Nastala chyba při přehrávání videa.
 • filmmovier
  ****

  Sice jsem to z nedostatku času a nekvalitních seriálů ještě nestačil dokoukat a jsem teprve v podstatě na začátku, ale já musím říct, že je to jedno z nejpříjemnějších překvapení této sezóny a asi nejvíc cool role Patricka Stewarta (a to jsem nehorázně velký fanúšik Picarda a Xaviera), kterému navíc brilantně přihrává Adrian Scarborough, který se mi líbí čím dál víc... Stewart v přítomnosti mladých nahých žen, jako moderátor za zenitem, role, u které je vidět, jak hrozně si jí užival. Blunt Talk obsahuje trochu drsnější, nekorektní humor, který většinou funguje, občas je to šmrncnuté nějakým tím drámem a taky to funguje, herci jsou fajn, pobavíte se u toho opravdu příjemně, mě osobně potěšil i pohled do televizního zákulisí... Není to sice převratné dílo, je spíše lehce nadprůměrnější, ale jak v žánru sitcomu (velmi netypický zástupce) , tak i jako televizní projekt představuje tahle nová Picardova osysea příjemný, svěží a ne tak okoukaný vítr. Za mě spíše spokojenost. 70%.(21.11.2015)

 • StarsFan
  **

  Představuju si, že se při psaní Blunt Talk scénáristé předháněli v tom, jakou "netradiční" scénu pro Patricka Stewarta dokážou vymyslet. Šnupání kokainu? Check. Rande s transexuální prostitutkou? Check. Malování aktu, pro který mu stál modelem velmi vyvinutý chlap středního věku? Check, check, check. A což o to, sama patřím k těm, na které model "necháme uznávaného Shakespearovského herce hrát scény, které působí dojmem, že je psal někdo se dvěma promile v krvi,” docela zabírá. Jenže Blunt Talk jde po startu série strmě dolů ve všech ohledech. Příběh se nikam nevyvíjí. Všichni přehrávají. Vtipy se nedaří. Prostor dostávají nezajímavé vedlejší postavičky. A Walter Blunt v podání Patricka Stewarta nemá ve scénáři jediný zapamatovatelný moment, kterým by tuhle mizérii zachránil.(26.12.2016)

 • NiaWolf
  **

  Přiznávám, že jsem seriál chtěla vidět hlavně kvůli P. Stewartovi a vůbec nevěděla co od toho čekat. Jak se ukázalo, tak ono ani není co čekat, protože seriál je takovou směskou různých rádoby humorných událostí, chybí tomu ucelenější děj a humor je na úrovni 13letých puberťáků. Je to vlastně takový seriálový Kameňák. P. Stewart sice hraje dobře, ale když není dobrý scénář, tak toho moc nezmůže. Osobně doporučuji zkouknout jen druhý díl, jelikož scéna na záchodcích je vážně úžasná a bohužel je to taky to nejlepší, co seriál může nabídnout. Ostatní díly už jsou o ničem. Dokoukali jsme do 8. dílu první série.(27.10.2018)

 • mr.twizta
  ****

  Nadherne aburdni show, ve ktere jde o uplne prd, ale vsichni se tvari tak, jako by bylo v sazce uplne vse. Cely stab Blunt Talku je jedna postavicka vedle druhe, ale pochopitelne tu vladne sir Patrick, kteremu timto vysekavam poklonu, a to jak za to, v jake forme ve svem veku je, ale hlavne za to, ze do takove role sel. Chapu, ze ne kazdemu tenhle styl humoru sedne, takze sem flaknetr dve hvezdy a honem zpatky k rerunum klasicke rachandy na Smichove!(1.11.2015)

 • P1tr
  ****

  Blunt Talk je rolí, na kterou Patrick Stewart čekal celé roky a jsem rád, že se jí dočkal, neboť v ní může uplatnit všechny svoje kvality naráz. Jeho postava je charizmatická, elegantní a sprostá, což je neodolatelná kombinace, neboť od málokoho zní vulgární výrazy tak honosně a zábavně, jako právě od něho. Ačkoliv by na první pohled mohl seriál působit jako prvoplánová smršť sprostých vtipů, není tomu tak a pod vulgárním povrchem se skrývá celkem houboká charakterová práce, která zkoumá životy a dilemata mnoha postav a děj díky tomu získává lidštější rozměr, se kterým se lze ztotožnit. Nejde ale o žádnou dramatickou polohu a humor je tu stále na prvním místě, jen narozdíl od některé konkurence využívá postavy lépe, než pouze jako prázdné loutky sloužící k prezentování vtipů.(28.3.2018)

 • - Ve 2. epizodě 1. série s názvem I Experience Shame and Anticipate Punishment si Walter Blunt (Patrick Stewart) nechá předčítat z knihy „Král bývalý a král budoucí“. Stejnou knihu si četl jeho herecký kolega Ian McKellen ve filmu X-Men 2 (2003), kde si Patrick Stewart zahrál jednu z hlavních rolí. (NiaWolf)