozvala v každém díle seriálu (a že jich bylo), ve filmu nezazní vůbec! Za to se v nekonečných užvaněných scénách dozvíme, jaká traumata rozežírají duše amerických, pečlivě vystajlovaných teenagerů krátce po nástupu 21 století. Lehký to asi nemají ale sakra…Každýmu, kdo přišel do kina, aby viděl s pořádnou výpravou to, co kdysi nabídl kouzelně pitomý nekonečný seriál o pozemšťanech, bojujících „ninja“ stylem v barevných motocyklistických kombinézách s nejroztodivnějšími umělohmotnými příšerkami nebo slintajícími jedinci, které kostymérka už v návalu zoufalství polepila larisou a chemlonem to je úplně…u …jedno. Za ty prachy za lístek mohla bejt slušná večeře. Dávám 20% za hlavní padoušku a 10% za pěkný hi-tech-sci-fi doupě v kamenolomu. ()

PatrikP4

Vzpomínky vylezou na povrch... NJN, dřívější Power Rangers byla blbost a tohle bylo o malinko lepší... RJ Cyler bylo jediné pozitivum, který zahrál fakt dobře... ()

jjjerry

Podíval jsem protože mě bavil film "Project minulost". Tady je taky parta puberťáků, ale to je asi tak vše co mají filmy společné. I na sci-fi je tam nelogiky hrozně moc. Neívm zda to měla být komedie nebo sci-fy. Podobných snímků vzniká hrozně moc a bohužel všechny jsou podobné propadáky. Ztráta času. ()

Dr_Berry

Strážci vesmíru morfují i v 21.století. Nikdo snad ani nedoufal v jejich návrat, ale Zordon je přeci jen povolal do akce. Partička neznámých středoškoláků pod vedením Perníkovýho táty a Alphy s hlasem Billa Hadera budou opět bojovat proti své nemesis Ritě Repulse, která ovládala v 90. letech víkendové ranní obrazovky. Taková pohroma to zas není. Transformeři jsou někde v dáli s Marky Markem a svou upadající frančízou a přehlížejí tuto titěrnou rádoby konkurenci, která jim nesahá ani po kotníkové písty. Nicméně Strážci si umí udělat srandu sami ze sebe a ještě k tomu cíleně hrát na sentimentální strunu svých odrostlých fanoušků. Když vám při náběhu do finální bitky pustí do repráku ten jejich boží devadesátkovej song k intru, tak vám srdíčko zaplesá a z vás se stane to malý dítko, co se s klackama a šutrama a bandou stejně zblblých kamarádů někde venku hádá, kterej ten strážce vlastně jste. Pro nás pamětníky této duhové party hic je to osvěžení naivního kouzla stejně jako u Želv ninja...přesto je to ale slátanina. A chyběly mi ty sekvence kdy morfují a vyvolávají svý dinoboty. To tam prostě nesmělo chybět :D ()

Hopeman odpad!

Ty vole to bylo hovno!.......ale takhle..... vono to bylo hovno odjakživa a když se podíváte doprava na související tak pochopíte že todle hovno nemohlo jít ani ve snu do červenejch...prostě hovno stokrát jinak.....jen by mě zajímalo kdo za tím stojí? když je to pokaždý to samý hovno? ()

Scaevola

Problém oživlých mrtvol tkví v tom, že nová generace, která by snad mohla skočit na rapem a elektronikou ověnčenou návnadu, postrádá potřebnou dávku nostalgie, jež by jí umožnila pojmout všechno to velkoústé švitoření a bláznění s roboty a přebíjení většího monstra ještě větším protivníkem. Naopak starší generace (bohové, pamatuji devadesátá léta...) nepřistoupí na hru, kterou nám tvůrci prezentují, prostě proto, že už odrostla. A co tedy zbude? Sympaticky i symptomaticky teenagerovský film, který se bude zdát náctiletým trapný, ale který na své dvě hodiny stopáže relativně rychle uteče. ()

brasek

Je to lepšie ako som očakával. Snímok je zo začiatku dospelejší a vyzretejší, lenže postupne upadá do detskej sféry a oslovuje priamo publikum pre ktoré bol určený. ()

RealHonza

Průměrné ve všech směrech, předvídatelné, dětinské. Se vším, co člověk mohl očekávat (ale bez ničeho navíc). ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Deadpool a ztracená ponorka

Deadpool a ztracená ponorka

17.06.2018

Už je to pár let, co se objevily zprávy, že Sam Raimi (Spider-Man, Stáhni mě do pekla) natočí mysteriózní film o Bermudském trojúhelníku. Nyní to vypadá, že se projekt konečně začal hýbat kupředu, do… (více)

Strážci vesmíru to nevzdávají

Strážci vesmíru to nevzdávají

03.06.2018

Zatímco nedávný pokus o přenesení populární televizní série Power Rangers: Strážci vesmíru na velká plátna nedopadl nijak slavně, společnost Hasbro je zdá se připravena dát Strážcům vesmíru druhou… (více)