Reklama

Reklama

Blunt Talk - Plané řeči

(seriál)
  • USA Blunt Talk
Trailer
USA, (2015–2016), 9 h 47 min (Minutáž: 26–33 min)

Tvůrci:

Jonathan Ames

Hudba:

Craig Wedren

Hrají:

Patrick Stewart, Adrian Scarborough, Timm Sharp, Dolly Wells, Jacki Weaver, Mary Holland, Karan Soni, Romany Malco, Richard Lewis, Brent Spiner, C.S. Lee (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Nový seriál plný osobitých charakterů, z nichž nejvýraznější je Walter Blunt (Patrick Stewart) - britský moderátor, který přijel dobýt svět amerického kabelového zpravodajství. Prostřednictvím své noční talk show hodlá šířit moudrost a radit Američanům, jak správně žít, myslet a chovat se. Na své misi se Blunt potýká se svými nadřízenými, excentrickými kolegy, několika bývalými partnerkami i potomky všech věkových kategorií. Jedinou oporou mu je alkoholický sluha, kterého si Walter přivezl s sebou z Velké Británie do Los Angeles. Seriál sleduje důsledky dobře míněných, ale většinou úplně scestných rozhodnutí, které Blunt učiní ve vysílání i mimo něj. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

mr.twizta 

všechny recenze uživatele

Nadherne aburdni show, ve ktere jde o uplne prd, ale vsichni se tvari tak, jako by bylo v sazce uplne vse. Cely stab Blunt Talku je jedna postavicka vedle druhe, ale pochopitelne tu vladne sir Patrick, kteremu timto vysekavam poklonu, a to jak za to, v jake forme ve svem veku je, ale hlavne za to, ze do takove role sel. Chapu, ze ne kazdemu tenhle styl humoru sedne, takze sem flaknetr dve hvezdy a honem zpatky k rerunum klasicke rachandy na Smichove! ()

NiaWolf 

všechny recenze uživatele

Přiznávám, že jsem seriál chtěla vidět hlavně kvůli P. Stewartovi a vůbec nevěděla co od toho čekat. Jak se ukázalo, tak ono ani není co čekat, protože seriál je takovou směskou různých rádoby humorných událostí, chybí tomu ucelenější děj a humor je na úrovni 13letých puberťáků. Je to vlastně takový seriálový Kameňák. P. Stewart sice hraje dobře, ale když není dobrý scénář, tak toho moc nezmůže. Osobně doporučuji zkouknout jen druhý díl, jelikož scéna na záchodcích je vážně úžasná a bohužel je to taky to nejlepší, co seriál může nabídnout. Ostatní díly už jsou o ničem. Dokoukali jsme do 8. dílu první série. ()

Reklama

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Představuju si, že se při psaní Blunt Talk scénáristé předháněli v tom, jakou "netradiční" scénu pro Patricka Stewarta dokážou vymyslet. Šnupání kokainu? Check. Rande s transexuální prostitutkou? Check. Malování aktu, pro který mu stál modelem velmi vyvinutý chlap středního věku? Check, check, check. A což o to, sama patřím k těm, na které model "necháme uznávaného Shakespearovského herce hrát scény, které působí dojmem, že je psal někdo se dvěma promile v krvi,” docela zabírá. Jenže Blunt Talk jde po startu série strmě dolů ve všech ohledech. Příběh se nikam nevyvíjí. Všichni přehrávají. Vtipy se nedaří. Prostor dostávají nezajímavé vedlejší postavičky. A Walter Blunt v podání Patricka Stewarta nemá ve scénáři jediný zapamatovatelný moment, kterým by tuhle mizérii zachránil. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Sice jsem to z nedostatku času a nekvalitních seriálů ještě nestačil dokoukat a jsem teprve v podstatě na začátku, ale já musím říct, že je to jedno z nejpříjemnějších překvapení této sezóny a asi nejvíc cool role Patricka Stewarta (a to jsem nehorázně velký fanúšik Picarda a Xaviera), kterému navíc brilantně přihrává Adrian Scarborough, který se mi líbí čím dál víc... Stewart v přítomnosti mladých nahých žen, jako moderátor za zenitem, role, u které je vidět, jak hrozně si jí užival. Blunt Talk obsahuje trochu drsnější, nekorektní humor, který většinou funguje, občas je to šmrncnuté nějakým tím drámem a taky to funguje, herci jsou fajn, pobavíte se u toho opravdu příjemně, mě osobně potěšil i pohled do televizního zákulisí... Není to sice převratné dílo, je spíše lehce nadprůměrnější, ale jak v žánru sitcomu (velmi netypický zástupce) , tak i jako televizní projekt představuje tahle nová Picardova osysea příjemný, svěží a ne tak okoukaný vítr. Za mě spíše spokojenost. 70%. ()

filmsim 

všechny recenze uživatele

Pilot: Slušný rozjezd tohoto nového seriálu ze světa zpravodajství. Nesnaží se být nějak mimořádně vtipný, i když je označován jako komedie, je to spíše taková psychologická sonda do života velice zajímavé postavy postaršího moderátora, kterou si plnými doušky vychutnává Patrick Stewart. Zbytek osazenstva v pilotu nedostane příliš prostoru a tak na mě působili spíš jako nutné postavičky pro bavení než nějaké zajímavé osobnosti. I přesto, že tady P.Stewart fetuje, chlastá a zmlátí policistu, tak nějakého toho za břicho popadajícího vtipu či scénky se zde nedočkáte, opravdu je to spíše drama s důvtipnými dialogy než obyčejný sitcom. Na poli 30 minut seriál pěkně ubíhá, místy se i pousmějete, ale nic vyjímečného se zde zatím neodehrálo.6/10 ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Ve 2. epizodě 1. série s názvem I Experience Shame and Anticipate Punishment si Walter Blunt (Patrick Stewart) nechá předčítat z knihy „Král bývalý a král budoucí“. Stejnou knihu si četl jeho herecký kolega Ian McKellen ve filmu X-Men 2 (2003), kde si Patrick Stewart zahrál jednu z hlavních rolí. (NiaWolf)

Reklama

Reklama