Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NiaWolf
  **

  Přiznávám, že jsem seriál chtěla vidět hlavně kvůli P. Stewartovi a vůbec nevěděla co od toho čekat. Jak se ukázalo, tak ono ani není co čekat, protože seriál je takovou směskou různých rádoby humorných událostí, chybí tomu ucelenější děj a humor je na úrovni 13letých puberťáků. Je to vlastně takový seriálový Kameňák. P. Stewart sice hraje dobře, ale když není dobrý scénář, tak toho moc nezmůže. Osobně doporučuji zkouknout jen druhý díl, jelikož scéna na záchodcích je vážně úžasná a bohužel je to taky to nejlepší, co seriál může nabídnout. Ostatní díly už jsou o ničem. Dokoukali jsme do 8. dílu první série.(27.10.2018)

 • MartinezZ
  **

  První díl navnadil na Patricka Stewarta v roli velmi výstředního mederátora, jenž má k ruce jednak věrného Harryho, a pak televizní partu mimoňů, kteří kopou za jeho... dobro. Docela mě zajímalo, co Patrick udělá s rolí takovéhleho magora a v prvním dílu se utrhl ze řetězu a vršil jedno skvělé faux pas na druhé a v závěrečném proslovu potěšil odkazem (25:00) na skvělý Lion in Winter. Druhý díl ale jaksi opadl a krom toaletního skeče jaksi zbytek prošuměl. Uvidíme, jakou pravdu a jak svému americkému lidu přinese major Walter Blunt v dalších dílech. Zatím tomu stále dávám šanci. ~~~ Tak po S01E06 končím.. Bohužel jak byl úvodní díl slibný, následující díly jen těžili z očekávání, zda se z toho něco vyvine. No, rozteklo se to po zemi v naprosto nijak zajímavou snůšku nesmyslů a kreaturních nezajímavých postav. Sorry Patricku, ale skutečně tu nejsi onen Lev v zimě, ty a tenhle seriál jste jen ta zima. ~~~ 1,5*(6.9.2015)

 • P1tr
  ****

  Blunt Talk je rolí, na kterou Patrick Stewart čekal celé roky a jsem rád, že se jí dočkal, neboť v ní může uplatnit všechny svoje kvality naráz. Jeho postava je charizmatická, elegantní a sprostá, což je neodolatelná kombinace, neboť od málokoho zní vulgární výrazy tak honosně a zábavně, jako právě od něho. Ačkoliv by na první pohled mohl seriál působit jako prvoplánová smršť sprostých vtipů, není tomu tak a pod vulgárním povrchem se skrývá celkem houboká charakterová práce, která zkoumá životy a dilemata mnoha postav a děj díky tomu získává lidštější rozměr, se kterým se lze ztotožnit. Nejde ale o žádnou dramatickou polohu a humor je tu stále na prvním místě, jen narozdíl od některé konkurence využívá postavy lépe, než pouze jako prázdné loutky sloužící k prezentování vtipů.(28.3.2018)

 • filmmovier
  ****

  Sice jsem to z nedostatku času a nekvalitních seriálů ještě nestačil dokoukat a jsem teprve v podstatě na začátku, ale já musím říct, že je to jedno z nejpříjemnějších překvapení této sezóny a asi nejvíc cool role Patricka Stewarta (a to jsem nehorázně velký fanúšik Picarda a Xaviera), kterému navíc brilantně přihrává Adrian Scarborough, který se mi líbí čím dál víc... Stewart v přítomnosti mladých nahých žen, jako moderátor za zenitem, role, u které je vidět, jak hrozně si jí užival. Blunt Talk obsahuje trochu drsnější, nekorektní humor, který většinou funguje, občas je to šmrncnuté nějakým tím drámem a taky to funguje, herci jsou fajn, pobavíte se u toho opravdu příjemně, mě osobně potěšil i pohled do televizního zákulisí... Není to sice převratné dílo, je spíše lehce nadprůměrnější, ale jak v žánru sitcomu (velmi netypický zástupce) , tak i jako televizní projekt představuje tahle nová Picardova osysea příjemný, svěží a ne tak okoukaný vítr. Za mě spíše spokojenost. 70%.(21.11.2015)

 • filmsim
  ***

  Pilot: Slušný rozjezd tohoto nového seriálu ze světa zpravodajství. Nesnaží se být nějak mimořádně vtipný, i když je označován jako komedie, je to spíše taková psychologická sonda do života velice zajímavé postavy postaršího moderátora, kterou si plnými doušky vychutnává Patrick Stewart. Zbytek osazenstva v pilotu nedostane příliš prostoru a tak na mě působili spíš jako nutné postavičky pro bavení než nějaké zajímavé osobnosti. I přesto, že tady P.Stewart fetuje, chlastá a zmlátí policistu, tak nějakého toho za břicho popadajícího vtipu či scénky se zde nedočkáte, opravdu je to spíše drama s důvtipnými dialogy než obyčejný sitcom. Na poli 30 minut seriál pěkně ubíhá, místy se i pousmějete, ale nic vyjímečného se zde zatím neodehrálo.6/10(29.8.2015)

 • - Ve 2. epizodě 1. série s názvem I Experience Shame and Anticipate Punishment si Walter Blunt (Patrick Stewart) nechá předčítat z knihy „Král bývalý a král budoucí“. Stejnou knihu si četl jeho herecký kolega Ian McKellen ve filmu X-Men 2 (2003), kde si Patrick Stewart zahrál jednu z hlavních rolí. (NiaWolf)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace